Спам тема vol.2

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 00:57

Thsmith написа:
Кашчей написа:
Thsmith написа:
Кашчей написа:На Ковачев, ку не му пусне ноШнта смяна и пресича улицата :mrgreen:

Енигма, моля! :|

Трябваше да я поставиш в " " тази енигма, че да те разберат и другите, като Сиса, примерно :mrgreen:
Трябва ти превод, а?
Ами ето какво казва "енигма"
Когато на Ковачев не му пуне мацката, която е нощна смяна в някоя от лавките му, пресича улицата. Естествено, тя е русофоб, путинофоб и разкрепостена до степен на мръсница..или брутална селянка-изборът е негов, защото плаща.
Естествено, той смята, че купувайки за една нощ или за няколко часа тялото, купува всичко, защото е бос и има пари!
Ковачев, преди да ги чукаш, караш ли ги да се правят на колхознички, та да ти е по-яко, като чукаш тъпа руска колхозничка?

Какво значение има пристрастията на девойката бре? Вие сте много извратени хора! :mrgreen: Плащаш за секс и получаваш това. Не те интересува какво мисли или не. Просто чукаш, гълтат и си отиваш.

пп Какво ще правиш цяла нощ с нея? Да не сте луди... или изпили една опаковка сини хапчета. Пък да плащаш за да спите или да си говорите (идеята на това е да не трябва да си говориш с нея) ще ме извините, но е страшно тъпо.

* Мацки не работят нощна смяна в магазини за алкохол.
* Най-глупавото възможно нещо е да сереш там където ядеш. Още повече ако ще ядеш и утре и тн. Още от училище го помня това. Никога не трябва да имаш нищо общо с жена с която ще ти се наложи да се виждаш отново в ежедневието. Дори на такъв като мен му става неудобно в даден момент.

Ти си лош работодател и аз се гавря с теб сега. Някой беше писал, че като се гаврят с теб се издигаш духовно и се осъзнаваш, ама не помня кой.
Граучо Маркс за припознавачите:
"Той може да говори като идиот и да се държи като идиот, но не оставяйте това да ви заблуди. Той наистина е идиот."
"Посредствените умове мислят еднакво" (цитат от филм)

Потребителски аватар
fcb_bg
Контакти:

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 00:59

Thsmith написа:
fcb_bg написа:
И как ше си земаш жена? Като сиганите ше си я платиш ли? :?

За кво ми е? Левски са ми достатъчни да ме ядосват. Нямам нужда от още ядове. Нямам нужда и някой да ми харчи парите.

Айде да започнете вече( не само ти, а дори и националните медии) да използвате кавичките по предназначение. Аз се ядосвам на такива раоти. Левски не ви е ФК. :evil:
Кумсуджуксамолетгейт. Стабилност, та дрънка!

Потребителски аватар
Кашчей
Контакти:

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 01:02

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:

За кво ми е? Левски са ми достатъчни да ме ядосват. Нямам нужда от още ядове. Нямам нужда и някой да ми харчи парите.

Айде да започнете вече( не само ти, а дори и националните медии) да използвате кавичките по предназначение. Аз се ядосвам на такива раоти. Левски не ви е ФК. :evil:

Когато Сиса започне да ползва запетайките на място, тогава и медиите ще започнат да изписват с.н. с кавички.
"Той може да говори като идиот и да се държи като идиот, но не оставяйте това да ви заблуди. Той наистина е идиот."

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2017 01:04

Кашчей написа:Ти си лош работодател и аз се гавря с теб сега. Някой беше писал, че като се гаврят с теб се издигаш духовно и се осъзнаваш, ама не помня кой.

аа не с лошо. Нека запазим веселия тон.

* И аз съм изключително точен човек. Всичко което съм обещал се е случило и никога не съм излъгал някой свързано с работата.

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:

Миналата седмица си говорихме за разни англосаксонски думи ако се не лъжа и как са по кратки. Сега за кавички? :lol:

"Данте", забравяш с кого говориш :lol:

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
fcb_bg
Контакти:

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:08

Thsmith написа:
Кашчей написа:Ти си лош работодател и аз се гавря с теб сега. Някой беше писал, че като се гаврят с теб се издигаш духовно и се осъзнаваш, ама не помня кой.

аа не с лошо. Нека запазим веселия тон.

* И аз съм изключително точен човек. Всичко което съм обещал се е случило и никога не съм излъгал някой свързано с работата.

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:

Миналата седмица си говорихме за разни англосаксонски думи ако се не лъжа и как са по кратки. Сега за кавички? :lol:

"Данте", забравяш с кого говориш :lol:

Без разлика Левски и "Левски"? За опростяване на текста ли? Сериозно ли?
Я да връщаме 6lokavicata i vsi4ko da e 6es!

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2017 01:10

Мне, тогава ще се чете по трудно.

И стига глупости, дайте да се връщаме към по сладките неща. Покварата!

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
fcb_bg
Контакти:

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:13

Thsmith написа:Мне, тогава ще се чете по трудно.

Оф, имай малко уважение към личността. 2 натискания на клавиши е разликата, но е осезаема.
Намери се руснак да ти го дудне...
айде лека нощ...

Потребителски аватар
Кашчей
Контакти:

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 01:16

Лашате ми кантаре..хлъц.кон а китара ен мано..хлъц лашате..соно иннаморато .... ла путана..хлъц.

Лека ви от мен и умната, щото внимателно :mrgreen: ....хлъц

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 22 окт 2017 11:26

Кашчей написа:
Thsmith написа:
Кашчей написа:На Ковачев, ку не му пусне ноШнта смяна и пресича улицата :mrgreen:

Енигма, моля! :|

Трябваше да я поставиш в " " тази енигма, че да те разберат и другите, като Сиса, примерно :mrgreen:
Трябва ти превод, а?
Ами ето какво казва "енигма"
Когато на Ковачев не му пуне мацката, която е нощна смяна в някоя от лавките му, пресича улицата. Естествено, тя е русофоб, путинофоб и разкрепостена до степен на мръсница..или брутална селянка-изборът е негов, защото плаща.
Естествено, той смята, че купувайки за една нощ или за няколко часа тялото, купува всичко, защото е бос и има пари!
Ковачев, преди да ги чукаш, караш ли ги да се правят на колхознички, та да ти е по-яко, като чукаш тъпа руска колхозничка?

В мое отсъствие съм споменавана.
:shock:
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Sisi 1914
Контакти:

Мнениеот Sisi 1914 » 22 окт 2017 11:38

Кашчей написа:
fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:

Когато Сиса започне да ползва запетайките на място, тогава и медиите ще започнат да изписват с.н. с кавички.

Чудя се, защо ме обсъждаш, Кашчейчо?
:mrgreen:
И преди, и сега, шампион е ЦСКА!

Върни се в “Свободна зона”