Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 15:25

Drunken_Master написа:За кое да ме е срам по-точно? Казал съм, че докато Радев не си направи партия, няма да гласувам за никого. Всички са едни и същи. Да гласувам за "по-малкото зло" е сейм шит.


Аз от къде да знам, какво си казал? Ако го бях прочел това, нямаше да те питам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 15:28

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:За кое да ме е срам по-точно? Казал съм, че докато Радев не си направи партия, няма да гласувам за никого. Всички са едни и същи. Да гласувам за "по-малкото зло" е сейм шит.


Аз от къде да знам, какво си казал? Ако го бях прочел това, нямаше да те питам.

Ти за кой ще гласуваш?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 09 май 2024 15:28

Drunken_Master написа:[Надали смята Ваня Григорова за някаква особена конкуренция. Тя и тя... голям автогол си вкара с Мая Манолова. Направо се изплю на всичко постигнато до тук...


Чудеса е постигнала ванчето. Цоцала осем години от "Подкрепа". Вероатно някой и е пръснал ануса за подобна позицийка. Не те ли притеснява кариерата й в "Отворено общество"?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Capitane5Puyol
Мнения: 472
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 09 май 2024 15:29

Да се провери дали няма синеещи венци тая иначе червена пача...П.С. Той и ивУ ристюф е бил стипендиант на Сорос. :)
Последна промяна от Capitane5Puyol на 09 май 2024 15:30, променено общо 1 път.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17747
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 09 май 2024 15:30

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:За кое да ме е срам по-точно? Казал съм, че докато Радев не си направи партия, няма да гласувам за никого. Всички са едни и същи. Да гласувам за "по-малкото зло" е сейм шит.


Аз от къде да знам, какво си казал? Ако го бях прочел това, нямаше да те питам.


Той гласува за Жан :D Всички, които не гласувате с "Не подкрепям никого", подкрепяте партиите в НС.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 16:17

Drunken_Master написа:Ти за кой ще гласуваш?


Не знам, най-вероятно ще пусна за някакви аутсайдери, колкото да кажа че съм гласувал. Някой, който не е помирисвал парламент до сега, не искам да давам глас за настоящи и бивши хрантутници.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21489
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 09 май 2024 17:10

BRF написа:
metodito написа:
BRF написа:Защо ли никъде не отразяват партията на Черпухин!?!

Ми да си плати проучване на "Алфа", ще го вкарат.

Предния път като участва през БНО с онова Българско лято взе 3,2%

Много бай мангау се е продало явно. Между другото, на тея избори му разглеждах хората и изглеждаха копи-пейст на ПП. А тъпанарите от ДБилна България си бяха оставили в CV-тата масово как са работили за "Америка за България". Може би месец след това тая информация я нямаше.

ReBorn1982
Мнения: 8154
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 09 май 2024 21:21

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17859367

ЕССР очевидно няма нищо против гнусната свиня и си я котка .... иначе борят (уж) корупцията.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 10 май 2024 00:29

Ваня Григорова ще е водач на листата на коалиция "Солидарна България" за евроизборите и на листата с кандидати за народни представители в 25 МИР-София. Това съобщи пред журналисти Григорова, председател на коалиция "Солидарна България", при регистрацията на листата в Районната избирателна комисия в столичния 25 МИР.
Водач на листата за изборите за Народно събрание в 23 МИР София ще е Мая Манолова, а в 24 МИР - доц. Александър Сивилов, преподавател в Софийския университет" Св. Климент Охридски", обяви тя.

Сашо става част от партията на Ваня Григорова...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20211
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 10 май 2024 00:49

България е единственият член на Европейския съюз и на НАТО, където се пазят още 185 руски паметника. СССР си измисля повод да нападне България. Ние сме окупирана и разорена от съветите страна, по никакъв начин не сме освободени. С “Рибентроп-Молотов” Сталин и Хитлер побъркват света, докато през цялото време Сталин се готви да нападне в гръб Германия и да се представи като освободител на всички европейски народи. Историческото невежество ражда дълбоки идеологически изкривявания, свързани и с Руската империя, и със Съветския съюз, и с неоимпериалистическите амбиции и терор на Путин". Това каза пред ФрогНюз историкът проф. Евелина Келбечева. Проф. Келбечева е автор на филма "Второто освобождение", преподавател в Американския университет в България.

Тая е станала вече професор... Ти да видиш.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jembajemba и 29 госта