Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 08 мар 2023 16:46

Много дебилщини съм чел от този, но това май е топа.

Drunken_Master написа:Над 2000 пъти зададох въпрос, кой у нас разбира от военна наука? Никой! Освен да е някой от некадърниците дето бяха в Кербала.
Следователно е тъпо някой да му се присмива, че пишел анализи за войната.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19923
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Drunken_Master » 09 мар 2023 03:45

bobonikolov написа:Ако нямахме проруски президент в България сега нямаше да имаме 50 годишни руски тенекии, които не могат да летят, а можеше да вземем временно или дори за постоянно употребявани Ф16, Юрофайтъри или Рафали за нашите безполезни МиГ-ове, които Полша може да ремонтира и прати в Украйна. А след идването на новите Ф16 можеше да имаме вместо 16, поне 24 или 32 боеспособни бойни самолети. Ама нали руските кратуни са завладяли цялата администрация….

Много се чудих, дали да го пратя тук. Не знам дали е изцепка/бисер или нещо подобно. Но определено е като попаденията на Помияра, дето като ги четеш и се заливаш от смях. То бива-бива да си назобан с пропаганда, ама...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 10 мар 2023 10:27

Drunken_Master написа:Това е паметник на армията, която спаси света от нацизма
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот rhaegar » 10 мар 2023 16:48

Кат цяло нищо от това в последните 20 страници дето си пишете не са кой знае кви изцепки, че чак и в тая тема да ги слагате, ама щом ви кефи. Малко е политика България, малко е спама, малко е НБА, малко са ви явно и темите за войната и ковида и политика свят, че и тук сме длъжни да ви четем любовната история. Вземете се наебете вече и ни пощадете от тоя спам, че не се трае, честно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 27 мар 2023 17:00

Drunken_Master написа:Вземи си някой руски часовник... ;)
Луч, Восток или Слава ... ;)
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот boabbb » 28 мар 2023 14:05

pomiqrat написа:
Drunken_Master написа:Вземи си някой руски часовник... ;)
Луч, Восток или Слава ... ;)


Точно Восток са часовници, които се правят в Татарстан, а това, за което ти си мислиш - Vostok Europe е нещо съвсем друго.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ivan56 » 28 мар 2023 14:32

boabbb написа:
pomiqrat написа:
Drunken_Master написа:Вземи си някой руски часовник... ;)
Луч, Восток или Слава ... ;)


Точно Восток са часовници, които се правят в Татарстан, а това, за което ти си мислиш - Vostok Europe е нещо съвсем друго.


То хубаво ама Мастъра беше пратил картинка на тези VE а пише за Восток. Обикновено така се получава, като някога си чул, че Восток са руски часовници и си много далеч от истината
Пак звъниш без да те натискат. :D
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 02 апр 2023 13:00

Drunken_Master написа: А и огромна част от традициите и обичаите ни са славянски. Къде се боядисват яйца примерно? В Германия и Великобритания? Тц...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Форумни изцепки

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 апр 2023 16:36

Е, това действително е сериозна изцепка.
Все едно да кажем, че днешните "американски" празници, са наследени от индианците. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот pomiqrat » 07 апр 2023 20:06

icko65 написа:Няква патка по незнам коя телевизия обяснява лошата за Европа война която ..обърнете внимание..никой в тия времена не очакваше..И...било трагедия че се насочваме към Русия..Ми към кого ма патко..По време на соца за 5лв си купуваш..кг сирене..кг домати..кг краставици..Сега..300г сирене и....дотам.Плюс това 200 000 Руские си оставиха костите в България..а американос ..точно нула.И докараха скъпотията..Точка по въпроса
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912 и 144 госта