"Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

"Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот Madridist » 17 дек 2012 18:30

[center]Изображение[/center]

Рапърът Криско си навлече гнева на фенове, след като отказа да пее на благотворителен концерт в Стара Загора. Събитието в събота, 15 декември, е било в подкрепа на 16-годишния Мирослав Петков, който страда от рак на белите дробове.

Въпреки че концертът е благотворителен, за Криско бил подготвен хонорар. Според организаторите обаче след като се появил за концерта, Криско отказал да излезе на сцената, тъй като му обяснили, че не могат да му платят сумата, за която са се разбрали предварително.

Според ПР-а на Криско Борислав Иванов обаче изпълнителят си тръгнал не заради парите, а заради „нечовешкото отношение“ към него.

ПР-ът на рапъра обяснява, че лично е договарял условията с организаторите и е направил отстъпка от хонорара, тъй като концертът е благотворителен.

„Чувахме се още няколко пъти, а последният беше час преди концерта, до този момент никой от нас не беше уведомен, че имат проблем с парите. Ние не сме животни, щяхме да влезем в положение, но никой не сметна за нужно да ни каже. Потресен съм от наглото отношение на организаторите спрямо Криско“, коментира в писмото до медиите Борислав Иванов.

„Пред свършен факт, след като Криско вече е пристигнал, заявяват, че пари няма. Защо чак тогава? Защо не ни уведомиха предварително? Криско пак влиза в положение и казва, че не иска целия хонорар, само част от него, другата част я дава на Миро! Организаторите заявяват, цитирам: "Не ни интересува - ако искаш пей, ако искаш - не. Пари няма!". Този тон ли трябва да се държи? Разговорът, разбира се, продължава да се води със същата наглост, при което който и да е изпълнител би се обидил и би си тръгнал!“, се казва още в писмото.

Иванов е категоричен, че Криско не си е тръгнал заради парите, а заради „супер наглото и високомерно поведение“ на организаторите.

„Аз, като PR на Криско и преди всичко като приятел мога да Ви кажа, че той е изключителен човек. Само тази година той е участвал в над 15 благотворителни концерта и със и без хонорар, така че твърдението, че е алчен, не е вярно. Защо никой не каза: "Браво, Криско! Подкрепяш толкова благотворителни каузи!". Веднага след като си е тръгнал от 1 концерт заради обидното отношение, всички го нападат“, завършва той.

Някои от феновете пуснаха гневни коментари в страницата на Криско във Facebook. "Звезда", много си се издънил”, “Пееш за пари, мишок, рапът няма нужда от такива смешници като теб“, са част от писанията.


Нека някой по-запознат да ми обясни как е възможно да пееш благотворително и в същото време да искаш хонорар ? :roll: Пускам темата, защото сега по Коледа са много актуални всякакви дарителски кампании за помощ.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
radorezila
Мнения: 338
Регистриран на: 12 май 2012 22:43

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот radorezila » 17 дек 2012 18:33

Безплатен обяд няма. На всички звезди им плащат, даже на такива концерти. Криско поне е имал смелостта да ги заплюе в лицето. На защитавам Криско супер тъп ми е, но поне е честен. Всички вземат хонорари, даже на такива концерти и после се правят на девици...

Потребителски аватар
anakin
Мнения: 543
Регистриран на: 18 авг 2008 23:07
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот anakin » 17 дек 2012 18:40

Във връзка с тази глупост която върви в нета.. Организаторите на концерта в Стара Загора си измиха ръцете много добре и си направиха реклама.Какво се случи.. Поканен съм аз да пея на благотворителен концерт и организаторите казват , че си има хонорари въпреки това и се съгласиха на условията.Отидох до мястото казаха ми че нямат пари и аз казах че едната част от хонорара го давам за болното момче М
иро.Те отгоровириха че не ги интересува ако искам да пея ако искам - не. Супер нагло държание и никво отношение за което нямаше как да получат обратното от мен. ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ НА МИРО!!! Повтарям, че това се случи заради наглостта на организаторите и в никакъв случай решението ми да не изляза не е свързано с Миро. Все пак парите които не дадохте се надявам да ги дадете на момчето за да се оправи по бързо

Tова е от неговия Фейсбук.

Моето мнение е,че е гей и е постъпил много тъпо и надуто
САМО ЛЕВСКИ

tishko
Мнения: 49
Регистриран на: 01 юни 2009 16:49
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот tishko » 17 дек 2012 18:44

не е вярно, че всички взимат, но повечето наистина го правят

на мен ми беше най-противно, когато имаше някакъв вип брадър, в които събираха пари нашите псевдо звезди, а същевременно прибраха петцифрени хонорари - хем благотворителност, ама срещу заплащане

иначе в случая, организаторите са били некоректни - в края на краищата, ако са искали да е безплатно да са го казали от самото начало. Колкото до Криско - априори не ми се връзва благотворителността срещу заплащане, но в случая всеки би се подразнил - хем те лъжат, хем се държат нагло

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот obi4am_pirin » 17 дек 2012 18:45

И в двете страни има вина!И "голямата звезда" Криско е могъл да направи жест към момчето, но и тъпите организатори са се проявили като ...
Трябва да си открит пред човека още в първия момент!Питаш го дали може да пее без пари...той казва да или не!Но те явно така работят!Кой знае още колко пъти са правили подобни простотии!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот Madridist » 17 дек 2012 18:47

obi4am_pirin написа:И в двете страни има вина!И "голямата звезда" Криско е могъл да направи жест към момчето, но и тъпите организатори са се проявили като ...
Трябва да си открит пред човека още в първия момент!Питаш го дали може да пее без пари...той казва да или не!Но те явно така работят!Кой знае още колко пъти са правили подобни простотии!


Да, и аз съм на твоето мнение. ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gilento93
Мнения: 2884
Регистриран на: 06 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот gilento93 » 17 дек 2012 19:18

Да взимаш пари,за да участваш в някакво занимание с благотворителна насоченост е най-лицемерното и подло нещо,което може да съществува,поне за мен.

Потребителски аватар
MaCuMo
Мнения: 580
Регистриран на: 20 ное 2009 15:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот MaCuMo » 17 дек 2012 19:31

Ето Ви официалната позиция на СтЗ Отбора:

Приятели. Това е официалната позиция на СтЗ Отбора във връзка с благотворителния концерт за Миро на 15.12.2012г. в ДЗУ - Стара Загора. На въпросния концерт един от поканените изпълнители беше Криско. Ние от СтЗ Отбора уважаваме Криско като изпълнител. Предварителната ни уговорка за концерта беше той да присъства на плаката като реклама , както и да направи рекламно видео послание, разбира се и да участва на концерта. Видео не получихме. Уговорката ни за неговия хонорар беше да му заплатим хонорара + пътни за концерта. Концерта се организира изцяло със средства осигурени от закупените билети, както и лични средства на организаторите от СтЗ Отбора ,а единствената помощ за концерта дойде от Община Стара Загора , за което благодарим. За жалост на място очакванията ни от приходи от билети не се оправдаха. За това помолихме Криско да му издължим част от сумата на момента , а останалата сума в рамките на 2 месеца, като направим предварителен договор ( преди концерта ) за да е спокоен. Идеята ни беше да изплатим средствата с наши (СтЗ Отбора) лични средства, за да може да останат пари за основната кауза , а именно - Миро !!! Пожелахме Криско да разбере ситуацията ,в която сме и ако желае да предложи друг вариант , който да е добър и за него и за нас. Единственото, което каза той беше , че може да свали съвсем малко от хонорара му , но ако не получи цялата сума предварително , няма да излезе на сцената. Сами разбирате , че нямаше как да вземем парите , които са за Миро и да ги дадем на него , не ни се стори правилно. След като не постигнахме съгласие по какъвто и да е начин , Криско си замина , без дори да поздрави ,ако не публиката , то поне Миро. Не желаем да извиваме ръце , нито желаем нечии труд да остане незаплатен. Надеждата ни беше, изпълнителя да прояви човечност и разбиране. Желанието ни никога не е било да навлизаме в каквито и да било интриги и скандали, поради това единственото което ни интересува в този момент е фокуса да остане върху най - важното ,а именно да помогнем на 16 годишния Миро да оздравее.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот sandi74 » 17 дек 2012 21:48

Ама той Криско един певец,направо ум да ти зайде. :mrgreen:

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: "Благотоворителен" концерт на Криско прекратен заради пари ?

Мнениеот niki87 » 17 дек 2012 22:54

Тоя, ако случайно го засека някога, някъде, с кеф ще му разбия скапаната мутра ;)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта