Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 13 дек 2017 19:27

paceto написа:От Фермата може да научиш доста неща за разлика от Биг Брадър, където може да затъпееш. Този сезон във Фермата всяка седмица имаше урок по история за исторически личности като последният беше за Васил Левски, като след всеки един такъв урок се правеше тест с въпроси и който спечелеше получава някакви облаги. Отделно показваха нашите обичаи и дори такива от преди 200 години, които днес са забравени и други неща. Всяка седмица има игри за имунитет и дуел за оцеляване във Фермата, а там игрите са доста силови и на предела на възможностите повече играят.

За мен най коварната игра е да дърпаш една каруца, върху която има запален огън и двамата дуелисти застават в двата края и се дърпат като волове. Има и друга подобна пак се дърпат двамата с въже като всеки трябва да стигне до подкова в неговият край. Коване на дървен мост (на височина) за време, бутане на каруца пълна със сено през препятствия, бутане на колички пълни с пясък по определени дъски със завои и ако падне количката се връщаш отначало, бутане на дървени бъчви и т.н. и т.н. като почти няма леки игри като винаги има въпросник от Алманаха. Този въпросник е от историята на България в различни етапи и който отговори вярно на зададените 7 въпроса печели една от битките, които по принцип са 5 за оставане в играта. Този, който е избран за втори дуелист избира как да си подреди игрите според точките т.е. първа игра 1 точка, втора игра 2 точки и така до 5.

Ето две от игрите при последният мъжки дуел:
http://fermata.btv.bg/video/videos/doen ... bitka.html
http://fermata.btv.bg/video/videos/gech ... -most.html

Тежести за издръжливост като при последният дуел при жените.
[offtopic]http://fermata.btv.bg/video/videos/red-e-na-chetvartata-bitka-lost-s-tezhesti.html[/offtopic]

Коварното дърпане един срещу друг за вземането на три подкови.
[offtopic]http://fermata.btv.bg/video/videos/stanislav-i-jani-se-izpravjat-edin-sreshtu-drug-v-titanichen-duel.html[/offtopic]

Интересно е и поучително за разлика от бозата ББ.

Моят фаворит при жените беше Марина, но се надявам поне Яни да спечели.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 13 дек 2017 19:30

boabbb написа:
Sisi 1914 написа:
Red_Girl написа:Кво става, телета? :lol: :lol:

Монка, Клуб 33 ли ми препоръчваш за банкет, че шефа го е организирал там?

33 за банкет е много грубо :lol: Почваш от там, където трябва да свършваш вечерта :mrgreen: Отделно, че мезетата ще са им като на всяка дискотека - ядки, шоколад и тем подобни ... Обаче твоя Бай Брадър любимец ще ти е на 1 ръка разстояние 8-)

Казахме на шефа, че не е добре направо да е в дискотека, а той отговори, че искал да е различно, а не всеки път в ресторант.
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 дек 2017 20:12

Те това е положението в България. :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aG1W1I9msZQ[/youtube]
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 14 дек 2017 20:00

За съжаление ми се налага да гледам този мач за Купата. :| Само Стойчо Стоилов да не си е отворил устата срещу съдиите..... съдията няма топки. Не ме интересуват и двата отбора, но Барт си беше за ЧК, Каранга с безумни борби във въздуха, а е с жълт картон, преди това раздава средни пръсти... съдията спи, а уж е най-добрият рефер в България. Майко мила....... :oops:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 14 дек 2017 20:41

Няма как, Гришата трябва да стигне до тенеке колкото се може по-скоро, иначе прекръстеният Литекс има опасност да престане да бъде "по-жив от всякога ЦСКА" :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 14 дек 2017 21:39

Оооооо, Стойкас Стоилас още на следващия мач ще си отвори селската зурла, той е достатъчно нагъл и циничен ...... ама виновен е Симеон Мечев, че навремето не го застреля като хората този човешки отпадък ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

nghcvth
Мнения: 3510
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот nghcvth » 14 дек 2017 22:06

И тия реват колко рязани били? :lol: Такова бутане не бях виждал скоро. Това ми беше първият и последният мач за този сезон от бг футбола, явно трябва новия Бенковски да вземе някоя купичка, че да няма съмнение сред оранжевите фенове, че той е Спасителя.

П.п. И за да е напълно на нивото на своите, палячото Делянски по едно време заключи темата, защото отборът му не бе никак благославян. :mrgreen: Оранжевият цирк носи все повече забавни моменти.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 14 дек 2017 22:15

Купата е наша!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 14 дек 2017 22:16

Е сега я заключи до утре ...... така става с неудобните теми, виж, ако ощетят Литекс, темата ще седи отворена до другия век.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 14 дек 2017 22:43

1982 написа:Е сега я заключи до утре ...... така става с неудобните теми, виж, ако ощетят Литекс, темата ще седи отворена до другия век.

НЕма да я отключи!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: InformationChannel, tiamat и 32 госта