Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 12 ное 2016 15:17

il4o_iliew написа:Нямал съм умствения капацитет... Чудесно. Обясни за другите участници в темата, които имат този капацитет. Професоре.

И не разбрах от позицията на какъв претендираш за голям умствен капацитет? Пернишки миньор, който не може да изговаря "л" и стреля със сачми на градския стадион по чужда агитка? Аман от кретени...


Напълно съм съгласен с теб, аман от кретени.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тема за размисъл

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 ное 2016 15:54

hristo1306 написа:
4x4 написа:Аз отивам на работа, после ям къпя се еба и лягам


Ако е Цецка президент ще ти се отще и е@ането :mrgreen: !

Напротив, достатъчно ще му бъде само да погледне снимката на Цецка и след това жена му (или приятелката му) ще му се види като мисис (или мис) Свят. ;)
Същото ще важи разбира се и за жените, след като сравнят физиономията на Румен Брадавицата с тази на собствения съпруг (или приятел)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 12 ное 2016 16:05

GOLEADOR написа:Интересното в тези избори бе,че се бориха трима учасници в правителството на ГЕРБ и двама от тях отиват на балотаж.
П.П.
Поста на Цачева е трети по важност в републиката,за това я слагам и нея в кюпа.


Постът на Цачева е първи по важност в парламентарна република, каквото сме ние. Друг е въпросът, че лизачество и слагачество са направили премиера първи.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Tommi » 12 ное 2016 16:26

Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Интересното в тези избори бе,че се бориха трима учасници в правителството на ГЕРБ и двама от тях отиват на балотаж.
П.П.
Поста на Цачева е трети по важност в републиката,за това я слагам и нея в кюпа.


Постът на Цачева е първи по важност в парламентарна република, каквото сме ние. Друг е въпросът, че лизачество и слагачество са направили премиера първи.

Председателят на НС реално има само организационни и административни задачи. Няма как да е по-важен от онези, които провеждат различните политики.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

4x4
Мнения: 1456
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Тема за размисъл

Мнениеот 4x4 » 12 ное 2016 16:40

И двамата са грозни, да :( и не са от мойта партия
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 12 ное 2016 16:46

Tommi написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Интересното в тези избори бе,че се бориха трима учасници в правителството на ГЕРБ и двама от тях отиват на балотаж.
П.П.
Поста на Цачева е трети по важност в републиката,за това я слагам и нея в кюпа.


Постът на Цачева е първи по важност в парламентарна република, каквото сме ние. Друг е въпросът, че лизачество и слагачество са направили премиера първи.

Председателят на НС реално има само организационни и административни задачи. Няма как да е по-важен от онези, които провеждат различните политики.


Ако случайно не са променили конституцията на РБ, то все още парламентът е върховната власт у нас.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Tommi » 12 ное 2016 17:20

Кашчей написа:
Tommi написа:
Кашчей написа:
GOLEADOR написа:Интересното в тези избори бе,че се бориха трима учасници в правителството на ГЕРБ и двама от тях отиват на балотаж.
П.П.
Поста на Цачева е трети по важност в републиката,за това я слагам и нея в кюпа.


Постът на Цачева е първи по важност в парламентарна република, каквото сме ние. Друг е въпросът, че лизачество и слагачество са направили премиера първи.

Председателят на НС реално има само организационни и административни задачи. Няма как да е по-важен от онези, които провеждат различните политики.


Ако случайно не са променили конституцията на РБ, то все още парламентът е върховната власт у нас.

Според Конституцията, държавната власт се разделя на законодателна, изпълнителна и съдебна, но не пише коя е върховна и коя е второстепенна. И както казах, председателят на НС не провежда никакви политики, а извършва чисто организационна и административна дейност, също и малко представителни функции. Аз лично не се сещам за държава, в която той да е водеща фигура.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Тема за размисъл

Мнениеот icko65 » 12 ное 2016 17:23

Тея горе вече се гаврят с нас.Не съм гласувал и гледал дебати речи и лъжи от полит.елит много отдавна.Но това с Цецка-президент ме отвращава.Не го проумявам..Единствено възможната цел е да закарат хората пред урните за анти вот.Жалки опити..Двадесет и кусур години не са малко време.Насреща-нищо!От мен също-нищо!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13805
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 12 ное 2016 17:24

Няма да гласувам за никой от 2-та кандидати но не мога да разбера едностранчивостта у феновете на ГЕРБ!
Радев е много по-подготвен да бъде президент на България отколкото бяха подготвени през 2009-та ББ
да бъде премиер, а пък за подготовката на Цв. Цветанов да бъде министър на вътр. работи да не говорим.
Отделно и 10-ките калинки които бяха министри в правителствата на ГЕРБ!
На какво се дължи подготовката му ли, ами много просто човека е умен. Колкото и да го неглижирате.
Завършил с отличие математическа гимназия означава че още на 18 е имал капацитет да бъде студент във
всеки един университет по света! Да правилно прочетохте! Всяка разлика с противника му на 2-ри
тур тук е за сметка на Цачева. Ама тя била правистка и имала опит като политк от ГЕРБ!
:mrgreen:
Като се сетя че И.Ф. беше главен законотворец на ГЕРБ и дотам, не искам да си мисля повече на тази тема!
Физкултурник мин. на вътр. работи, Деската мин. на здравеопазването, пожарникар- охранител -> ПМ :mrgreen:,
И.Ф. пише законите на държавата и т.н.т. И тези проф. политици с "опит" не могат да научат дори
и един чужд език въпреки всичките кинти дето са окрали айде няма нужда!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Тема за размисъл

Мнениеот Странджата » 12 ное 2016 18:07

hristo1306 написа:
4x4 написа:
Аз отивам на работа, после ям къпя се еба и лягам

Ако е Цецка президент ще ти се отще и е@ането :mrgreen: !

А Христо досега е е...бал, защото Плевнелиев му го е вдигал – така ли да разбираме :)
Вие секс-стимулатор ли ще си избирате или президент? Да бяхте направили инициативен комитет за Николетка или за някоя Златка :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта