Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 22 апр 2020 10:02

Преди време на посещение в Москва попитаха президента Стоянов,обича ли Русия.Отговора беше да,но повече обичам България.Правилен отговор.Предполагам така щеше да отговори и на американският президент.Студената война продължава но в друг аспект.Хората на тази планета са много,според някои кукловоди не от вчера.Спин,луда крава,швински шап,птичи грип,а сега и корона вирус.Как мислите се пръкнаха на този свят.Общото е че са създадени в лаборатории.Кой има полза и мотив.Богатите.Международните мултинационални компании които унищожават дребния и средният бизнес.Нашата Родина е малка държава ,но изпълнена от фоби и фили,а кравари и мечкари доволно протриват ръце.Ще пазаруваме в големите вериги,защото малките ще са фалирали или не могат да са конкурентни на големите.Бедните няма да могат да си имат второ дете заради мизерията,а родителите им ще работят на две места за изхранването им.Един нарцис с характерни мустачки го беше измислил.Унищожение на нисшите раси чрез труд,глад и експерименти в лабораториите

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Martinez1948 » 22 апр 2020 10:06

Какво има да се спори с индивид, който казва, че Илия Минев е фашист !
Бай Илия, който е бил над 33години по комунистическите лагери и е изтърпял комунистките изтезания без да се предаде, продаде или промени.
Човек в пълният смисъл на думата с човешки качества като морал, етика, достойнство, чест, идея, идеал, независимост.
Комунистите много мразят тези качества понеже те са тотален антипод на тях.

В продължение на 45г. те бяха активни борци против фашизма и капитализма.... след 10ти станаха първи капиталисти..... ако утре дойде фашизма познайте, кои ще са първите със свастика-лента на лявата ръка и напред изпъната дясна ръка ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19943
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Уникален

Мнениеот Drunken_Master » 22 апр 2020 10:12

Само да обясня на невежите, че Илия Минев беше човекът, който обвини евреите за Втората световна война... Даже отрече съществуването на газови камери по времето на нацизма в Германия. Бахти тъпана...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 22 апр 2020 10:18

Thsmith написа:Ми аз за нито едно постижение на която и да е комунистическа държава в световен план не се сещам. Имам предвид положително, което да се дължи на тази социална и икономическа с-ма.

Гледаш го сега и казваш няма. А КОВИД-19? То той експериментът още не е свършил, но когато решат, че е свършил, ползите могат да се окажат много.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 22 апр 2020 12:27

metodito написа:
Thsmith написа:Ми аз за нито едно постижение на която и да е комунистическа държава в световен план не се сещам. Имам предвид положително, което да се дължи на тази социална и икономическа с-ма.

Гледаш го сега и казваш няма. А КОВИД-19? То той експериментът още не е свършил, но когато решат, че е свършил, ползите могат да се окажат много.


Една е най-важната полза от него - ти вече ще си научен, че може да ти се ограничат всякакви права "за твое добро" :idea: И да ти се обясни, че най-важно е да ти се запази живота ... А като се ебава майката на цялата икономика, нали освен да си жив, трябва и да ядеш нещо :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21375
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 22 апр 2020 12:31

boabbb написа:
metodito написа:
Thsmith написа:Ми аз за нито едно постижение на която и да е комунистическа държава в световен план не се сещам. Имам предвид положително, което да се дължи на тази социална и икономическа с-ма.

Гледаш го сега и казваш няма. А КОВИД-19? То той експериментът още не е свършил, но когато решат, че е свършил, ползите могат да се окажат много.


Една е най-важната полза от него - ти вече ще си научен, че може да ти се ограничат всякакви права "за твое добро" :idea: И да ти се обясни, че най-важно е да ти се запази живота ... А като се ебава майката на цялата икономика, нали освен да си жив, трябва и да ядеш нещо :?:


И тоалетната хартия. Да не я забравяме.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 22 апр 2020 12:33

Илия Минев е един доказан престъпник. Антисемитист, след 1989 пише много статии по темата и го признава.
Създава Български Легион, нещо което не е легион и няма как да бъде. В България няма легиони. Верно, че първата му присъда е за легионерска дейност, а такава няма защото тая организация не е легион. Само в името се чете като такъв.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19943
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

БКП

Мнениеот Drunken_Master » 22 апр 2020 12:35

Боби, мръсните комунисти са виновни за всичко...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 22 апр 2020 12:53

Какво се занимаваш с облъчени елементи :?: Специално в България бонуса ни от 30-годишната демокрация общо взето се изчерпва със старите кошници от Европа, които караме и нискокачествената храна ( не само вносна, и ние се научихме да правиме болкуци ) ... Аз лично мога да твърдя за България - за 30 години в новата система какво имаме налице :?: Факт е, че от влизането в ЕС нещата, макар и доста бавно, се движат в пложителна посока, но имаме един много основен проблем. Нашето образование е преебано и отаам-нататък няма какво да очакваме :!: Хората от малки не се учат на дисциплина, не се учат да спазват правила - вече имаме няколко подобни поколения и мачът май е загубен. Пълно е с идиоти и те се пропиват из цялата държава - такива управляват държавата, такива бъркат бетона на строежа до вас, срещат те в магазина и по улицата ... На него не му се познава по лицето, че е идиот. Да, може да образован, ама утре ще кара със 100 дрогиран в града, или с 200 трезвен ( имам близък с акт за 202 км/ч в населено място, близки сме, но е идиот :!: ) или ще направи друга простотия ... Както със спорт, така и с всичко останало трябва да се почне от най-малките, и тогава някога, някога когато ние отдавна ще сме приключили курса, нашата държава може да е що-годе нормална, но ако се започне веднага :!: Според всички вас дали е странно, че човек с огромни финансови възможности праща сина си да учи основно образование в манастир? Дисциплината - това е най-важното загубено от времената на т.нар. комунизъм. Искаме свобода, а не свободия !

По отношение на промяната - мога да кажа от личен поглед. Моят град бавно, но сигурно умира. Пуснете си "Мъже в командировка" и вижте на какво прилича Кюстендил, и после елате да ви сипя по ракия и да огледате ... София стана половин България, останалото е на доизживяване - докога може да е така ?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17600
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 22 апр 2020 13:01

NOMER14 написа:
Thsmith написа:Ясно, до тук бяха "постиженията" :lol:

Гагарин, лунохода, МКС


Никой не се сети за калашник и ракетните им двигатели. Гагарин да е достижение? Американците са го направили по-късно, защото са се забатачили в безопасността на пилота.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 177 госта