Анкета: Свободни хора ли сме, или сме роби на системата?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Анкета: Свободни хора ли сме, или сме роби на системата?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Анкета: Свободни хора ли сме, или сме роби на системата?

Мнениеот South_Park » 10 фев 2013 11:19

Те ме ваксинират без да ме питат, тъпчейки организма ми с всякакви парчетии от болестотворни протеини, те ваксинират децата ми и ако се опитам да ги защитя, не ги допускат в детските градини; те ме задължават да си слагам колан в колата, при все че това си е моят живот и аз имам право да разполагам се него, както си искам; те ми забраняват да пуша, въпреки, че вредните привички са си лично моя работа; вкарват ме в обществените образователни клетки още на 4 годинки, лишавайки ме от детство, за да програмират час по-рано мозъка ми; те ми казват как и какво да говоря, как да назовавам циганите, негрите и педерастите и наричат това политическа коректност; те ми забраняват под заплахата от затвор да задавам въпроси за историята и да се съмнявам в тяхната истина за холокоста; те ме шпионират денонощно чрез телефона, електронната ми поща, гугълите, туитърите, фейсбуците, банките и всякаквите администратори на лични данни – те знаят всичко за мен, те ме манипулират като безправен скот, водят психологически операции срещу мен, натрапвайки ми политически избор, какъвто аз не желая, налагайки ми подсъзнателно да купувам неща от които ми се повръща; те разрушават традициите на рода ми, пазени хилядолетия. Те правят всичко това, при все, че аз никому не вредя и ничии права не накърнявам!

И затова питам

- СЪМ ЛИ АЗ ОБЩЕСТВЕНА СОБСТВЕНОСТ ПО ДЯВОЛИТЕ!

или все още съм личност и индивид със свободна воля!?

Къде се дяна демокрацията, какво им се случи на човешките права, къде се затри свободният дух на човечеството и откъде изпълзяха тия сатрапи, опитващи се да ме превърнат в още една овца от стадото, което доят, стрижат и най-накрая откарват в скотобойната!


Източник : http://valentinfortunov.com/wordpress/?p=1939
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
sweetchinmusic
Мнения: 266
Регистриран на: 07 май 2010 13:45
Skype: На ЛС
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЪМ ЛИ АЗ ОБЩЕСТВЕНА СОБСТВЕНОСТ!?

Мнениеот sweetchinmusic » 10 фев 2013 11:55

За съжаление така е в цял свят, появи ли се някой който иска да промени нещо...., бива убиван. Единствената надежда е хората от цял свят да се дигнат на бунт и да свалят своите политици, закони и т.н. В началото може би ще е много трудно но аз лично не виждам друг начин.. всъщност може би ако никой не плаща данъци и всички спрат да гласуват може би ще е по-лесно.
На власт трябва да застане човек в който наистина вярват хората, човек който не е "там горе" за лична облага и който не е манипулиран от други хора.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот shotgun blues » 10 фев 2013 11:57

......цял свят се имунизира,само ние тука се правим на интересни .Кой ти шпионира гугъла и тиутъра :lol: Кой те заплашва със затвор и кой криел истината за холокоста ???Натрапвали ти политически избор,отиваш в секцията и гласуваш за когото искаш ...
Бати идиотските конспирации

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот South_Park » 10 фев 2013 12:04

shotgun blues написа:......цял свят се имунизира,само ние тука се правим на интересни .Кой ти шпионира гугъла и тиутъра :lol: Кой те заплашва със затвор и кой криел истината за холокоста ???Натрапвали ти политически избор,отиваш в секцията и гласуваш за когото искаш ...
Бати идиотските конспирации

А какво ще кажеш за колана :?
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот crap » 10 фев 2013 12:06

За цигарите не си прав - най-нормалното нещо е да ги забранят. Снощи бяхме в яко наблъскан клуб и вътре едва се дишаше. Мой приятел пушач ми каза: "А представяш ли си, ако тук се пушеше?!". Ако там се пишеше, клуба най-вероятно щеше да се е изпразнил, което пък опровергава глупостите на лобистите в парламента. Запалената цигара не вреди само на пушещия я - не го забравяйте това и се научете да се съобразявате с останалите.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот South_Park » 10 фев 2013 12:07

crap написа:За цигарите не си прав - най-нормалното нещо е да ги забранят. Снощи бяхме в яко наблъскан клуб и вътре едва се дишаше. Мой приятел пушач ми каза: "А представяш ли си, ако тук се пушеше?!". Ако там се пишеше, клуба най-вероятно щеше да се е изпразнил, което пък опровергава глупостите на лобистите в парламента. Запалената цигара не вреди само на пушещия я - не го забравяйте това и се научете да се съобразявате с останалите.

Аз не пуша ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Foreigner
Мнения: 1329
Регистриран на: 04 фев 2012 17:53
Контакти:

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот Foreigner » 10 фев 2013 12:07

Аман от отрепки.
Такива не искат свобода, искат свободия. Не иска демокрация, а искат анархия.
Да хваща гората!
...

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот South_Park » 10 фев 2013 12:08

Foreigner написа:Аман от отрепки.
Такива не искат свобода, искат свободия. Не иска демокрация, а искат анархия.
Да хваща гората!

При първа възможност я хващам много ясно ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот crap » 10 фев 2013 12:08

Това е добре, но просто така вметнато, ми се стори, че си ревнив пушач. Що се отнася до демокрацията - такова животно нЕма. Не мога да повярвам, че все още има хора, които вярват в демокрацията, макар и аз да съм един от тях. Това е интересна тема, на която трябва да се отдели доста време, което сега нямам. Просто ми се щеше да го вметна това.
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Съм ли аз обществена собственост!?

Мнениеот shotgun blues » 10 фев 2013 12:09

South_Park написа:
shotgun blues написа:......цял свят се имунизира,само ние тука се правим на интересни .Кой ти шпионира гугъла и тиутъра :lol: Кой те заплашва със затвор и кой криел истината за холокоста ???Натрапвали ти политически избор,отиваш в секцията и гласуваш за когото искаш ...
Бати идиотските конспирации

А какво ще кажеш за колана :?

значи автора на този епос...предпочита да е без колан,да катастрофира и умре и да остави жена,дете,майка,баща и т.н в мъка ,а не да катастрофира и колана да има шанс да го спаси...еми хубаво за него :geek:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта