Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 май 2017 20:49

Red_Neck написа:
rhaegar написа:Плати си глобата бе, стисня, за 30 лева орева света. :lol:

Чака да мине... черешовата кампания :)
.... леко да захлеби ;)
:mrgreen:

Боянчо, пиши на омбудсмана :)


Омбудсманът, нема смисъл. Направо да съди държавата, Хага, Страсбург, където трябва. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Dani » 19 май 2017 22:23

1914.1902 написа:
Dani написа:А бе не ме изкефи много темата, ама написахме 2-3 страници, да има. :lol:


По какво ти е следващата матура ??

Инглиш. На теб?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32577
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1914.1902 » 20 май 2017 00:03

Dani написа:
1914.1902 написа:
Dani написа:А бе не ме изкефи много темата, ама написахме 2-3 страници, да има. :lol:


По какво ти е следващата матура ??

Инглиш. На теб?


По география .
Пожелавам ти късмет !

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот JackPackage » 20 май 2017 00:12

Ей Богу, изучихме ги децата във форумо :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 20 май 2017 01:04

ЕМИЛ написа:
boabbb написа:Яката дискусия :lol: :lol: Нямаш Вайбър, нямаш Фейсбук и как да действаш.

Ми той до оня ден бръмчеше само по компаньонки и сега когато требва да се фане с некое свестно момиче ситуацията и обстановката са му непознати .И имена требва да помни ....

Това не е като чук и бег ....
То едното няма нищо общо с другото. Просто тази е хубава и не е за изпускане... ако ми се отвори парашута(което не изглежда много вероятно към момента).

---
И това, че не ползвам фейсбук и вайбър, какво общо има с каменната ера? Просто не намирам за нужно да уведомявам някой какво правя и грам не ме интересува какво правят другите. Като искам да си кажа някой с нещо, я да видиш... използвам едно нещо наречено телефон и се обаждам. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 21 май 2017 00:24

Бенджамин Франклин отваря всякакви парашути, Ковачевич.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 21 май 2017 00:33

Thsmith написа:Абе някой да се сеща за деликатен начин да попиташ жена как се казва, но без да разбере, че не помниш името?


Какъв е проблемът просто да си признаеш, че не си й запомнил името, няма нищо по-естествено от откровеността ?! Няма какво да се филмираш с разиграването на разни театри, най-много да се оплетеш и изложиш ...... важно е отношението, другото е второстепенно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 21 май 2017 00:55

Не съм голям привърженик на тази тактика когато искаш да влезеш в нечии "гащи" :lol:
Как и да е, разбрах как се казва. Била ми е съученичка преди ехее.... още в малките класове в италианския лицей : ) Едва ли обаче нещата ще се получат. Твърде много усилия се оказа, че ще ми отнеме, а не съм по тази част за едното ####### : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 21 май 2017 01:07

Ама това не е тактика - да се държиш естествено. :lol: :lol:

Винаги ми е било смешно мъжете като почнат разни сценарии и филми да си съчиняват, само и само да свалят някоя жена/момиче. :lol: То са тактики, все едно финал на световно ще играят. :lol: :lol:

А, ако си само за едното "чук-чук", защо ти е въобще да я сваляш, има хубави кyрволяци бол, плащаш си и готово. :lol: :lol: Аз помислих, че най-сетне си узрял за сериозна връзка. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 21 май 2017 01:30

1982 написа:Ама това не е тактика - да се държиш естествено. :lol: :lol:

Винаги ми е било смешно мъжете като почнат разни сценарии и филми да си съчиняват, само и само да свалят някоя жена/момиче. :lol: То са тактики, все едно финал на световно ще играят. :lol: :lol:

А, ако си само за едното "чук-чук", защо ти е въобще да я сваляш, има хубави кyрволяци бол, плащаш си и готово. :lol: :lol: Аз помислих, че най-сетне си узрял за сериозна връзка. :mrgreen: :mrgreen:

Просто разнообразие.

Аз не съм по сериозните връзки, особено ако съм естествен. Винаги изглеждам намръщен и никога не съм склонен да правя каквито и да е отстъпки и да правя нещо което не желая. Не можеш да ме накараш и да слушам женски глупости или да финансирам безсмислени шопинги. Малко като сърдито старче се държа и това прави невъзможно по продължителни взаимоотношения.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: InformationChannel и 39 госта