Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Тема за политика - България

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 29 ное 2023 17:03

delqnski47 написа:Премиерът Пеевски днес се скарал на секретарката си, че не върши работа... :lol:

Премиер е Денков под опеката на Кирчо. После ще е Габриел с ментор Бойко. :lol:
Не му придавай тежест, която не притежава, защото както Кирчо и Лена поръчаха Алексей, така може да поръчат и Дебелянчо. ;) Имаш погрешна представа за центровете на властта в България. :geek:

П.С. BRF ? ИТН и борба с джендърството ?! :lol: Смях в залата...при положение че по партийната им телевизия, години наред осмиват националистическите партии и как нападали педалите на гей парада им в края на юни всяка година. Славун още от времето си в Бтв правеше това и защитаваше "различните" - тогава жертва му бяха Волен и Боян Расате, който целеше с камъни педалите...в ония времена Костя още го нямаше - беше голобрадо 25 годишно функционерче на ВМРО за Варна и Добрич и лижеше ташаците на Каракачанов. :lol:
ИТН фалшивата партийка никога не е била против джендърството и да води борба срещу тях. Просто поредните популисти тип Бареков, на които им минаха 10те минути слава през 2021ва. :mrgreen:
Барса и Лудогорец але, алеее...

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Тема за политика - България

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 29 ное 2023 17:12

BRF написа:
ReBorn1982 написа:Мен ми е чудно къде е и онази мишка ицко рапърчето .... и след днес ли ще мишкува този "борец срещу Борисов и Пеевски" ??! От партията му публично четкат Пеевски и го хвалят ..... ставай и се махай и от парламента, и от ПП, ако имаш поне малко останало достойнство .... ама нямаш, рапърче, ще си кюткаш, ще си взимаш тлъстата заплата и ще крепиш макарите на Делян Пеевски. :)

На последните избори за малко да стана общински съветник на Бургас и много съм се чудел като дойдат принципните гласувания и като почнат да ме натискат да правя нещо което ни искам,как ли ще реагирам!?Като ги гледам тия и направо ми става гадно!В момента в Бургас се броят наново бюлетините във всички секции и чак се притеснявам да не вляза в крайна сметка :lol: !

На кое място беше в листата на ИТН ? :roll: Що не се кандидатира за депутат, там е голямата пара, ОС е нищо - събирате се 1 път месечно за някакви банални гласувания и толкоз. :)
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 29 ное 2023 17:29

El_Capitano_Puyol написа:
delqnski47 написа:Премиерът Пеевски днес се скарал на секретарката си, че не върши работа... :lol:

Премиер е Денков под опеката на Кирчо. После ще е Габриел с ментор Бойко. :lol:
Не му придавай тежест, която не притежава, защото както Кирчо и Лена поръчаха Алексей, така може да поръчат и Дебелянчо. ;) Имаш погрешна представа за центровете на властта в България. :geek:

П.С. BRF ? ИТН и борба с джендърството ?! :lol: Смях в залата...при положение че по партийната им телевизия, години наред осмиват националистическите партии и как нападали педалите на гей парада им в края на юни всяка година. Славун още от времето си в Бтв правеше това и защитаваше "различните" - тогава жертва му бяха Волен и Боян Расате, който целеше с камъни педалите...в ония времена Костя още го нямаше - беше голобрадо 25 годишно функционерче на ВМРО за Варна и Добрич и лижеше ташаците на Каракачанов. :lol:
ИТН фалшивата партийка никога не е била против джендърството и да води борба срещу тях. Просто поредните популисти тип Бареков, на които им минаха 10те минути слава през 2021ва. :mrgreen:

Не знаех, че под ''борба с джендърството'' означава автоматично да ги целиш с камъни и да проявяваш насилие над някакъв вид същество каквото и да е то, но всеки с виждането си.
A иначе официалната позиция на ИТН е следната:
https://www.facebook.com/STTrifonov/pos ... embed_post
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Тема за политика - България

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 29 ное 2023 17:42

Точно това означава. Както и борбата срещу Перуката, не е да го хулиш във фейсбука и медиите както прави Стоичков, или да хвърляш бомбички по полицаите *(откровените провокатори на протеста) а да го причакаш някъде и да му начупиш кратуната, за да не пита после кой точно му иска оставката. 8-)
1997г. януари как свалихме комунистите от власт ? Не беше с мили приказки и молби да го сторят или с изявления по медиите. Опс, забравих че си бил сукалче набор 94 и няма как да си свидетел на тези събития. :lol:

П.С. И не ми поствай неща отпреди 2 години на Славун, дето вече не помни кво е писал тогава заради напредващата склероза...да не говорим колко витиевато се е изразил в този пост множествено-склерозния. :lol: Изобщо не заявява, че пропагандата на хомосексуализъм и джендърство е престъпление и трябва да се преследва от закона.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20271
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 29 ное 2023 18:09

Сутринта баба ми отива при личния, оплаква се, че е със затруднено дишане, има болки по цялото тяло и т.н. Личния я праща в Бърза помощ... Дядо и баба стоят там и киснат цял ден, та до момента още не са разбрали, какво й е, понеже... чакали лекаря да пристигне на работа... в 18:30 ч.

Това по повод, тия, дето твърдяха, че сме имали здравеопазване... Бъдете живи и здрави и дано не се налага да ходите на лекар... в Толбухин.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 ное 2023 19:47

Eminem написа:Плюейки сегашните българи, не плюя по българското и България, защото днешните НЕ ги олицетворяваме. България, Българите са Дуло, България е Царете, България е Революционерите, Поетите...
Тях никога няма да ги плюя.
Не само Дуло заслужават признание, но и Вокил, Ерми, Чакарар, също са били брутален кошмар за враговете ни.
Спец за "мастъра"... Въпросните родове, са "славянски", лично Иван Грозни ги създаде. :? :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17794
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 29 ное 2023 20:02

Drunken_Master написа:Сутринта баба ми отива при личния, оплаква се, че е със затруднено дишане, има болки по цялото тяло и т.н. Личния я праща в Бърза помощ... Дядо и баба стоят там и киснат цял ден, та до момента още не са разбрали, какво й е, понеже... чакали лекаря да пристигне на работа... в 18:30 ч.

Това по повод, тия, дето твърдяха, че сме имали здравеопазване... Бъдете живи и здрави и дано не се налага да ходите на лекар... в Толбухин.


Заради подобни на теб, които напускат градовете си, баба ти се е озовала в тази ситуация. И да, здравеопазването ни е далеч по-бързо от останалите в ЕС. Докато има хора наричащи Добрич Толбухин хубавите неща ще се случват бавно.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 29 ное 2023 21:34

Drunken_Master написа:Сутринта баба ми отива при личния, оплаква се, че е със затруднено дишане, има болки по цялото тяло и т.н. Личния я праща в Бърза помощ... Дядо и баба стоят там и киснат цял ден, та до момента още не са разбрали, какво й е, понеже... чакали лекаря да пристигне на работа... в 18:30 ч.

Това по повод, тия, дето твърдяха, че сме имали здравеопазване... Бъдете живи и здрави и дано не се налага да ходите на лекар... в Толбухин.


Нека да се дистанцираме от личните чувства в случая, а да погледнем обективно на нещата.
Колко точно плаща баба ти за здраве? Има ли здравна застраховка, нещо? Колко точно превежда държавата от нейно име?


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4919
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот barca4ever » 29 ное 2023 21:52

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Сутринта баба ми отива при личния, оплаква се, че е със затруднено дишане, има болки по цялото тяло и т.н. Личния я праща в Бърза помощ... Дядо и баба стоят там и киснат цял ден, та до момента още не са разбрали, какво й е, понеже... чакали лекаря да пристигне на работа... в 18:30 ч.

Това по повод, тия, дето твърдяха, че сме имали здравеопазване... Бъдете живи и здрави и дано не се налага да ходите на лекар... в Толбухин.


Нека да се дистанцираме от личните чувства в случая, а да погледнем обективно на нещата.
Колко точно плаща баба ти за здраве? Има ли здравна застраховка, нещо? Колко точно превежда държавата от нейно име?


Ми само да каже колко пари дава всеки месец за лекарства, които в последните 2 години скочиха с 30-40%, а не се притеснявай всяко джипи си взима парата за всеки пациент, а тя като пенсионер е здравноосигурена. Аз съм го казвал и преди тая система трябва да се промени, всички болници да се извадят от търговския закон, премахване на измислените джипита, които 99% са просто едни администратори на данни и закриване на здравната каса, и да си бъде както е било до преди оня капут Иван Костов го направи това. И който иска да си има частна болницата да си я финансира сам, не да точи държавни пари, както става в момента.

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23456
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 29 ное 2023 22:42

barca4ever написа:
Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Сутринта баба ми отива при личния, оплаква се, че е със затруднено дишане, има болки по цялото тяло и т.н. Личния я праща в Бърза помощ... Дядо и баба стоят там и киснат цял ден, та до момента още не са разбрали, какво й е, понеже... чакали лекаря да пристигне на работа... в 18:30 ч.

Това по повод, тия, дето твърдяха, че сме имали здравеопазване... Бъдете живи и здрави и дано не се налага да ходите на лекар... в Толбухин.


Нека да се дистанцираме от личните чувства в случая, а да погледнем обективно на нещата.
Колко точно плаща баба ти за здраве? Има ли здравна застраховка, нещо? Колко точно превежда държавата от нейно име?


Ми само да каже колко пари дава всеки месец за лекарства, които в последните 2 години скочиха с 30-40%, а не се притеснявай всяко джипи си взима парата за всеки пациент, а тя като пенсионер е здравноосигурена. Аз съм го казвал и преди тая система трябва да се промени, всички болници да се извадят от търговския закон, премахване на измислените джипита, които 99% са просто едни администратори на данни и закриване на здравната каса, и да си бъде както е било до преди оня капут Иван Костов го направи това. И който иска да си има частна болницата да си я финансира сам, не да точи държавни пари, както става в момента.


Малко да разделим нещата. Това, че си купува лекарства, по никой начин не финансира дадена услуга, болница, спешно или нещо подобно. И да, здравно осигурена е и заради това са я прегледали накрая. Когато обаче си здравно осигурен за месеца на цената на една пица, трудно би получил някаква невероятна услуга. Това са елементарни принципи.
Да, системата трябва да се промени и всеки да получава това за което плаща с индивидуални партиди.
В момента няма никакъв смисъл да плащаш различна от минималната здравна осигуровка, всичко отгоре е прецакване на този, който не е успял да я укрие.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта