Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Спам тема vol.2

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 25 фев 2009 00:29

ИЛИЯН ГАРОВ: НИКОЙ НЕ ГОВОРИ ЗА ИЗПАДАНЕ, ОПТИМИСТ СЪМ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Митко Лишев, Пловдив 24 февруари 2009 18:02
Капитанът на Ботев Пд Илиян Гаров даде пространно интервю за Гонг, малко преди началото на пролетния полусезон в А група. „Настроението е добро, готвим се за мача с Черноморец, позитивно настроени сме,” заяви бранителят.

„Мисля, че направихме доста добри лагери, особено на лагера в Турция, доста потренирахме, отработихме схемите. В Ботев новите момчета се приемат доста добре, мисля, че петимата нови паснаха на отбора и ще ни помогнат доста през следващия сезон,” коментира Гаров.

На въпрос дали лидерите на тима от началото на годината Йордан Минев и Дормушали Саидходжа ще липсват на Ботев след трансферите си, вече бившият им съотборник заяви: „Естествено, че Данчо и Муши липсват много на отбора, те бяха едни от най-добре представилите се футболисти през миналия сезон. Но незаменими футболисти няма. Мисля, че с новите момчета, с малко повече самочувствие, като понатрупат малко опит, да видят каква е атмосферата в Ботев, ще ги заместят достойно.”

Различното лице на „канарчетата” в домакинствата и гостуванията бе често обсъждан въпрос през есента. „Мисля, че този сезон ще вземем доста точки при гостуванията. Миналата година загатнахме за това лице, което трябва да показваме навън и съм оптимист,” обеща капитанът. „За изпадане в съблекалнята не става и дума. Програмата наистина изглежда тежка, но ние можем да си я направим лека, оптимист съм.”

„Стига да съм в полза на отбора, мога да играя навсякъде. Но се чувствам най-добре като централен защитник. Но нямам проблеми и с другите постове,” сподели Гаров, който е използван и като опорен халф от Костадин Ангелов.

„Не мисля, че съм изчерпан за Ботев, за трансфери – ако има интерес, ще е добре,” завърши Илиян Гаров.

Я СЕ ЗАНИМАЙ МАЛКО И С ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ ОТ БОТЕВ, И ТЕ НЕ МИСЛИЛИ ДА ОТПАДАТ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 25 фев 2009 00:33

А на теб каква ти е връзката с раздел Локомотив ??????????????


Ето ти малко и за Славия
Изображение
Последна промяна от L_P_F_C 1936 на 25 фев 2009 00:35, променено общо 1 път.
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 00:35

L_P_F_C 1936 написа:А на теб каква ти е връзката с раздел Локомотив ??????????????

Изображение

Темите, които пиша в раздел Локомотив, касаят този раздел! С какво тази тема, касае раздел Славия? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 25 фев 2009 00:37

Ами ти си се загрижил за Пловдивските отбори предлагам ти да я копираш и да я пуснеш в раздел Ботев :lol: :lol: :lol: :lol:

А и друго, мисля, че тк се чувстваш в твои води, виж как се заприказвахме, що ти трябва да се занимаваш с ПЛОВДИВСКИЯ ЛЮБИМЕЦ....да си джуркаме тука, виж колко е приятно :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от L_P_F_C 1936 на 25 фев 2009 00:40, променено общо 1 път.
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 00:38

L_P_F_C 1936 написа:Ами ти си се загрижил за Пловдивските отбори предлагам ти да я копираш и да я пуснеш в раздел Ботев :lol: :lol: :lol: :lol:

Не разбрах, какво касае тази тема раздел Славия? :shock: :shock: :shock: :shock:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 25 фев 2009 00:42

Ами и аз неразбрах, защо фен на Славия пуска теми в друг форум, но никой не ми казва :shock: :shock: :shock:
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 00:44

L_P_F_C 1936 написа:Ами и аз неразбрах, защо фен на Славия пуска теми в друг форум, но никой не ми казва :shock: :shock: :shock:

Не си чел. Разчети се отново. Писал съм на дълго и на широко. Но аз отново не разбрах, отговора за връзката на тази тема, с раздел Славия! :shock: :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 25 фев 2009 00:47

Връзката е тази, че вместо да стиоиш и да се чудиш какво да пуснеш във форума на Локомотив, да порасъждаваш във твоя си форум как твоите жълти приятелки не мислили да отпадат. :roll:

Има и още...........
Ботев пак на село :!: :!: :!:
Спорт НетИнфо
Ботев Пловдив си избра за база асеновградското село Боянци, съобщиха от управата на клуба. Причината "канарчетата" да тренират там е, че снеговалежът през изминалата седмица е бил минимален и теренът на местния стадион предоставя добри условия за тренировки.

Айде лека, и да измислиш нещо ново тая нощ :lol: :lol: :lol:
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
smash_the_reds
Мнения: 3164
Регистриран на: 24 апр 2008 23:04

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот smash_the_reds » 25 фев 2009 00:52

L_P_F_C 1936 написа:Връзката е тази, че вместо да стиоиш и да се чудиш какво да пуснеш във форума на Локомотив, да порасъждаваш във твоя си форум как твоите жълти приятелки не мислили да отпадат. :roll:

Има и още...........
Ботев пак на село :!: :!: :!:
Спорт НетИнфо
Ботев Пловдив си избра за база асеновградското село Боянци, съобщиха от управата на клуба. Причината "канарчетата" да тренират там е, че снеговалежът през изминалата седмица е бил минимален и теренът на местния стадион предоставя добри условия за тренировки.

:lol: :lol: :lol: -преди минута го пуснах във форума на Ботев-закъсня :D
Изображение Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Гаров: Никой не говори за отпадане, оптимист съм

Мнениеот slavia_forever » 25 фев 2009 00:52

L_P_F_C 1936 написа:Връзката е тази, че вместо да стиоиш и да се чудиш какво да пуснеш във форума на Локомотив, да порасъждаваш във твоя си форум как твоите жълти приятелки не мислили да отпадат. :roll:

Аз нямам жълти приятелки и в онази тема, не съм обидил никой Локомотивец. Това, че модераторите толерират тази тема, касаеща друг раздел, е отделен въпрос. Сметнали са, че тук и е мястото, оставили са я в раздел Славия. Не виждам обаче, къде е връзката на темата ти, с раздел Славия. В момента ти задавам елементарен въпрос, не те питам за шампионските традиции на Локомотив Пловдив, във футболната история :idea: . Поне на елементарен въпрос отговори. :shock: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта