Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 03 юни 2021 13:19

Мисля че за всички ще е много интересно да разберем кой е вземал подкупите примерно в комисията
по хазарта и не само там давани от В. Божков. Също така човека от ДС вграден на високо от ДПС за
кой и какво е работил последните 30-на години.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17808
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 03 юни 2021 14:01

Pichichi написа:Мисля че за всички ще е много интересно да разберем кой е вземал подкупите примерно в комисията
по хазарта и не само там давани от В. Божков. Също така човека от ДС вграден на високо от ДПС за
кой и какво е работил последните 30-на години.


Мислех, че американците са показали някой компромат и са платили на дебелан (сега модераторите да не ми продадете ip евтино), за да унищожи Булгартабак, за да си продават цигарите. Не може да си толкова кух, че сам да си унищожиш завода.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Warped » 03 юни 2021 15:14

Сега какво основание имат тия измислени "глобални закони на САЩ"?
Тва да не е ООН.....
Какво от сащ ще ми казват да правя с ****.
Тая тъпня освен да не можеш да влизаш в САЩ и забрана за купуване на бургери друго няма
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17808
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 03 юни 2021 16:48

Warped написа:Сега какво основание имат тия измислени "глобални закони на САЩ"?
Тва да не е ООН.....
Какво от сащ ще ми казват да правя с ****.
Тая тъпня освен да не можеш да влизаш в САЩ и забрана за купуване на бургери друго няма

Има, има. Банката я дерат. Ако изтегли 100 млн. тя изгаря с 300
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 50014
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юни 2021 18:21

fcb_bg написа:Мда, бай Васил и в списъка на корумпираните, ама вземалите къде са? Играта сигурно ще разясни...
Инак големи фанфари бием.
Ми ГЕРБ са вземали, кой друг ? :lol:
Не е изненадващо, не-веднъж съм писал, че Бойко е политически обвързан със Запада, но и от Изток капе не-малко под формата на финкийски знаци.
Сенаторите му спряха "Южен поток", нашия отиде и се нареди на софрата при ЕрДоган и Путин.
Ако Б.Б. остане извън влстта и след другите избори, от Вашингтон окончателно ще го отсвирят и тогава от ЦРУ няма да имат повече полза да държат досието му.
Тоест, Бойко ще е следващата "персона нон-грата".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17808
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 03 юни 2021 18:48

Здравейте Г-н Божков. Ванина Недкова нова телевизия. Преминавам направо към частта в изявлението на министерството на финансите на Съединените Американски Части, ааааа Щати :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44167
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 03 юни 2021 20:06

THE G.A.M.E написа:
fcb_bg написа:Мда, бай Васил и в списъка на корумпираните, ама вземалите къде са? Играта сигурно ще разясни...
Инак големи фанфари бием.
Ми ГЕРБ са вземали, кой друг ? :lol:


Е то и на бездомните кучета е ясно, кой е взимал. Даже Божков сам си каза, без да го разкриват американците. Въпросът е, че официално никой не го споменава. Как глобяваш за подкуп само едната страна, то даже е по-редно да глобиш официалната институция дето е взела, а не тоя дето е дал.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15589
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 03 юни 2021 21:13

И го питат Божков дали щял да изкара уликите срещу Борисов? И той вика как да ги изкарам, като американците пак ще ме санкционират.
А един неспоменат дето се кръсти днес, наду перките и свика пресконференция от незнам колко време насам.Нямал общо с Пеевски...
Да, ама паметливите помним написаното и драсканиците там впоследствие в един тефтер.
Който изчезна по един малоумен начин, нали?
Много са готини американците - не барат главния, явно има още какви дивиденти да им докара, а народа иска тоя да надене раираната риза.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот dunavfc » 04 юни 2021 02:50

Баси, чувството да влезеш в тази тема след години отстъствие и да видиш, че всичко си е същото, потребителите са същите, гледните точки са същите е изключително очарователно : )

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15589
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 04 юни 2021 09:09

dunavfc написа:Баси, чувството да влезеш в тази тема след години отстъствие и да видиш, че всичко си е същото, потребителите са същите, гледните точки са същите е изключително очарователно : )

Ти май беше най-яркия гербер тук. Как е, неправилно ли е отношението към председателя и партията?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта