Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19116
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TodorT » 26 юни 2018 11:33

ivan56 написа:Така и така сме почнали на морска вълна, някой да изкаже мнение за Албена, че ми е тъмна индия като курорт.
Че гледам, че цените им за седмична почивка с деца излиза, повечко от примерно една Гърция и Турция.

С Боянчо (Боабб) сме разисквали доста темата Албена. :lol:

Мен лично много ме кефи като курорт. Абсолютно спокойствие, няма лудница, широк и чист плаж, морето е супер. Имаш си спортни игрища на плажа, няма мангусти да ти стъпват по главата, предлагайки сушена риба и кукуруз на пясъка, вечер се почиства ивицата. КК е затворен, музиката се спира към 22-23:00. Бил съм в няколко хотела и мога да кажа, че на лоша храна не съм попадал. А аз съм си чревоугодник :mrgreen: За мен е идеалното място за почивка (почивка в истинския смисъл на думата), особено за децата. 8-)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 26 юни 2018 11:36

ivan56 написа:Така и така сме почнали на морска вълна, някой да изкаже мнение за Албена, че ми е тъмна индия като курорт.
Че гледам, че цените им за седмична почивка с деца излиза, повечко от примерно една Гърция и Турция.

Екстра е, .... най-доброто от хепи соца - зеленина, прохлада, спокойствие, няма гъчканица :)
Площадки бол, децата хепи :)
Но внимавай къде резервираш, защото разстоянието до плажа може да е значително (особено ако си с малки деца и жената обича да ходи с багаж за една седмица, че ще ти трябва кади ) ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 7 е добро число » 26 юни 2018 11:45

Бобе оранжев код са обявили на Армията :mrgreen:

Изображение

Забележете тирето и също припознавач номер 1 го има на снимките , Ицо кюрда :)
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 26 юни 2018 12:18

TodorT написа:С Боянчо (Боабб) сме разисквали доста темата Албена. :lol:

Мен лично много ме кефи като курорт. Абсолютно спокойствие, няма лудница, широк и чист плаж, морето е супер. Имаш си спортни игрища на плажа, няма мангусти да ти стъпват по главата, предлагайки сушена риба и кукуруз на пясъка, вечер се почиства ивицата. КК е затворен, музиката се спира към 22-23:00. Бил съм в няколко хотела и мога да кажа, че на лоша храна не съм попадал. А аз съм си чревоугодник :mrgreen: За мен е идеалното място за почивка (почивка в истинския смисъл на думата), особено за децата. 8-)


Red_Neck написа:Екстра е, .... най-доброто от хепи соца - зеленина, прохлада, спокойствие, няма гъчканица :)
Площадки бол, децата хепи :)
Но внимавай къде резервираш, защото разстоянието до плажа може да е значително (особено ако си с малки деца и жената обича да ходи с багаж за една седмица, че ще ти трябва кади ) ;)


Мерсаж за информацията.
Точно това са ми изискванията, макар, че спокойствие и почивка с деца, за в момента е напълно невъзможно :lol:
Само като се сетя за миналогодишната ни "почивка" и ми призлява :lol:
Нищо друго освен първа линия не ме вълнува(бал съм ги и природозащитниците, да дойдат да мъкнат басейнчета, кофички, пут.те му майни и всичко това по две, по два пъти на ден) :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот rhaegar » 26 юни 2018 13:45

Е какъв плаж е без царевица?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 26 юни 2018 14:05

rhaegar написа:Е какъв плаж е без царевица?


Сигурно, щото не ходи простолюдието там, може да предлагат миди сен жак :lol:
Дори на Луксозенец има царевица :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЕМИЛ » 26 юни 2018 15:08

Изображение

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Dani » 26 юни 2018 15:09

Кво сте ми постнали чата с животното бе, сини приятелки? Питах го и го споделих в група на ЦСКА, вас кво ви ебе това?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ivan56 » 26 юни 2018 15:36

Dani написа:Кво сте ми постнали чата с животното бе, сини приятелки? Питах го и го споделих в група на ЦСКА, вас кво ви ебе това?


Ти ли си този умник :mrgreen:
Почвайте с наколенките, че без боК ганчев нЕма ЦСКА 8-)
Единственото което разбираме от чата ви, че и ти си от сектата на Гришата.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Red_Neck » 26 юни 2018 15:40

Емка, добра рима, .... добро темпо! :)
Една бира от мен на следващото дерби! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 127 госта