Приложения за Android и iOS

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот diplomat » 27 яну 2015 18:41

Red_Pride написа:Минитата на самсунг са много зле.Направо ме боли сърцето-800 стотака броих за S4 mini на жената,кога беше излязъл преди година и половина,слаба батерия, малък дисплей сериозно орязан спрямо S4.Истински компактен вариант имат само Sony z1 z2 z3 compact :? Между s5 mini i s4 бих избрал s4.Иначе с парите за s4 директно си взимам Huawei G7,че ще останат и за стабилна почерпка :?

Съгласен, също бих казал, че Самсунг стават все повече и повече като Епъл... :|

Потребителски аватар
usurper
Мнения: 2497
Регистриран на: 08 яну 2012 14:06
Skype: ЛС ;)
Местоположение: Copenhagen
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот usurper » 27 яну 2015 19:28

HTC One M8 препоръчвам аз. От 4 месеца съм с него и няма грешка. ;)
Офтопик:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот NOMER14 » 27 яну 2015 22:17

E, взех я четворката....Какво да правя, като съм си консерва.
Имаше си сложени апчетата Samsung link и Screen Mirroring - нещата, които ми трябваха за пълноценна връзка с едноименния телевизор.

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот Red_Pride » 27 яну 2015 23:05

Браво за избора добре,че не си се минал с минито.S4 e добър смартфон и като хардуер ще е актуален още доста време.Пък и цената му сега кажи речи е наполовина 8-)
Image

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот sin4ec » 05 мар 2015 11:22

Forza Windows 8.1!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот modor » 16 юли 2015 18:42

[center]Marshall представи най-музикантския смартфон на годината[/center]

Изображение

Името на устройството е London и освен страхотен и нетрадиционен дизайн то предлага стерео високоговорители, които според Marshall "може" да са най-мощните в смартфон.

Изображение

Освен това апаратът има 2 жака, така че двама души да слушат музика на различни слушалки, има специален бутон за достъп до плейъра и еквалайзера, както и скрол бутон за контрол силата на звука.

Изображение

Специалното внимание към меломаните личи и от вградения Wolfson WM8281 Audio Hub, който според производителя ще обработва музиката отделно от стандартния процесор и ще осигурява по-високо качество на МР3-ките. Поддържа се и FLAC.

Изображение

Иначе Marshall London има 4.7" HD IPS дисплей с покритие Gorilla Glass 3, чипсет Snapdragon 410, 2 GB RAM и само 16 GB вградена памет + microSD слот, 8 МР основна камера + 2 МР предна, достъпна сменяема батерия с капацитет 2500 mAh и Android 5.0.2 Lollipop.



Изображение

Версията на Android изглежда почти недокосната, но в смартфона потребителите ще открият музикални приложения, сред които DJApp и LoopStack.

Изображение

Цената на Marshall London е около 500 евро и доставките започват през август. В комплекта ще влизат слушалки тип тапи Marshall Mode, но в сайта на производителя има оферта, при която предварителна онлайн поръчка осигурява безплатни Marshall Monitor.
http://nixanbal.com/marshall-predstavi- ... a-godinata
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот diplomat » 17 юли 2015 01:22

ОООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: Новата ми цел! :lol: :lol: Направо не мога да повярвам. :shock:

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот hajitsu » 25 юли 2015 13:25

Изглежда добре, но като технически характеристики не е нищо особено.
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот River Plate » 29 юли 2015 09:51

Имал съм и Symbian, Android, BB и Windows Mobile телефони, но чак след като си взелх Iphone разбрах какво е да имаш телефон. :) Повече вероятно не бих се върнал на Android телефон, никога. При айфона липсват почти всички от досадните бъгове на андроидите, а синхронът между хардуер и софтуер е завиден. Батерията е изключително издържлива, прави страхотни снимки, бърза връзка с нета и т.н. Друго не ми и трябва.
На тези, които не могат да си позволят най-новите айфони, бих и препоръчат да си вземат по-стар модел, като 5 или 5S, вместо да ги дават за някой тайвански и китайски боклук. Да не говорим, че това е телефонът, чиято цена намалява най-плавно с времето и с излизането на следващи модели, вашият телефон няма да поевтинее толкова драстично :)

Все пак е въпрос на вкус.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот Синьо сърце » 31 юли 2015 21:19

River Plate написа:Имал съм и Symbian, Android, BB и Windows Mobile телефони, но чак след като си взелх Iphone разбрах какво е да имаш телефон. :) Повече вероятно не бих се върнал на Android телефон, никога. При айфона липсват почти всички от досадните бъгове на андроидите, а синхронът между хардуер и софтуер е завиден. Батерията е изключително издържлива, прави страхотни снимки, бърза връзка с нета и т.н. Друго не ми и трябва.
На тези, които не могат да си позволят най-новите айфони, бих и препоръчат да си вземат по-стар модел, като 5 или 5S, вместо да ги дават за някой тайвански и китайски боклук. Да не говорим, че това е телефонът, чиято цена намалява най-плавно с времето и с излизането на следващи модели, вашият телефон няма да поевтинее толкова драстично :)

Все пак е въпрос на вкус.

С кабелите как си? Че горят арабия. Първият WM не беше добър, но сегашният е много барнат.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
Image БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта