Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот JorkoByrborko69 » 23 яну 2020 21:41

parvanoff написа:Дискусията, ако изобщо имаше такава явно е безмислена. Очевидно няма да разбереш, че не се обвиняват хора безогледно-нито е етично, нито пък културно. Но не ти го побира акъла. Повторих ти го няколко пъти, но все едно говоря на стената-"едно си знае баба, едно си бае". И няма да те цитирам-очевидно забравяш какво си писал и какво аз съм написал, пък не е трудно да се върнеш няколко странички назад, както аз го направих преди да ти напиша за какво писах тези неща за бизнеса...
И да, онзиден някакви си изхвърлили боклука от ремонта на апартамента в гората тук наблизо-мамка му на Бойко... :roll:
Хайде дискутирай си сам...


Хахаха, а един елементарен въпрос ще може ли към великия патриот дето се сравнява с Левски? Споменаваш Бойко заедно със боклука в гората, но не се усещаш колко си смешен с този паралел: Ще те питам, защо според теб в нормалните бели държави в които явно няма толкова велики патриоти като теб - не правят това с боклука в гората ??? Оставям ти да си напрагяш онова дето ти стои над раменете и да гадаеш: Аз знам например - точно защо в нормалните държави има ред, има чистота, има закони, спокойствие дори можеш да идеш и на риба в най-затънтеното кътче без да се боиш , че няма някои вандали да те нападнат..., защо ако си болен - там ще получиш адекватна помощ, защо ако си примерен гражданин и данъкоплатец - разните държавни и общински служители там, разговарят с теб с уважение .....Знам защо е така мой човек, но ти никога няма да разбереш зает с драскането на поетични глупости които може да развълнуват само 13-14 годишните !!! Да там където ми се подиграваш, че само се радвам на пълен джоб и скъпа кола - там има всичко онова което никога не го е имало в Гетото за което ми говориш, че си влюбен и в което го превърнаха мутри и нискочели примати правещи се на политици и патриоти!!! От най-малката подробност до последния детайл всичко в товеа гето е изкривено безкрайно много, но такива като теб пак повтарям - КОИТО НИКОГА НЕ СА ВИДЕЛИ С ОЧИТЕ СИ И ПОЧУВСТВАЛИ С ДУШАТА СИ - КАКВО ОЗНАЧАВА ИСТИНСКА ДЕМОКРАЦИЯ в бяла нормална държава...такива нитоще разберат за какво им говоря, нито знаят, нито някога ще научат !!! Ще ме убеждават с пяна на устата, че трябва да пазя родителите си и децата си от вандали, мутри и престъпници - без да си дават сметка колко глупаво звучат... Просто не съм и никога не съм бил родоизменник и Родината ми винаги е в съцето ми !!! Но мразя държавата в която ми обясяваш, че е настъпил Рая, и то благодарение на нискочелите примати !!! Но какво и да ти обяснявам повече ще е излишно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Със сраснали мозъци и с хора с ограничени познания за света и демокрацията е безсмислено да се спори и изобщо да се дискутира !!!

p.s. Дано само знаеш и разбираш поне разликата между Родина и държава !? Без да ровиш е интернетразбира се !

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот parvanoff » 24 яну 2020 14:16

JorkoByrborko69 написа:
parvanoff написа:Дискусията, ако изобщо имаше такава явно е безмислена. Очевидно няма да разбереш, че не се обвиняват хора безогледно-нито е етично, нито пък културно. Но не ти го побира акъла. Повторих ти го няколко пъти, но все едно говоря на стената-"едно си знае баба, едно си бае". И няма да те цитирам-очевидно забравяш какво си писал и какво аз съм написал, пък не е трудно да се върнеш няколко странички назад, както аз го направих преди да ти напиша за какво писах тези неща за бизнеса...
И да, онзиден някакви си изхвърлили боклука от ремонта на апартамента в гората тук наблизо-мамка му на Бойко... :roll:
Хайде дискутирай си сам...


Хахаха, а един елементарен въпрос ще може ли към великия патриот дето се сравнява с Левски? Споменаваш Бойко заедно със боклука в гората, но не се усещаш колко си смешен с този паралел: Ще те питам, защо според теб в нормалните бели държави в които явно няма толкова велики патриоти като теб - не правят това с боклука в гората ??? Оставям ти да си напрагяш онова дето ти стои над раменете и да гадаеш: Аз знам например - точно защо в нормалните държави има ред, има чистота, има закони, спокойствие дори можеш да идеш и на риба в най-затънтеното кътче без да се боиш , че няма някои вандали да те нападнат..., защо ако си болен - там ще получиш адекватна помощ, защо ако си примерен гражданин и данъкоплатец - разните държавни и общински служители там, разговарят с теб с уважение .....Знам защо е така мой човек, но ти никога няма да разбереш зает с драскането на поетични глупости които може да развълнуват само 13-14 годишните !!! Да там където ми се подиграваш, че само се радвам на пълен джоб и скъпа кола - там има всичко онова което никога не го е имало в Гетото за което ми говориш, че си влюбен и в което го превърнаха мутри и нискочели примати правещи се на политици и патриоти!!! От най-малката подробност до последния детайл всичко в товеа гето е изкривено безкрайно много, но такива като теб пак повтарям - КОИТО НИКОГА НЕ СА ВИДЕЛИ С ОЧИТЕ СИ И ПОЧУВСТВАЛИ С ДУШАТА СИ - КАКВО ОЗНАЧАВА ИСТИНСКА ДЕМОКРАЦИЯ в бяла нормална държава...такива нитоще разберат за какво им говоря, нито знаят, нито някога ще научат !!! Ще ме убеждават с пяна на устата, че трябва да пазя родителите си и децата си от вандали, мутри и престъпници - без да си дават сметка колко глупаво звучат... Просто не съм и никога не съм бил родоизменник и Родината ми винаги е в съцето ми !!! Но мразя държавата в която ми обясяваш, че е настъпил Рая, и то благодарение на нискочелите примати !!! Но какво и да ти обяснявам повече ще е излишно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Със сраснали мозъци и с хора с ограничени познания за света и демокрацията е безсмислено да се спори и изобщо да се дискутира !!!

p.s. Дано само знаеш и разбираш поне разликата между Родина и държава !? Без да ровиш е интернетразбира се !

Да, въпросите са ти доста елементарни и ти като едно малко дете гледаш повърхностно на тях и съответно си задаваш повърхностните въпроси. Малко да задълбаеш и ще видиш защо в чужбина е така. Я помисли какво ще стане ако хвърлиш един фас на улицата на летището в Германия например-нали много висиш по чужбината. Аз ще ти отговоря, защото това е реален случай. Някой немец ако те види веднага ще сезира държавините органи т.е. полицията. Те ще дойдат на втората минута и ще те глобят, независимо как се оправдаваш и само опитай да им дадеш подкуп да видиш какво ще стане. И ако си мислиш, че е дошла Ангела Меркел да го глоби си в тежка и непоправима заблуда. Едва ли отново ще разбереш какво ти казвам, затова ще дообясня. Редовия германски гражданин има такъв манталитет, че веднага сезира органите. Полицаите, които не са от политическата класа идват и го глобяват. Тук какво ще стане? Ако случайно някой му пука, за да направи забележка може и да го прибият. Ако се обади на 112 нищо няма да стане-обаждал съм се по други поводи, къде-къде по-тежки от хвърлен фас. Ако кажеш на някой полицай ще ти се изсмее. Трудно ми е да повярвам, че ще разбереш, но все пак за последно ще ти кажа, че в цЕлата схема тук я няма, нито "Корнелия", нито "Бойко", нито който и да е друг от политическата класа. И да кажем, че продължиш случая и се оплачеш от тези полицаи-какво си мислиш, че ще стане? Сега дори има някакъв шанс да ти обърнат малко внимание, но аз съм се оплаквал от доктор и нямаше никакъв ефект, защото неговите шефове са от същата народна прослойка, на която не им пука за никой и нищо. Вероятно дори и телевизиите няма да ти обърнат внимание за нещо толкова дребно-не е достатъчно голям скандалът... Всички тези държавни служители, за които говориш също са германци в Германия, а не са българи. Да ти го кажа така-там преобладаващият манталитет е този. Не казвам, че всички българи са така ужасни, но изключенията са толкова редки, че рядко ги забелязвам, дори за един цял живот. И демокрацията в тези държави никой не им я е дал даром-хората са вдигали революции, протестирали са, а и продължават да го правят. Т.нар. от теб "безмислени протести".
И къде видя, че съм се сравнявал с Левски? Това даже е конщунство да си го помислиш, пък камо ли да го направиш. Вероятно вече си забравил българският език-оправдано е значи да не разбираш какво ти се казва...
И като ти виждам разсъжденията, ти самият не знаеш какво е държава и Родина. Хайде Родина си улучил какво е. Но ти може би не се смяташ за българин, щом не се смяташ за част от държавата. Защото държавата е един народ, който живее на определена територия, има организация и се чувства, че принадлежи към тази общност, в случая на българи! И именно тези, които не избягаха, когато е било най-тежко през вековете /много, много на стотна степен по-тежко от сега/ са причината все още да сме запазили това свое самосъзнание. Така че не смей да ми говориш за държава-говори си там за парченцето земя, където си роден, но ако принадлежиш на рода на българите, няма да ходиш да помагаш да просперират други държави, а ще дадеш таланта си за България! Както аз избрах да направя със силите и възможностите, които имам! Не за себе си, не за семейството си, а за цялата общност, колкото и да не ми харесва в какво са се превърнали огромна част хората тук. И да, взимам много по-малко, отколкото ще взимам в чужбина, но нито съм умрял от глад, нито съм лишил себе си и семейството си от храна и култура. А изобщо не съм от хората, които взимат много над средната заплата за страната. Дори до скоро бе под средната.
Това е последното, което пиша и към теб, защото ако не разбереш какво ти пиша, просто няма смисъл да продължавам-значи не е по силите ти просто...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот Zaash » 24 яну 2020 23:40

parvanoff написа:
JorkoByrborko69 написа:p.s. Дано само знаеш и разбираш поне разликата между Родина и държава !? Без да ровиш е интернетразбира се !


Абсолютно съм съгласен с parvanofff и само ще цитирам последното изречение на JorkoByrborko69, което олицетворява напълно "нискочели" (ниско чело) момчета - "Без да ровиш е интернетразбира се !"
Защото в чужбина я разбират демокрацията така:

"Защо полицаите в САЩ убиват най-много хора?"
"Разгонени бежанци нападат и изнасилват жени на музикален фестивал в Германия!"
"Най-малко 30 души са загинали, а много хора са тежко ранени при рухването на мост на автомагистрала край италианския град Генуа."
"Федералният резерв (Фед) разследва как Deutsche Bank е оперирала с подозрителните транзакции за милиарди долари на водещия кредитор в Дания - Danske Bank, съобщава "Блумбърг".
"Датската банка Danske Bank се намира в центъра на най-големия скандал за пране на пари в света, тъй като банката е помагала на основно руски граждани да заобикалят европейското законодателство. Общият размер на схемата, в която е участвала финансовата институция, се оценява на 220 млрд. долара, припомни Zero Hedge."
"В Германия започва първият масов процес, след като 450 000 собственици на дизелови автомобили Volkswagen (VW) заведоха дело срещу компанията. Те твърдят, че им се дължи обезщетение за закупуването на автомобили въз основа на подвеждащи данни за емисиите."

Мacoвият убиeц Aндeрш Бeринг Брaйвик e нa път дa ce върнe в cъдa. Тoзи път oбaчe тoй щe зacтaнe oт oтвeтнaтa cтрaнa, зaщoтo иcкa дa cъди нoрвeжкaтa държaвa. Тoй твърди, чe чoвeшкитe му прaвa ca нaрушeни, тъй кaтo e държaн в изoлaция, cъoбщaвa AП.

И пародията:
"THE TIMES: СЪМНИТЕЛЕН БИЗНЕС ЗАД СМЪРТТА НА ЖУРНАЛИСТКАТА ВИКТОРИЯ МАРИНОВА"
"Председателят на групата на ЕНП Манфред Вебер писа в Туитър, че е шокиран от бруталното убийство на български журналист."
"Ужасèн съм да науча за убийството на журналист, който е разследвал корупция в България - пише Ги Верхофстат, председател на групата на Алианса на либералите и демократите за Европа в ЕП, евродепутат от Белгия от 2009 г. и министър-председател на страната от 1999 до 2008 г."

"Вече втори ден бруталното убийство на водещата в русенската телевизия TVN Виктория Маринова не спира да предизвиква сериозна международна реакция. Днес от призиви за разкриване на престъплението натискът се разпростря и върху начина, по който се управляват еврофондовете в България.
В понеделник в отговор на журналистически въпрос за случая говорителят на ЕК Маргаритис Шинас коментира, че комисията "няма никаква търпимост към корупцията и злоупотребата със средства от ЕС" и възприема "съвсем сериозно всички изразени подозрения за злоупотреба със структурните фондове, следим медийните материали, свързани с България". Шинас беше категоричен, че "ЕК очаква бързо и задълбочено разследване от отговорните институции, за да се въздаде справедливост на отговорните за това деяние и да се изясни дали тази атака е свързана с нейната работа"."

Та... ето така, в Европа са нещо повече от нас... (всичко по-горе са цитати от медии, като наши журналисти (неслучайни разбира се) подават информация до Дойче веле и други и после излиза, че Европа ни критикува...) според българи, които смятат, че в чужбина е по-добре!
Нищо, че им е ужасно да са там, те смятат, че така се доказват, като нещо повече от тези, които сме останали тук.
Жабата, когато я сваряват на бавен огън, си мисли че и е топло...
Стойте си там, щом мислите, че е по-добре! Ще ни липсвате, защото знам, че сте умни, но каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи.
Народна мъдрост.
На нашия народ , българския...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17743
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот pomiqrat » 25 яну 2020 11:40

Zaash написа:И пародията:
"THE TIMES: СЪМНИТЕЛЕН БИЗНЕС ЗАД СМЪРТТА НА ЖУРНАЛИСТКАТА ВИКТОРИЯ МАРИНОВА"
"Председателят на групата на ЕНП Манфред Вебер писа в Туитър, че е шокиран от бруталното убийство на български журналист."
"Ужасèн съм да науча за убийството на журналист, който е разследвал корупция в България - пише Ги Верхофстат, председател на групата на Алианса на либералите и демократите за Европа в ЕП, евродепутат от Белгия от 2009 г. и министър-председател на страната от 1999 до 2008 г."

"Вече втори ден бруталното убийство на водещата в русенската телевизия TVN Виктория Маринова не спира да предизвиква сериозна международна реакция. Днес от призиви за разкриване на престъплението натискът се разпростря и върху начина, по който се управляват еврофондовете в България.
В понеделник в отговор на журналистически въпрос за случая говорителят на ЕК Маргаритис Шинас коментира, че комисията "няма никаква търпимост към корупцията и злоупотребата със средства от ЕС" и възприема "съвсем сериозно всички изразени подозрения за злоупотреба със структурните фондове, следим медийните материали, свързани с България". Шинас беше категоричен, че "ЕК очаква бързо и задълбочено разследване от отговорните институции, за да се въздаде справедливост на отговорните за това деяние и да се изясни дали тази атака е свързана с нейната работа"."

Та... ето така, в Европа са нещо повече от нас... (всичко по-горе са цитати от медии, като наши журналисти (неслучайни разбира се) подават информация до Дойче веле и други и после излиза, че Европа ни критикува...) според българи, които смятат, че в чужбина е по-добре!
Нищо, че им е ужасно да са там, те смятат, че така се доказват, като нещо повече от тези, които сме останали тук.
Жабата, когато я сваряват на бавен огън, си мисли че и е топло...
Стойте си там, щом мислите, че е по-добре! Ще ни липсвате, защото знам, че сте умни, но каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи.
Народна мъдрост.
На нашия народ , българския...


Пак намесихте битов инцидент с журналистката, която никога не е била журналистка и още повече разследваща, за да иска някой да я убива за нещо разкрито от други и показано в други предавания и медии. Да благодарим на опозицията за разпространяването на фалшиви новини, които да ни маскарят пред света, за да извличат ползи.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот JorkoByrborko69 » 25 яну 2020 12:17

parvanoff написа:
JorkoByrborko69 написа:
parvanoff написа:Дискусията, ако изобщо имаше такава явно е безмислена. Очевидно няма да разбереш, че не се обвиняват хора безогледно-нито е етично, нито пък културно. Но не ти го побира акъла. Повторих ти го няколко пъти, но все едно говоря на стената-"едно си знае баба, едно си бае". И няма да те цитирам-очевидно забравяш какво си писал и какво аз съм написал, пък не е трудно да се върнеш няколко странички назад, както аз го направих преди да ти напиша за какво писах тези неща за бизнеса...
И да, онзиден някакви си изхвърлили боклука от ремонта на апартамента в гората тук наблизо-мамка му на Бойко... :roll:
Хайде дискутирай си сам...


Хахаха, а един елементарен въпрос ще може ли към великия патриот дето се сравнява с Левски? Споменаваш Бойко заедно със боклука в гората, но не се усещаш колко си смешен с този паралел: Ще те питам, защо според теб в нормалните бели държави в които явно няма толкова велики патриоти като теб - не правят това с боклука в гората ??? Оставям ти да си напрагяш онова дето ти стои над раменете и да гадаеш: Аз знам например - точно защо в нормалните държави има ред, има чистота, има закони, спокойствие дори можеш да идеш и на риба в най-затънтеното кътче без да се боиш , че няма някои вандали да те нападнат..., защо ако си болен - там ще получиш адекватна помощ, защо ако си примерен гражданин и данъкоплатец - разните държавни и общински служители там, разговарят с теб с уважение .....Знам защо е така мой човек, но ти никога няма да разбереш зает с драскането на поетични глупости които може да развълнуват само 13-14 годишните !!! Да там където ми се подиграваш, че само се радвам на пълен джоб и скъпа кола - там има всичко онова което никога не го е имало в Гетото за което ми говориш, че си влюбен и в което го превърнаха мутри и нискочели примати правещи се на политици и патриоти!!! От най-малката подробност до последния детайл всичко в товеа гето е изкривено безкрайно много, но такива като теб пак повтарям - КОИТО НИКОГА НЕ СА ВИДЕЛИ С ОЧИТЕ СИ И ПОЧУВСТВАЛИ С ДУШАТА СИ - КАКВО ОЗНАЧАВА ИСТИНСКА ДЕМОКРАЦИЯ в бяла нормална държава...такива нитоще разберат за какво им говоря, нито знаят, нито някога ще научат !!! Ще ме убеждават с пяна на устата, че трябва да пазя родителите си и децата си от вандали, мутри и престъпници - без да си дават сметка колко глупаво звучат... Просто не съм и никога не съм бил родоизменник и Родината ми винаги е в съцето ми !!! Но мразя държавата в която ми обясяваш, че е настъпил Рая, и то благодарение на нискочелите примати !!! Но какво и да ти обяснявам повече ще е излишно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Със сраснали мозъци и с хора с ограничени познания за света и демокрацията е безсмислено да се спори и изобщо да се дискутира !!!

p.s. Дано само знаеш и разбираш поне разликата между Родина и държава !? Без да ровиш е интернетразбира се !

Да, въпросите са ти доста елементарни и ти като едно малко дете гледаш повърхностно на тях и съответно си задаваш повърхностните въпроси. Малко да задълбаеш и ще видиш защо в чужбина е така. Я помисли какво ще стане ако хвърлиш един фас на улицата на летището в Германия например-нали много висиш по чужбината. Аз ще ти отговоря, защото това е реален случай. Някой немец ако те види веднага и ще сезира държавините органи т.е. полицията. Те ще дойдат на втората минута и ще те глобят, независимо как се оправдаваш и само опитай да им дадеш подкуп да видиш какво ще стане. И ако си мислиш, че е дошла Ангела Меркел да го глоби си в тежка и непоправима заблуда. Едва ли отново ще разбереш какво ти казвам, затова ще дообясня. Редовия германски гражданин има такъв манталитет, че веднага сезира органите. Полицаите, които не са от политическата класа идват и го глобяват. Тук какво ще стане? Ако случайно някой му пука, за да направи забележка може и да го прибият. Ако се обади на 112 нищо няма да стане-обаждал съм се по други поводи, къде-къде по-тежки от хвърлен фас. Ако кажеш на някой полицай ще ти се изсмее. Трудно ми е да повярвам, че ще разбереш, но все пак за последно ще ти кажа, че в цЕлата схема тук я няма, нито "Корнелия", нито "Бойко", нито който и да е друг от политическата класа. И да кажем, че продължиш случая и се оплачеш от тези полицаи-какво си мислиш, че ще стане? Сега дори има някакъв шанс да ти обърнат малко внимание, но аз съм се оплаквал от доктор и нямаше никакъв ефект, защото неговите шефове са от същата народна прослойка, на която не им пука за никой и нищо. Вероятно дори и телевизиите няма да ти обърнат внимание за нещо толкова дребно-не е достатъчно голям скандалът... Всички тези държавни служители, за които говориш също са германци в Германия, а не са българи. Да ти го кажа така-там преобладаващият манталитет е този. Не казвам, че всички българи са така ужасни, но изключенията са толкова редки, че рядко ги забелязвам, дори за един цял живот. И демокрацията в тези държави никой не им я е дал даром-хората са вдигали революции, протестирали са, а и продължават да го правят. Т.нар. от теб "безмислени протести".
И къде видя, че съм се сравнявал с Левски? Това даже е конщунство да си го помислиш, пък камо ли да го направиш. Вероятно вече си забравил българският език-оправдано е значи да не разбираш какво ти се казва...
И като ти виждам разсъжденията, ти самият не знаеш какво е държава и Родина. Хайде Родина си улучил какво е. Но ти може би не се смяташ за българин, щом не се смяташ за част от държавата. Защото държавата е един народ, който живее на определена територия, има организация и се чувства, че принадлежи към тази общност, в случая на българи! И именно тези, които не избягаха, когато е било най-тежко през вековете /много, много на стотна степен по-тежко от сега/ са причината все още да сме запазили това свое самосъзнание. Така че не смей да ми говориш за държава-говори си там за парченцето земя, където си роден, но ако принадлежиш на рода на българите, няма да ходиш да помагаш да просперират други държави, а ще дадеш таланта си за България! Както аз избрах да направя със силите и възможностите, които имам! Не за себе си, не за семейството си, а за цялата общност, колкото и да не ми харесва в какво са се превърнали огромна част хората тук. И да, взимам много по-малко, отколкото ще взимам в чужбина, но нито съм умрял от глад, нито съм лишил себе си и семейството си от храна и култура. А изобщо не съм от хората, които взимат много над средната заплата за страната. Дори до скоро бе под средната.
Това е последното, което пиша и към теб, защото ако не разбереш какво ти пиша, просто няма смисъл да продължавам-значи не е по силите ти просто...


Хахахаха, разсмя ме истински !!! така не се бях смял доста време :) . Много писане и нищо смислено и съществено! Четох до 4-5 ред за немеца и неговото "сезиране" и не издържах повече... Щях да се напикая от смях! Знаеш ли на немеца колко му пука за теб за твоите фасове и всички твои развинтени фантазии... Пишеш това, за да изкараш за пореден път нацията и народа си проста, нагли, мръсни и изстанали... но си в страшна заблуда човеко... ВЗЕМИ НАКРАЯ СЕ СЪБУДИ и осъзнай ... Мога да ти кажа с ръка на сърцето, че тук дори не цигани, а бивши престъпници стават хора с възпитание, култура, морал ценностна система и то не по-низша от твоята !!! Повярвай ми не пиша за да се правя интересен а защото такива са просто фактите! Ако тук не живееш както останалите - държавата, законите и всичко е устроено така, че да те "отхвърлят"!!! Едно е правилото в белите държави: За да оцелееш - просто си задължен да се интегрираш в обществото , но точно това ти няма да разбереш никога!!! какво да ти кажа за последно? Много пишеш, много спамиш, явно ти плащат на написани брой буквички от политцентралата? Познах ли ? Много писане - и нищо смислено... Четох докато стигнах до "редовия немец" и разбрах, че си закърнял и безгранично ограничен: По целия ти коментар разбрах, че наистина не си живял в бяла държава, а по мисленето ти: че и никога няма да живееш... дори да опиташ , с такова тролско, повърхностно и евтино мислене няма да оцелееш!!! Стой си в Гетото, такива като теб са им необходими на мутрите и нискочелите, за да им бъдат лизани задните части с наслада и благодарност !!!

p.s. Само да допълня за реално-измисления ти случай с "фаса" на улицата на летището в Германия ... Това моето момче не е възможно да се случи, защото няма как да пушиш никога на такава улица и то в Германия! ТОВА НЕ ТИ Е ГЕТОТО!!! ГРЕШНО ИЗМИСЛЕН "РЕАЛЕН случай" !!! там ще бъдеш глобен още преди да стигнеш до фаса.. но въображениетоти е ограничено и не си могъл чак толкова да го измислиш... :mrgreen: !!! остави не ми пиши повече, че ставаш безкрайно смешен и дори жалък с твоите глупости, повярвай ми, отстрани така изглеждаш!!! И да стигнеш да сравняваш Германия с България, та тези две държави няма абсолютно никаква база за паралел и сравнения, хаххахахахахх. Ттцтцтцтц, да се смее ли човек или да плаче, какви сънародници си има!? Хихихи - и най-добре си ползвай чичо Гугъл не ставай смешен стакива изрази: "...Защото държавата е един народ, който живее на определена територия, има организация и се чувства, че принадлежи към тази общност, в случая на българи..." ДЪРЖАВАТА СА ПОЛИТИЦИТЕ И ВСИЧКИ СТРКТУРНИ ОРГАНИ КОИТО Я РЪКОВОДЯТ И НЯМА НИЩО ОБЩО С народа, който вече е в голямата си част роми, турци, турски роми, ромски турци.... и доста арабски допълнения.....

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот JorkoByrborko69 » 25 яну 2020 12:40

Zaash написа:
parvanoff написа:
JorkoByrborko69 написа:p.s. Дано само знаеш и разбираш поне разликата между Родина и държава !? Без да ровиш е интернетразбира се !


Абсолютно съм съгласен с parvanofff и само ще цитирам последното изречение на JorkoByrborko69, което олицетворява напълно "нискочели" (ниско чело) момчета - "Без да ровиш е интернетразбира се !"
Защото в чужбина я разбират демокрацията така:

"Защо полицаите в САЩ убиват най-много хора?"
"Разгонени бежанци нападат и изнасилват жени на музикален фестивал в Германия!"
"Най-малко 30 души са загинали, а много хора са тежко ранени при рухването на мост на автомагистрала край италианския град Генуа."
"Федералният резерв (Фед) разследва как Deutsche Bank е оперирала с подозрителните транзакции за милиарди долари на водещия кредитор в Дания - Danske Bank, съобщава "Блумбърг".
"Датската банка Danske Bank се намира в центъра на най-големия скандал за пране на пари в света, тъй като банката е помагала на основно руски граждани да заобикалят европейското законодателство. Общият размер на схемата, в която е участвала финансовата институция, се оценява на 220 млрд. долара, припомни Zero Hedge."
"В Германия започва първият масов процес, след като 450 000 собственици на дизелови автомобили Volkswagen (VW) заведоха дело срещу компанията. Те твърдят, че им се дължи обезщетение за закупуването на автомобили въз основа на подвеждащи данни за емисиите."

Мacoвият убиeц Aндeрш Бeринг Брaйвик e нa път дa ce върнe в cъдa. Тoзи път oбaчe тoй щe зacтaнe oт oтвeтнaтa cтрaнa, зaщoтo иcкa дa cъди нoрвeжкaтa държaвa. Тoй твърди, чe чoвeшкитe му прaвa ca нaрушeни, тъй кaтo e държaн в изoлaция, cъoбщaвa AП.

И пародията:
"THE TIMES: СЪМНИТЕЛЕН БИЗНЕС ЗАД СМЪРТТА НА ЖУРНАЛИСТКАТА ВИКТОРИЯ МАРИНОВА"
"Председателят на групата на ЕНП Манфред Вебер писа в Туитър, че е шокиран от бруталното убийство на български журналист."
"Ужасèн съм да науча за убийството на журналист, който е разследвал корупция в България - пише Ги Верхофстат, председател на групата на Алианса на либералите и демократите за Европа в ЕП, евродепутат от Белгия от 2009 г. и министър-председател на страната от 1999 до 2008 г."

"Вече втори ден бруталното убийство на водещата в русенската телевизия TVN Виктория Маринова не спира да предизвиква сериозна международна реакция. Днес от призиви за разкриване на престъплението натискът се разпростря и върху начина, по който се управляват еврофондовете в България.
В понеделник в отговор на журналистически въпрос за случая говорителят на ЕК Маргаритис Шинас коментира, че комисията "няма никаква търпимост към корупцията и злоупотребата със средства от ЕС" и възприема "съвсем сериозно всички изразени подозрения за злоупотреба със структурните фондове, следим медийните материали, свързани с България". Шинас беше категоричен, че "ЕК очаква бързо и задълбочено разследване от отговорните институции, за да се въздаде справедливост на отговорните за това деяние и да се изясни дали тази атака е свързана с нейната работа"."

Та... ето така, в Европа са нещо повече от нас... (всичко по-горе са цитати от медии, като наши журналисти (неслучайни разбира се) подават информация до Дойче веле и други и после излиза, че Европа ни критикува...) според българи, които смятат, че в чужбина е по-добре!
Нищо, че им е ужасно да са там, те смятат, че така се доказват, като нещо повече от тези, които сме останали тук.
Жабата, когато я сваряват на бавен огън, си мисли че и е топло...
Стойте си там, щом мислите, че е по-добре! Ще ни липсвате, защото знам, че сте умни, но каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи.
Народна мъдрост.
На нашия народ , българския...


Не ме въвличай в излишни спорове...Но си ми интересен. Единственото което ми е интересно колко ли ви плашат и на написан ред на буква или изречение ви плащат от централата? И другото: Не чувствате ли малко срам да политиканствате в един обикновен спортен сайт ? Човека е написал и алармирал за един наболел и жизнено важен проблем - а вие ползвате случая да си изкарате малко жътли стотинки покрай темата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А за самата тема ни дума ни вопъл ни стон, въпреки , че касае пряко теб а не мен............Стой си там в Гетото, трови се, живей без вода като скот и не ме занимавай с твоите евтини глупости! Не си ми интересен наистина !!!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот Zaash » 25 яну 2020 13:24

JorkoByrborko69 написа:
Не ме въвличай в излишни спорове...Но си ми интересен. Единственото което ми е интересно колко ли ви плашат и на написан ред на буква или изречение ви плащат от централата? И другото: Не чувствате ли малко срам да политиканствате в един обикновен спортен сайт ? Човека е написал и алармирал за един наболел и жизнено важен проблем - а вие ползвате случая да си изкарате малко жътли стотинки покрай темата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: А за самата тема ни дума ни вопъл ни стон, въпреки , че касае пряко теб а не мен............Стой си там в Гетото, трови се, живей без вода като скот и не ме занимавай с твоите евтини глупости! Не си ми интересен наистина !!!


Хубаво е да четеш това, което си написал преди да го публикуваш , че няма да те разберат...
Коментирах темата няколко пъти по същество, ама "чукча писател, чукча не читател"...
Никой нищо не ми плаща, хахахааа...
Това си е личното ми време и личното ми мнение за нещата, ако не бързаш да хулиш и подиграваш щеше да си го усетил. И смятам, че както всеки друг имам право да напиша каквото мисля, стига да спазвам правилата на форума, защото иначе ше излезе, че такива като теб са прави, но има и друга гледна точка... и разделът е "свободна зона" на форума т.е. извън спорта, а още повече, че не съм пуснал аз темата. Мисли преди да пишеш!

И като не съм ти интересен ( въпреки, че си написал "Но! си ми интересен") защо ми отговаряш, на "евтините глупости"?
Ядосвам се на себе си, че се занимавам и си губя времето, ама на измишльотини е трудно да не се отговори.
На мен ми писна обаче, ако щеш продължавай да се заяждаш, аз няма да си губя повече времето по тази тема!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот parvanoff » 25 яну 2020 16:38

[offtopic]
JorkoByrborko69 написа: Хахахаха, разсмя ме истински !!! така не се бях смял доста време :) . Много писане и нищо смислено и съществено! Четох до 4-5 ред за немеца и неговото "сезиране" и не издържах повече... Щях да се напикая от смях! Знаеш ли на немеца колко му пука за теб за твоите фасове и всички твои развинтени фантазии... Пишеш това, за да изкараш за пореден път нацията и народа си проста, нагли, мръсни и изстанали... но си в страшна заблуда човеко... ВЗЕМИ НАКРАЯ СЕ СЪБУДИ и осъзнай ... Мога да ти кажа с ръка на сърцето, че тук дори не цигани, а бивши престъпници стават хора с възпитание, култура, морал ценностна система и то не по-низша от твоята !!! Повярвай ми не пиша за да се правя интересен а защото такива са просто фактите! Ако тук не живееш както останалите - държавата, законите и всичко е устроено така, че да те "отхвърлят"!!! Едно е правилото в белите държави: За да оцелееш - просто си задължен да се интегрираш в обществото , но точно това ти няма да разбереш никога!!! какво да ти кажа за последно? Много пишеш, много спамиш, явно ти плащат на написани брой буквички от политцентралата? Познах ли ? Много писане - и нищо смислено... Четох докато стигнах до "редовия немец" и разбрах, че си закърнял и безгранично ограничен: По целия ти коментар разбрах, че наистина не си живял в бяла държава, а по мисленето ти: че и никога няма да живееш... дори да опиташ , с такова тролско, повърхностно и евтино мислене няма да оцелееш!!! Стой си в Гетото, такива като теб са им необходими на мутрите и нискочелите, за да им бъдат лизани задните части с наслада и благодарност !!!

p.s. Само да допълня за реално-измисления ти случай с "фаса" на улицата на летището в Германия ... Това моето момче не е възможно да се случи, защото няма как да пушиш никога на такава улица и то в Германия! ТОВА НЕ ТИ Е ГЕТОТО!!! ГРЕШНО ИЗМИСЛЕН "РЕАЛЕН случай" !!! там ще бъдеш глобен още преди да стигнеш до фаса.. но въображениетоти е ограничено и не си могъл чак толкова да го измислиш... :mrgreen: !!! остави не ми пиши повече, че ставаш безкрайно смешен и дори жалък с твоите глупости, повярвай ми, отстрани така изглеждаш!!! И да стигнеш да сравняваш Германия с България, та тези две държави няма абсолютно никаква база за паралел и сравнения, хаххахахахахх. Ттцтцтцтц, да се смее ли човек или да плаче, какви сънародници си има!? Хихихи - и най-добре си ползвай чичо Гугъл не ставай смешен стакива изрази: "...Защото държавата е един народ, който живее на определена територия, има организация и се чувства, че принадлежи към тази общност, в случая на българи..." ДЪРЖАВАТА СА ПОЛИТИЦИТЕ И ВСИЧКИ СТРКТУРНИ ОРГАНИ КОИТО Я РЪКОВОДЯТ И НЯМА НИЩО ОБЩО С народа, който вече е в голямата си част роми, турци, турски роми, ромски турци.... и доста арабски допълнения.....
[/offtopic]
Като човек ти се каза да спреш да обиждаш като бастун, но очевадно наистина не разбираш български. Случаят е истински от преди няколко години, пък ако искаш вярвай-никой не те кара насила. Но не наричай другите лъжци, защото ти за пореден път изказваш предположения, които нямат нищо общо с истината, а просто се опитваш да набеждаваш някой, при това без никакви факти. Нито съм свързан с някаква политическа сила, нито пък някой ми е плащал за агитации. Но понеже говориш за факти... Това ако не си забелязал е спортен форум, а ти конкретно започна да пишеш за политика. При това в отделна тема, въпреки че си има тема за политика. Въобще не съм следил, а и не ме интересува, но във всякакви теми за различни спортове се пише за политика, като през няколко часа се отварят и отделни политически теми. А сега сам помисли какво е поведението на трола и си отговори дали не приличаш на трол отвсякъде. Нормално е в един момент да се подразни човек, че се омазва всяка втора тема в спортен форум с политика. Дали ти плащат или не ми е все тая. Факта си е факт. Но с тези действия показваш и друго-говориш ме за реда в другите държави, а ти самият не можеш да спазваш едно елементарно правило в един форум-факт! Така че в чужбина може от страх да спазваш всякакви правила, но дълбоко в себе си си оставаш същия пъпеш, който ги нарушава, когато знае, че ще му се размине. И спри да се занимаваш с мен, а пиши по темата. Но и това също го пише в учебниците по психология-когато на някой му свършат доводите започва да обижда събеседниците си. Ясен си ми, че можеш да ползваш чичко "Гугъл"-това го може всяко дете, но е далеч от силите ти да можеш да вникнеш в думите, които ги пише в речника. Ще ти дам насоки. Откъде идват тези политици? Откъде идват тези структурни и ръководни органи? От луната ли падат? Сигурно от Марс? Или идват от населението на една държава? До тук не си вникнал в нито една дума, която съм написал. Поредният случай е, че си мислиш, че съм сравнявал България и Германия в смисъла, който си вложил. Дадох ти пример, за да се усетиш, че един човек не може да промени една държава, затова има толкова много администрация, но и в това не си вникнал. Както казах не се занимавай с мен-не е моя работа да ти отварям очите. Това е трябвало да го направят родителите ти и учителите ти преди години...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот meteorit » 26 яну 2020 13:33

Престъплението на века. Бойко внасял боклук от Нигерия, във време, в което там е бушувала „Ебола“

България е внасяла боклук от Нигерия, във време, в което там е бушувала смъртоносната и нелечима болест „ебола“. Това става ясно косвено от съпоставка на излезлите данни около скандала с боклука.

В официален отговор от министерството на финансите пише, че в периода 01.08.2014-28.08.2019 г., у нас са внесени над 700 хиляди тона боклук от „трети страни“, извън ЕС (документът е след статията). Т.е. от това, което наричаме „третия свят“.
В публичното пространство вече бе обявено, че сме внасяли отпадък дори от… Нигерия.
Но това, което засега не е обявено е, че през 2014 г. в тази страна, а и в околните и, избухна смъртоносна епидемия от Ебола. При това датите са близки. В тази статия* става ясно, че „еболата“ е нахлула в Нигерия към 26 юли. А в тази статия** става ясно, че Камерун затваря границата си с Нигерия, именно заради „еболата“. Датата е 18 август 2014.
От писмото на министъра става ясно, че България със сигурност е внасяла боклук след 1 август 2014. Това е времето след Пламен Орешарски, който подава оставка на 23 юли 2014, а служебното правителство на Георги Близнашки е назначено от Росен Плевнелиев на 6 август. След него е вторият кабинет „Борисов“.
Но 1 август 2014, и по-късно, означава боклук, който се е появил СЛЕД като „ебола“ вече е върлувала в Нигерия. И страните наоколо не само спират какъвто и да било внос, но и напълно ЗАТВАРЯТ ГРАНИЦИТЕ!
Не е ясно имало ли е „медицински отпадъци“ сред този боклук, но „ебола“ се разпространява и не само с медицинските отпадъци. Вирусът е много агресивен, реално не трябва да се доближаваш нито до болен, нито до нещо, до което той се е докосвал. Спасителните екипи и докторите влизат със специални костюми. Дори тогава има заразени, каквито случаи бяха описани с американски доктори.
Въпросът защо страна от Третия свят изнася боклук и трябва да плаща за това, при положение че може да го изгори на своя територия, винаги е бил объркващ. В Нигерия няма инспектори на ЕС, нито се спазва някакво екологично законодателство. Може да гори каквото си иска. Но сега това става ясно. В бъркотията около „ебола“ вероятно са горили много боклук, дрехи и какво ли не, но е възможно и да не са имали сили за всичко. Или местните да са бягали от това да се докосват до този боклук. И просто са го опаковали и изпратили „някъде“, срещу 60 евро на тон.Боклук от страни, където е бушувала „ебола“ би бил опасен дори ако е внесен не само в годината на епидемията, но и 1, 3, 5 години след това. Защото не е ясно кога е създаден боклукът и къде какво се съхранява в балите.
А обстоятелството, че „някакви заболявания“ са донесени (дори да не е ебола), е безспорно. Корнелия Нинова цитира работник***, който се убол на спринцовка от този боклук, дошъл от Африка, и после „месеци не можел да излезе от болниците“…
Ако в България е внесен дори 1 килограм боклук от зона с „ебола“, или дори граничеща с нея, това е откровен опит за геноцид и тероризъм над населението, и следва да се разследва по тези членове.
Аз направих каквото зависи от мен – проучих видимите факти, и като отговорен гражданин, представям това разследване.
Гешев е на ход…

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15583
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот fcb_bg » 27 яну 2020 14:34

Първанов, колко политици, бизнесмени , корумпирана администрация набута тоя човек в затвора?
Ама той не може да вкарва затвора, ще кажеш... А прокуратурата и съдът. Оле майкооооо....
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 34 госта