Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 19 мар 2024 21:32

pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Нема джуки, но още по фатално ....нема маникюр. Смитсън наеш ли тва кога ше го земе... :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 19 мар 2024 22:41

pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Да си беше направила маникюр поне като ще се снима :lol: Принципно няма нещо, което да ми действа по гадно от това да видя жена с мъжки нокти, мъжка коса и липса на грим :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2024 08:37

Странна работа, аз предпочитам жените да са естествени, не намазани като индианци на бойната пътека, ама всеки си има вкус. Ноктите пък не ги гледам изобщо, единствено на едно бивше гадже като си беше написала "Само Левски" на тях след като бихме Удинезе съм обръщал внимание. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Soulen » 20 мар 2024 09:07

А и като живееш с нея ще я видиш наистина. Другото са захаросани опаковки, ала фаст фууд. Общо взето лишени от съдържание, след време сигурно ще има андроиди изглеждащи като жени, ще са само за Смити :lol:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот tmanolov » 20 мар 2024 09:32

Thsmith написа:
pomiqrat написа:Само Смит и ТМанолов могат да си я позволят Изображение

Да си беше направила маникюр поне като ще се снима :lol: Принципно няма нещо, което да ми действа по гадно от това да видя жена с мъжки нокти, мъжка коса и липса на грим :lol:

Идеално си е момето, ако е на добра цена :lol: Жена с къса коса и аз не понасям, направо ми убива ерекцията, обаче липсата на грим е само плюс, че какви китосани са ми попадали. За ноктите съм като Смити, ма тази конкретно няма да я върна, въпреки липсата на маникьор :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ReBorn1982 » 20 мар 2024 10:08

rhaegar написа:Странна работа, аз предпочитам жените да са естествени, не намазани като индианци на бойната пътека, ама всеки си има вкус. Ноктите пък не ги гледам изобщо, единствено на едно бивше гадже като си беше написала "Само Левски" на тях след като бихме Удинезе съм обръщал внимание. :lol:


Естествено, че няма нищо по-хубаво от естественото. Разбира се, лек грим е ОК, естествени устни и гърди задължително. Но дори и да има някакви корекции, да са леки и ненатрапчиви.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот delqnski47 » 20 мар 2024 10:31

Смитка, я дай снимки на жена по твой вкус, че ми стана интересно. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Soulen » 20 мар 2024 10:35

delqnski47 написа:Смитка, я дай снимки на жена по твой вкус, че ми стана интересно. :lol:

Изкарай си снимка на която и да е чалгарка или инстаграм моделка с много грим и големи цици.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2024 10:39

Ае силикона не е лошо нещо, щом има жени които не се чувстват добре от това с какви цици ги е дарила природата и искат да са с по-големи, нека. Не е нужно да се правят някакви балони колкото глава на петокласник, но като цяло нямам против тоя тип корекции. Вече тва в устните дет слагат е ад, главно защото повечето прекаляват и се обезобразяват, заприличвайки на патици в лицето. Иначе ако е направено леко, може да изглежда добре.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ReBorn1982 » 20 мар 2024 10:48

delqnski47 написа:Смитка, я дай снимки на жена по твой вкус, че ми стана интересно. :lol:


Младата Памела Андерсън виж.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта