Форумни изцепки

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fc_chelsea
Мнения: 23
Регистриран на: 08 сеп 2015 17:59
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот fc_chelsea » 10 дек 2015 12:05

AleksandrovAnti4enge написа:Ей това евроатлантическите ченгетата са страшна работа! Мен като ме обиждат евротлантиците - няма бан, има бан, обаче когато им кажеш тежката истината в очите за евроатлантизма! Това че е евроатлантически и ченгесраски сайт е ясно на всички, обаче защо лъжете хората, че тук има форум и свобода на словото, но истината най-боли, айде банвайте евроатлантически ченгета такива! Вие обаче ще си загубите властта в този форум, когато Русия скоро(до 5 години) ни освободи от колониалното робство на САЩ и техните подлоги от ЕС , а новите модератори на форума ще са следните - aleksandrov77 -(глобален модератор) , viali69, fcb_bg,СТАНКО, язе,HoUs4oOL, sin4ec, FLANKER, boabbb,Messi_fan, Тео! Тогава вие загубили модераторските си права евроатлантически ченгета аз ще ви банвам от форума така , както вие мен ме банвате сега типично по чегесарски!


Тоз не спира да кърти мивки :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот boabbb » 10 дек 2015 13:13

fc_chelsea написа:
AleksandrovAnti4enge написа:Ей това евроатлантическите ченгетата са страшна работа! Мен като ме обиждат евротлантиците - няма бан, има бан, обаче когато им кажеш тежката истината в очите за евроатлантизма! Това че е евроатлантически и ченгесраски сайт е ясно на всички, обаче защо лъжете хората, че тук има форум и свобода на словото, но истината най-боли, айде банвайте евроатлантически ченгета такива! Вие обаче ще си загубите властта в този форум, когато Русия скоро(до 5 години) ни освободи от колониалното робство на САЩ и техните подлоги от ЕС , а новите модератори на форума ще са следните - aleksandrov77 -(глобален модератор) , viali69, fcb_bg,СТАНКО, язе,HoUs4oOL, sin4ec, FLANKER, boabbb,Messi_fan, Тео! Тогава вие загубили модераторските си права евроатлантически ченгета аз ще ви банвам от форума така , както вие мен ме банвате сега типично по чегесарски!


Тоз не спира да кърти мивки :lol: :lol: :lol:


Що, бе, не ме ли бива за мод 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот locke » 10 дек 2015 18:52

boabbb написа:
fc_chelsea написа:
AleksandrovAnti4enge написа:Ей това евроатлантическите ченгетата са страшна работа! Мен като ме обиждат евротлантиците - няма бан, има бан, обаче когато им кажеш тежката истината в очите за евроатлантизма! Това че е евроатлантически и ченгесраски сайт е ясно на всички, обаче защо лъжете хората, че тук има форум и свобода на словото, но истината най-боли, айде банвайте евроатлантически ченгета такива! Вие обаче ще си загубите властта в този форум, когато Русия скоро(до 5 години) ни освободи от колониалното робство на САЩ и техните подлоги от ЕС , а новите модератори на форума ще са следните - aleksandrov77 -(глобален модератор) , viali69, fcb_bg,СТАНКО, язе,HoUs4oOL, sin4ec, FLANKER, boabbb,Messi_fan, Тео! Тогава вие загубили модераторските си права евроатлантически ченгета аз ще ви банвам от форума така , както вие мен ме банвате сега типично по чегесарски!


Тоз не спира да кърти мивки :lol: :lol: :lol:


Що, бе, не ме ли бива за мод 8-)


Няма да те питам какво си му направил, че да те сложи в списъка :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот diplomat » 22 дек 2015 16:34

Карамел Му написа:
CTAHKO написа:Проф. д-р Александър Томов :!: Заради това че с цената на много лишения и саможертви, успя да спаси българският футбол от ЦСКА и да помогне на БФС да скъса завинаги с комунизма 8-) Истински патриот и Българин с голямо "Б" 8-)


Станко,ако Хаскю Каунь се побратими с Петах Тиква ,това прави ли те половин евреин :?:
Коментирай!

:lol:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ЕМИЛ » 25 дек 2015 09:09

CTAHKO написа:
urkoto написа:Ето за това си говорим, огромно е разделението сред българската нация по всевъзможни признаци.
При доктрината Урец подобно нещо е недопустимо - един народ, една държава, един Урец! Поредната причина да заложим на хер Уреца в стремежа му да построи чиста и свята република :idea:

Направо си е един Курец, ами хайде 8-)


:lol: :lol:

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот slavia_forever » 31 дек 2015 16:51

shumkar_44 написа:Видях един много красив гълъб, макар и умрял от студа.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот locke » 02 яну 2016 22:11

Форумният корифей и трол номер 3 си говори сам, щото май е единствения фен на Сити по тия ширини :lol: :lol: :lol:

sandi74 написа:
Санди74 написа:Ман Сити даде заявка за титлата след като скъса жилцата на стършелчетата, с късни голове на божествата Туре и Агуеро.

Така е друже.Оставихме ги клетите стършелчета да се нажужат на воля повече от 80 минути и после от раз им изтръгнахме жилцата. :idea: Да ни дават титлата а другите отборчета да се разбират как ще се нареждат след нас в класирането.Онези в нафталинчето ги знаем,нека си стоят там-харно се чувстват а и имат имунитет срещу него. :mrgreen: 8-)
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот Groucho » 02 яну 2016 22:19

slavia_forever написа:
shumkar_44 написа:Видях един много красив гълъб, макар и умрял от студа.

Това е шумхайку, няма изцепка тук, авторът явно е изгледал "Гладиатор" за 187-и път и е бил в лирично настроение.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2016 09:42

Темата е: Мнения относно промяна на емблемата на Черно море ...

James Beattie написа:Вместо топка, един картоф по средата :mrgreen:
От 100 и кусур години, все на разорана нива играете.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Форумни изцепки

Мнениеот ЕМИЛ » 05 фев 2016 17:27

dreben23 написа:Излязоха ли датите за контролите в Гърция? :) Иначе бившия ни Ванката Маркович в Черно море отива гледам.
П.П. Ква е тая незаинтересованост към любимия отбор? Ей, деца, стегнете се малко в кръста и развейте червените знамена да пукат душманите! 8-) Аз дори си спя с червеното яке, кат ми е отбора аматьорски та голем праз! Може сме аматьори, ама бихме Олександрия 4:2, а лошите само 3:2! Кво сте ми оклюмали. Толкова са прости, че чак еднакви съперници за контроли търсят! :lol:
Недейте тъй, ще се усъмня и във вас.

Цар :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта