Приложения за Android и iOS

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот River Plate » 03 авг 2015 10:41

Синьо сърце написа:
River Plate написа:Имал съм и Symbian, Android, BB и Windows Mobile телефони, но чак след като си взелх Iphone разбрах какво е да имаш телефон. :) Повече вероятно не бих се върнал на Android телефон, никога. При айфона липсват почти всички от досадните бъгове на андроидите, а синхронът между хардуер и софтуер е завиден. Батерията е изключително издържлива, прави страхотни снимки, бърза връзка с нета и т.н. Друго не ми и трябва.
На тези, които не могат да си позволят най-новите айфони, бих и препоръчат да си вземат по-стар модел, като 5 или 5S, вместо да ги дават за някой тайвански и китайски боклук. Да не говорим, че това е телефонът, чиято цена намалява най-плавно с времето и с излизането на следващи модели, вашият телефон няма да поевтинее толкова драстично :)

Все пак е въпрос на вкус.

С кабелите как си? Че горят арабия. Първият WM не беше добър, но сегашният е много барнат.



WM, по начало не е лоша ОС, но от Microsoft направиха грешка, като направиха толкова различен интерфейс. IOS и Android са с що годе еднакъв интерфейс (този наложен от Стив Джобс в първия Iphone и пооткраднат от Google и ко. :) ). Сега за един Iphone или Andoird потребител е твърде драстична промяната, ако си вземат WM телефон, поне според мен.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот Niksh0 » 03 окт 2015 22:46

Знаете ли някоя добра програма за проектиране на дисплея на телефона върху уиндоукси лаптоп. :roll:
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

PixWords

Мнениеот COVINI » 25 мар 2016 18:33

Какво ще кажете за тази игра по която са полудели толкова хора?Не знам кой е създателят и,но има отговори които не се връзват с картинката.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот modor » 09 дек 2016 14:59

С услугата Плати с Теленор можеш да купуваш съдържание в Google Play бързо, лесно и без кредитна карта. Регистрирай се, купи съдържание от Google Play на стойност до 10 лева в периода от 1.12.2016г. до 15.01.2017г. и Теленор ще ти възстанови сумата на направената покупка.
http://www.telenor.bg/bg/digital-servic ... ithTelenor
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот Warped » 23 юни 2020 19:28

Кажете некпя игра да тегла, от. Днес съм с смартфон :) :lol: 8-).,..
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Приложения за Android и iOS

Мнениеот ImmortaL_1000 » 23 юли 2020 20:26

При мобилните игри са бъкани с платени неща в тях . Много от тях не стават . Най-добре на компи.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта