Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 окт 2017 01:05

fcb_bg написа:Е що сте пред компютрите по форумите, а не си търсите своето пред сградата на комунокликата?
Щото в тях са и "хлябът, и ножът".
Три масови протеста ( от 89-та-90-та, 97-ма и последният дето беше за високите сметки за ток ) ... И тези пак са тук.
Като хамелеони са, едно на ръка, че цялата политическа пасмина са от едно котило.
К'во да ги бутаме, като ще дойдат подобни на власт ?

Ако ще се прави метеж, трябва да се помете цялата полит. номеклатура, инак няма смисъл.
Ама както казах, тези гниди притежават властови и финансови ресурси, с които да преборят всякакви протести ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10855
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 19 окт 2017 11:13

https://www.book.store.bg/p170105/kak-z ... niama.html
Тази е по евтина, и също дава хубава гледна точка за идеите на правешкият селяндур.
А ето ги и предаването, от миналата седмица по темата в История.бг
https://www.bnt.bg/bg/a/blgariya-16-rep ... r-09102017
Там участва и другарката Искра Баева
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15560
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 окт 2017 11:40

Ем тогава значи работата не е до бутане, ами..... нема да кажа. :mrgreen: Наказуемо е.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10855
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 19 окт 2017 12:18

1982 написа:Само като видях кой е писал този пасквил, ми стана ясно ...... едни и същи комунистически отрепки и боклуци.

Проф. Искра Баева, която миналата година произнесе слово пред паметника на Тодор Живков в Правец по време на честването на 100-годишнината от рождението на Тодор Живков,


Направо я направиха на мармалад в предаването по темата за 16 република, другите историци. :lol:
Хълцаше и приказваше глупости, на които и се отговаряше с факти и цитати от пленуми на ЦК, от другите историци.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 19 окт 2017 21:10

1982 написа:Точно ти ли питаш, руски помияр, дето нон-стоп го правиш ??! Пак ли си се напил, тъп Бояришник ??!

Малко офтопик, ама като каза Бояришник ми се беше сторило странно, че десетки хора едновременно ще се нальокат с .. лосион за вана. Все пак не са един-двама. И наскоро 1 познат руснак ми обясни, че на някои места има практика да се продава нелегално алкохол (както тук ракия) уж като лосион, одеколон и така нататък. И местните си знаят за какво иде реч. Само дето в 1 момент някой решил да пласира своя домашарка, представяйки я за същия продукт (защото знае, че хората масово ще го купуват) и станала белята, явно алкохола му е бил като ракията на оня от Якоруда.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 19 окт 2017 22:38

Сигурно е така, но случаят в Иркутск надали е такъв. Нали властите иззеха целия арсенал от шишета, предполагам са ги изследвали, щяха да съобщят ако е нелегален алкохол, а не лосион за вана. По-скоро май съставът на тази иначе традиционна "напитка" за местните е бил леко променен и затова е станало това. Но си е лосион за вана, даже на него изрично е отбелязано, че не става за пиене.

В Астрахан ли беше пък онзи случай, където някакъв намерил някаква туба с течност, помирисал я, сторила му се "пивка", занесъл я у дома и с аверите се почерпили ..... равносметката е ...... още няколко в "дървени костюми".

Истината е, че в много райони на Русия хората са толкова бедни и отчаяни, че хем са пристрастени към алкохола, хем нямат пари даже за най-долнопробната ЛЕГАЛНА водка. А с евтини водки е пълно там. И затова прибятват до пиенето на какви ли не заместители ...... не е зле оялите се олигарси в Кремъл да се позамислят дали непрестанното надуване на военния бюджет е приоритет за Русия ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 24 окт 2017 13:34

Истината е, че водката има минимална цена в Русия именно, за да не стават подобни работи :!: Колкото до хората, които са се отровили, не знам колко пари имат, но там имат навика да пият доста повече от нас, не само те, а и доста други северни народи ( финландци, шведи и т.н. ) . Ние като сме много добре, дали един обикновен човек може да има достатъчно пари, за да може да си купува по един "седмак" на ден :mrgreen: Май не, а ...

P.S. Свестен алкохол, не говоря за Пещерска - тя си е чист Боярщник :lol: :lol: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 окт 2017 13:38

Ракия в заведения пия, само Сливенска-Перлова. :mrgreen:
Преди дънех само Сливенска-Гроздова, ама нещо я поразвалиха ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10855
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 24 окт 2017 14:17

boabbb написа:Истината е, че водката има минимална цена в Русия именно, за да не стават подобни работи :!: Колкото до хората, които са се отровили, не знам колко пари имат, но там имат навика да пият доста повече от нас, не само те, а и доста други северни народи ( финландци, шведи и т.н. ) . Ние като сме много добре, дали един обикновен човек може да има достатъчно пари, за да може да си купува по един "седмак" на ден :mrgreen: Май не, а ...

P.S. Свестен алкохол, не говоря за Пещерска - тя си е чист Боярщник :lol: :lol: :mrgreen:


Тоя обикновен човек, който ще си купува всеки ден един седмак, си е битов алкашник, ако питаш мен. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 24 окт 2017 16:51

THE G.A.M.E написа:Ракия в заведения пия, само Сливенска-Перлова. :mrgreen:
Преди дънех само Сливенска-Гроздова, ама нещо я поразвалиха ...


Пробвай това 8-)

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта