Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 16 мар 2024 17:31

pomiqrat написа:Изображение


Дженка Лоурънс, Скарлетка Йохансон, меГанка Фокс и оназ от Хари Потър... баси и артифишъл интелиджънса, добре ги докарва, макар и да не съм много доволен как е пипнал гърдите им, ако ги е пипал де :) Йохансон гледам има чифт мини цица под основното чифте....меГанка най-добре изглежда, мое скромно мнение!
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23519
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: перука и гел

Мнениеот Thsmith » 16 мар 2024 19:01

Drunken_Master написа:Смити... Перукан ага трябва да бъде изгонен с ритници дори и само заради снимката с оня бос на черното тото, дето се снимали в новогодишната вечер. Аз четох изказването на Лъчо Танев, понеже и той е бил на въпросната снимка. То... това оправдание е направо смешно. Някакъв непознат искал да се снима с тях, бил празнувал нова година на съседната маса, та не го знеали кой е тоя от снимката. В последствие били разбрали, че се занимавал с тото.
Колкото до останалото... Нашата мила "А група" е на командно дишане от доста години насам. Прогнила от корупция, все по-малко българи играещи в нея, а за нивото да не говорим... Колко треньора, да се оплакват още, че съдиите ги е страх от Кирил Домусчиев? Дето викаше Гриша Ганчев: "Добре, де... Айде побутай ги малко, ама това са направо очевадни неща!" Оня мамалигарски боклук Козмин Моци години наред си правеше каквото иска с нападателите, то не бяха изпълнения от Лиу Канг от Мортал Комбат 4, то не беше чудо. Миналата година Делиормана беше на косъм от това, да се прости с титлата и там се задействаха всички "механизми". Вие им легнахте толкова очевадно, че няма накъде. После дойде и мача с Черно море, брат ми живее във Варна и ходил да ги гледа... вика ми "Те моряците не смеят изобщо да атакуват, че ще объркат работата!". Фактически Делиормана всяка година става шампион... още преди да е започнал шампионата. Ако случайно вземат и се запънат някъде, те реферите ще помогнат. Затова наляха толкова много пари, а от 2015-та година, не мога, да кажа, че са постигнали нещо кой знае какво в евротурнирите. В смисъл... за парите, дето ги наляха. Ми само за оня Квадво Дуа дадоха към 3 милиона евро, какво да говорим повече. Миналата година, единствено Левски се представи достойно в евротурнирите. ЦСКА беше пълна трагедия!
Нали имаше предложение, да се въведе правило за налагане на повече млади българи в родния шампионат. Ми те така направиха правилото, че на тях пак да им е добре. Влиза младото момче и го вадят в 3-тата минута. После Гриша Ганчев в "Код Спорт" обясни ситуацията. Съвсем случайно, тая дето водила заседанието и протоколирала допуснала грешка, че не било задължително младото момче, да играе пълни 90 минути. Каква гредЪ, а?!

Това са общи глупости. Кажи ми с ръка на сърцето, има ли първенство в което да няма абсолютно същите коментари от фенове срещу шампиона/съперника? Да, получават подкрепа, силните винаги са ги получавали. Същото се чете за Юве, Интер. Същото се чете за Барса и Реал, Ливърпул и Сити и тн. Да, получват подкрепа в определени ситуации. Ловеч тук как ставаха шампион? Просто пресолявате манджата и гледате само от едната страна.
В момента Разград нямат конкурент като финанси и организация, няма как загубят при нормални обстоятелства без някакъв чудовищен късмет. Всичко друго са оправдания тип как някой продавал титлата, те различните цската се оправдават с това от 15 години. :lol:
Я кажи една федерация, едно ръководство, което е изградило нещо сравнимо с БФС? :roll:

Начините да се борят са два, Домуса се отказва или идва някой като Чорни, слага килима в багажника и го разкарва и изсипва 20-30 млн и се почва. Иначе може да се забрави да ги свали някой.
Последна промяна от Thsmith на 16 мар 2024 19:06, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот pomiqrat » 16 мар 2024 19:02

По принцип Скарлет ми харесва най-много от всички.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: перука и гел

Мнениеот Drunken_Master » 16 мар 2024 19:19

Thsmith написа:Кажи ми с ръка на сърцето, има ли първенство в което да няма абсолютно същите коментари от фенове срещу шампиона/съперника?

Нека да разграничаме коментарите пред фактите. Абсолютен факт е, че масово треньорите са надали вой срещу съдийските тесли в полза на Лудогорец. Примерно... Светльо Петров, който беше треньор на Септември, какво би спечелил от това, че се възмущава от неотсъдена дузпа срещу тях. Или покойният Георги Марков, който изрече крилатата фраза "Всеки го е страх от Киро!". Нали се сещаш, че тия хора, не са треньори на някакъв пряк конкурент на Делиормана, дето да си плещят глупости както Стойчо Младенов едно време за да си наливат вода в пропагандната мелница. Говоря за "директивата" и т.н.

Thsmith написа:Да, получават подкрепа, силните винаги са ги получавали.

Мхм... Срещу отбори като Ювентус, Интер, Барселона и Реал Мадрид има момент в тяхното първенство, където повече от 14 месеца не се беше свирела дузпа срещу тях? Аз не помня такова нещо... 14 МЕСЕЦА!? Това е повече от едно изиграно първенство...

Thsmith написа:В момента Разград нямат конкурент като финанси и организация, няма как загубят при нормални обстоятелства без някакъв чудовищен късмет.

Тук съм съгласен... Относно финансите и организацията. Но в останалото не съм. Дадох ти и точен пример. Последните два кръга, където ножа опря до кокала и трябваше "механизмите" да се задействат. Ще отречеш ли, че легнахте на Делиормана?

Thsmith написа:Я кажи една федерация, едно ръководство, което е изградило нещо сравнимо с БФС? :roll:

И какво е "изградила" толкова? Тя ако беше "изградила" нещо, нямаше феновете на Левски и ЦСКА да се обединят, за да плюят по Перуката и той да ми ходи вчера с охрана и дори да не излезе, да говори по злободневните теми, които интересува всеки един български футболен фен. Има ли интервю, в което да са му задали някакви неудобни въпроси. Примерно, за въпросната снимка с оня от Малайзия (или където беше), боса на черното тото?

Другото нещо... Огромен брой български клубове дават гласа си за Георги Иванов Гонзо. Дотук добре... Ми, я ми кажи... Той, тоя... се кандидатира за шеф на БФС почти към краят. Даже още малко и щеше да изтърве и срока за кандидатстване. Давал ли е някаква реална програма, как ще възроди българският футбол или нещо подобно? Стимулиране на млади играчи в родното първенство, а-у? Как по-точно гласуват за него толкова много футболни клубове? На какво основание? Това не ти ли е странно? Я виж кои са хората около него, с които ще борят посредствеността у родния футбол? Ми те са пак същите хора...
Тая сутрин с кафето си пуснах "четиримцата" от "Пред стадиона" и за пореден път съжалявах за нещата, които чух там. Борис Касабов каза, че Гонзо нямал нищо общо със статуквото... щото бил само от две години в БФС.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20435
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Drunken_Master » 16 мар 2024 19:31

delqnski47 написа:
CapitanoPuyol написа:Само да вметна, че Лудогорец е единствения евробоец на България вдигащ коефициента, като всяка година излиза от групите и играе на пролет в евротурнирите.

Никой не го ебе

Евробоеца... Изображение
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23519
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: перука и гел

Мнениеот Thsmith » 16 мар 2024 19:32

Хулиханите може да се обединяват колкото искат. Тази изкривена система в която отборите плащат на феновете за да не правят бели е толкова смешна, че просто няма на къде.
Защо някой не му бил задавал въпроси, защо не искал да отговаря, защо се бил снимал. Това си е негова работа. Има си механизми за избор и хора пред, които евентуално трябва да отговаря.
БФС е единствената спортна федерация, която се финансира сама, която осигурява абсолютно всичко необходимо на всички гарнитури. Създава всички условия в това отношение. Единствените, които сами си направиха база, централа и тн. Един спортен ръководител в България няма, който да е успял да направи и половината от това.
За другото, отговорност носи държавата, а не БФС. БФС няма как да хване някой с подкуп, не е полицейски орган. БФС няма как да накара децата да тренират и да напълни терените, отново има държавна политика. Това, което зависи от тях е направено в много голяма степен.

Drunken_Master написа:Нека да разграничаме коментарите пред фактите. Абсолютен факт е, че масово треньорите са надали вой срещу съдийските тесли в полза на Лудогорец. Примерно... Светльо Петров, който беше треньор на Септември, какво би спечелил от това, че се възмущава от неотсъдена дузпа срещу тях. Или покойният Георги Марков, който изрече крилатата фраза "Всеки го е страх от Киро!". Нали се сещаш, че тия хора, не са треньори на някакъв пряк конкурент на Делиормана, дето да си плещят глупости както Стойчо Младенов едно време за да си наливат вода в пропагандната мелница. Говоря за "директивата" и т.н.

А стига бе! Това не е възможно! Има ли шампион срещу, който масово всички не са ревали по същия начин? Посочи ми поне един ако обичаш!


Drunken_Master написа:Мхм... Срещу отбори като Ювентус, Интер, Барселона и Реал Мадрид има момент в тяхното първенство, където повече от 14 месеца не се беше свирела дузпа срещу тях? Аз не помня такова нещо... 14 МЕСЕЦА!? Това е повече от едно изиграно първенство...
Нямам представа, но е много вероятно да има периоди. Помня едно време как Юве биха 1 дузпа 3 пъти и Миколе беше замесен. :lol: Иначе това за дузпите съм го чувал едно към едно и за Левски, чорбарите пак броихте дни или нещо подобно, когато Левски имаше някакъв отбор.

Drunken_Master написа:Тук съм съгласен... Относно финансите и организацията. Но в останалото не съм. Дадох ти и точен пример. Последните два кръга, където ножа опря до кокала и трябваше "механизмите" да се задействат. Ще отречеш ли, че легнахте на Делиормана?

Какво общо има БФС с това? Едно време около Челси/Ливърпул помниш ли какво стана? : )
Не съм го гледал за да ти кажа мнение, но няма да ме изненада да не се е напъвал Левски и нормално.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: перука и гел

Мнениеот delqnski47 » 16 мар 2024 19:33

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Смити... Перукан ага трябва да бъде изгонен с ритници дори и само заради снимката с оня бос на черното тото, дето се снимали в новогодишната вечер. Аз четох изказването на Лъчо Танев, понеже и той е бил на въпросната снимка. То... това оправдание е направо смешно. Някакъв непознат искал да се снима с тях, бил празнувал нова година на съседната маса, та не го знеали кой е тоя от снимката. В последствие били разбрали, че се занимавал с тото.
Колкото до останалото... Нашата мила "А група" е на командно дишане от доста години насам. Прогнила от корупция, все по-малко българи играещи в нея, а за нивото да не говорим... Колко треньора, да се оплакват още, че съдиите ги е страх от Кирил Домусчиев? Дето викаше Гриша Ганчев: "Добре, де... Айде побутай ги малко, ама това са направо очевадни неща!" Оня мамалигарски боклук Козмин Моци години наред си правеше каквото иска с нападателите, то не бяха изпълнения от Лиу Канг от Мортал Комбат 4, то не беше чудо. Миналата година Делиормана беше на косъм от това, да се прости с титлата и там се задействаха всички "механизми". Вие им легнахте толкова очевадно, че няма накъде. После дойде и мача с Черно море, брат ми живее във Варна и ходил да ги гледа... вика ми "Те моряците не смеят изобщо да атакуват, че ще объркат работата!". Фактически Делиормана всяка година става шампион... още преди да е започнал шампионата. Ако случайно вземат и се запънат някъде, те реферите ще помогнат. Затова наляха толкова много пари, а от 2015-та година, не мога, да кажа, че са постигнали нещо кой знае какво в евротурнирите. В смисъл... за парите, дето ги наляха. Ми само за оня Квадво Дуа дадоха към 3 милиона евро, какво да говорим повече. Миналата година, единствено Левски се представи достойно в евротурнирите. ЦСКА беше пълна трагедия!
Нали имаше предложение, да се въведе правило за налагане на повече млади българи в родния шампионат. Ми те така направиха правилото, че на тях пак да им е добре. Влиза младото момче и го вадят в 3-тата минута. После Гриша Ганчев в "Код Спорт" обясни ситуацията. Съвсем случайно, тая дето водила заседанието и протоколирала допуснала грешка, че не било задължително младото момче, да играе пълни 90 минути. Каква гредЪ, а?!

Това са общи глупости. Кажи ми с ръка на сърцето, има ли първенство в което да няма абсолютно същите коментари от фенове срещу шампиона/съперника? Да, получават подкрепа, силните винаги са ги получавали. Същото се чете за Юве, Интер. Същото се чете за Барса и Реал, Ливърпул и Сити и тн. Да, получват подкрепа в определени ситуации. Ловеч тук как ставаха шампион? Просто пресолявате манджата и гледате само от едната страна.
В момента Разград нямат конкурент като финанси и организация, няма как загубят при нормални обстоятелства без някакъв чудовищен късмет. Всичко друго са оправдания тип как някой продавал титлата, те различните цската се оправдават с това от 15 години. :lol:
Я кажи една федерация, едно ръководство, което е изградило нещо сравнимо с БФС? :roll:

Начините да се борят са два, Домуса се отказва или идва някой като Чорни, слага килима в багажника и го разкарва и изсипва 20-30 млн и се почва. Иначе може да се забрави да ги свали някой.

Футболът трябва да се изгражда за да привлича фенове и те да дават пари за билети и артикули. Така е в белите държави. Тук някакъв зализан комплексиран гел (а и си му личи) е решил да си пере парите на село. И на никой не му пука. И тва не е никакъв футбол.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

CapitanoPuyol
Мнения: 72
Регистриран на: 15 мар 2024 18:52

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот CapitanoPuyol » 16 мар 2024 19:34

Фенербахче също падна 1-6, пък те се водят по-добър отбор от всеки български.Изображение
На тоя фалшив изкуствен терен в северните села на Дания, сигурно и Ман. Сити ще падне. :)
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17851
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: перука и гел

Мнениеот pomiqrat » 16 мар 2024 19:34

Thsmith написа:Настоявахте. Аз всеки път казвам, че Боби е единствения президент на федерация, който е изградил база и същата спортна организация не взима 1 лв от държавата


Между 2015-2018 БФС е субсидирана от държавата 5,5 млн. за развитие на ДЮШ. Получава субсидия за провеждане на ЕП за юноши през 2017. През 2019 1,3 млн. за високи спортни постижения (каквото и да означава). Базата я построиха с пари от ФИФА. Няма друга международна спортна федерация, коато да може да извади 15 млн., за да финансира изграждането на спортна зала. А са я изградили, за да живуркат там с парите от футболните клубове, ФИФА и УЕФА. Знаем как се усвояват чужди пари.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

CapitanoPuyol
Мнения: 72
Регистриран на: 15 мар 2024 18:52

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот CapitanoPuyol » 16 мар 2024 19:36

Именно. БМ пияндето профука всички пари дето му даде Бойко за развитието на футбола в България.
Барса и Лудогорец але, алеее...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта