Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Eminem » 15 дек 2017 19:53

Какви мечти ? Както казах - ти вече доказа, че можеш да сменяш отбори. Преди го раздаваше голямата левскарка, а сега си припознавачка.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 15 дек 2017 20:00

Eminem написа:Какви мечти ? Както казах - ти вече доказа, че можеш да сменяш отбори. Преди го раздаваше голямата левскарка, а сега си припознавачка.

Между двата периода бе фенка и на ЦСКА :lol: Истинското ЦСКА! :lol:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43819
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 дек 2017 20:04

Даже беше с някакъв червен ник. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 15 дек 2017 20:07

Eminem написа:Какви мечти ? Както казах - ти вече доказа, че можеш да сменяш отбори. Преди го раздаваше голямата левскарка, а сега си припознавачка.

Преди си е било за преди, а сега си е за сега!
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Eminem » 15 дек 2017 20:19

TodorT написа:
Eminem написа:Какви мечти ? Както казах - ти вече доказа, че можеш да сменяш отбори. Преди го раздаваше голямата левскарка, а сега си припознавачка.

Между двата периода бе фенка и на ЦСКА :lol: Истинското ЦСКА! :lol:

:lol: хахах :lol: Вярно. Направи голям шлем.

Sisi 1914 написа:
Eminem написа:Какви мечти ? Както казах - ти вече доказа, че можеш да сменяш отбори. Преди го раздаваше голямата левскарка, а сега си припознавачка.

Преди си е било за преди, а сега си е за сега!
:P

Разби ме, признавам. Не знам как да отговоря на това. Каква мисъл, каква мъдрост! Тази велика мъдрост трябва да се впише в учебниците, за да не се загуби за бъдещото поколение.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 15 дек 2017 21:48

TodorT написа:Между двата периода бе фенка и на ЦСКА :lol: Истинското ЦСКА! :lol:

Е, сменила е два до три отбора, какво толкова? Всичко е в рамките на нормалното.
Разбирам да е превъртяла цалото ППЛ, че да реагирате по този начин, ама не е :lol:
Засрамете се малко :!:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 15 дек 2017 22:17

Бобчо Тревичко написа:Променихме много неща, за да може някои отбори да влязат направо в Първа лига. """"ЦСКА"""" трябва да ми издигне кандидатурата за всичко, което съм направил за тях
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 15 дек 2017 23:58

Обаче Странджата как се е изтропкал върху Делянска47, не е истина просто, ебати гаврата. :lol: :lol:

[offtopic]
Честито на победителя! Той е за предпочитане в два мача вместо Лудогорец. Все пак няма да се пътува до Ловеч, а това е вече нещо...
"Кабака на почивката е видял на повторения невероятната дузпа, която даде и заради тва сигурно реши да компенсира.Виж повторенията как оня си сгъва крака преди съприкосновението."
Не ми се спори за завършил мач. Да оставим съдиите на мира, още повече, че коментари като този на Делянски са достатъчни, за да се разбере всичко. А то е, че дузпата е съвсем нормална, щом и Делянски казва, че има съприкосновение. Опцията "сви си крака преди него" обаче може да ни наведе на мисълта, че Марселиньо е искал да го избегне (съприкосновението). Пък и да се приеме налудничавата идея, че си е свил крака, за да падне (ако не беше го свил според диемаджиите, налитайки на крака на Дюлгеров, нямаше да падне), контактът си контакт, още повече, че е признат от Делянски.
Червеният картон се е полагал - пак според Делянски, ама е бил подменен със жълт, защото съдията е искал да компенсира съприкосновението със свития крак. Т. е. дузпата е съприкосновение със свит крак, а червеният картон е компенсация за това, че не е бил изпънат, както се полага за истински наказателен удар.
Да се чете Делянски понякога е удоволствие. Да иляди (и да дава Господ все с изпънат крак
[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 16 дек 2017 00:07

Няма как, във вашия форум е ...... иначе няма съмнение, че щеше да го е изтрил, даже и темата сигурно щеше да заключи. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Sisi 1914 » 16 дек 2017 08:01

Groucho написа:
TodorT написа:Между двата периода бе фенка и на ЦСКА :lol: Истинското ЦСКА! :lol:

Е, сменила е два до три отбора, какво толкова? Всичко е в рамките на нормалното.
Разбирам да е превъртяла цалото ППЛ, че да реагирате по този начин, ама не е :lol:
Засрамете се малко :!:

Нека да продължават, хич не ми пука!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], rhaegar и 17 госта