Предаването "Безкомпромисно"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 яну 2018 20:44

sin4ec написа:Върбан-Жеков е комунистически престъпник и в главата му има само петолъчки и сърпочукове!

Да. И когато стана Император той и всички като него ще бъдат затворени в лагери!
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Безкомпромисен » 15 фев 2018 09:15

Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 фев 2018 14:17

...
Последна промяна от Mathias_Coureur на 29 ное 2018 18:25, променено общо 2 пъти.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 фев 2018 23:59

На другаря Жеков пожелавам следващия път когато го видя да е още по-зле, отколкото при последната ни среща. Желая му го с чиста съвест, убеден, че той друго и не заслужава.

Искрено, от сърце му пожелавам да живее до 120 години и във всяка следваща да е в по-лошо състояние, отколкото в предишната.

Пожелавам му и да събере смелост. Следващия път нека не отговаря чрез Интернет. Би могъл да го направи открито, лично, за да му бъде показано още 1 път колко е нищожен. Вярвам, не е толкова трудно, все пак неуважаемия другар се осмели цял действащ президент да нарече публично комунистическа отрепка.

Пожелавам му също така с каквото и да се захване да има успех точно толкова, колкото имаше с амбицията си да се озове в политиката. Тоест нулев.

Пожелавам му да умре забравен, болен и скимтейки жално в някоя дупка, където никой не иска да стъпи. Това би било достоен край на един живот, изпълнен с мизерия и лицемерие.
В интерес на истината бих наблюдавал края на този процес с удоволствие. Това би ми вдъхнало оптимизъм, вярва, че поне понякога има справедливост на този свят.

Неуважаемия другар неведнъж изрази мнение, че съм си поставил за цел да го разсипя и дейността ми представлява планирана кампания срещу него. Налага се да му отнема и това удоволствие: неуважаеми другарю Жеков, вие сте просто поредното дребно човече, което с удоволствие настъпих, но не в резултат на някакво планиране, а така, попаднахте ми някак пред краката. Същото правя с хлебарките. За мен беше удоволствие да ви спъна веднъж завинаги и да ви отредя окончателно ролята на един болен психопат, търсещ внимание и изява в Интернет, ликвидирайки възможностите ви за друга изява.

Неуважаеми другарю, не ми отговаряйте, защото така или иначе аз ви чета мислите и отговор не ми трябва. За по сигурно се направете, че сте получил амнезия. Така ще си спестите риска да настъпя хлебарката още 1 път.

С върховно неуважение, вашия тъмен "приятел". Когото може би още сънувате.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Безкомпромисен » 09 мар 2018 01:33

Здравейте роби на комунизма, поздрави от джунглата и може благородно да ми завиждате, че тук няма жив комуноиден престъпник. Пристигнах тук преди 2 седмици след изключително тежко над 30 часово пътуване през което не съм мигнал и за секунда. Веднага започнахме лечение, което вярвам, че ще ме възстанови от коварното животозастрашаващо заболяване. Да не забравяме, че корифеите на болшевишкото "здравеопазване" не ми даваха повече от месец живот ако не им се оставя в ръчичките. Е, не им се оставих и няма да им се оставя. Дали ще оживея и дали ще се възстановя зависи от шамана Ернесто, с когото ще направя предаване, от мен и най-вече от Бог. Докато съм жив няма да забравя какво направихте за мен и преди и сега, затова съм длъжен въпреки всичко което ми се случва да издържа и отново до изляза победител над собствената си биология. За жалост с комуноидната престъпна измет нещата не стоят така. Почнах и леки "тренировки" от днес. Накрая искам да ви помоля да спрете да ми пращате дарения, поне засега. Ако се наложи да се удължат процедурите ще ви кажа-обещавам ви. Това, че мислите за мен, че се молите да оздравея, че ми се обаждате ми дава невероятна сила и надежда. А какво е на близките ми не ме питайте. До скоро и Бог да ви пази от комунисти! И не забравяйте, че най-добрият комунист е мъртвият комунист!
Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!

Потребителски аватар
Долу комунизма
Мнения: 55
Регистриран на: 09 яну 2014 00:33
Местоположение: Горна Джумая
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Долу комунизма » 17 мар 2018 20:25

ВЪРБАНЕ, КАЖИ СИ,ТЕ ЩЕ ТЕ РАЗБЕРАТ?

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот diplomat » 25 мар 2018 16:51

:lol: :lol: :lol: Ще припадна, копеле.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 апр 2018 07:13

diplomat написа::lol: :lol: :lol: Ще припадна, копеле.

Тоя левак преди време се "бутна в мен" ама нещо не коментира. А може да е получил амнезия, никой не обича да помни как за броени минути е направен на 0 без никакво усилие, така между другото.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот nghcvth » 18 апр 2018 22:38

Е кажи каква е тази твоя велика вражда с Върбан, какво е станало?

Иначе, какво велико мнение съм пропуснал! Другарят бил в джунглата, лекували го шамани с които щял да прави предаване. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: Направо плача. Напомни ми за добрите стари време на тази тема.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Безкомпромисен
Мнения: 1866
Регистриран на: 25 апр 2013 15:28
Контакти:

Re: Предаването "Безкомпромисно"

Мнениеот Безкомпромисен » 13 май 2018 14:27

Здравейте роби на комунизма!
русофилство=комунизъм=българофобия
http://bezkompromisno-georgijekov.blogspot.com - тук ще намерите истината за комунистическите престъпления срещу българския народ и българската държава!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта