Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 23 юни 2017 12:45

Serafim написа:http://www.mediapool.bg/putin-stana-za-smyah-s-falshivo-video-za-ruski-avioudari-v-siriya-news265605.html

Това обсъждахте ли го, че не я следя тая тема, пълна с плява. Ебати излагацията за руската пропагнда машина... :mrgreen: :roll:


Какво има да се обсъжда, некакъв си некадърник от съветниците на Путин изгоре... :lol: Некадърници има навсякъде, Плевню на първото си новогодишно приветствие се изтипоса на фона на Скалистите планини... :lol:
Като искаш кадри от Сирия, ей ти, в Ю-туба е пълно с такива, цъкаш и си гледаш щом те влече:
https://www.youtube.com/watch?v=RzkqYT8BxTY


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RzkqYT8BxTY[/youtube]
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Serafim » 23 юни 2017 12:52

А, ще цъкам в youtube и ще правя проверка и разследване дали всяко видео е достоверно ли? Цар Путин, нали винаги е подготвен и е в готовност да отговаря на народни въпроси с часове, аз бих очаквал да е подготвен и всичко да е проверено двойно и тройно, ако ми го казва/показва той. А той даже от телефона си (iPhone май, забележи, а не Yota) показва, сякаш е супер импровизирано...
Нали се сещаш, че това поставя под съмнение всяко високопарно изказване на Путин и подтвърждава хибирната война, която водят.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 23 юни 2017 13:02

Serafim написа:А, ще цъкам в youtube и ще правя проверка и разследване дали всяко видео е достоверно ли? Цар Путин, нали винаги е подготвен и е в готовност да отговаря на народни въпроси с часове, аз бих очаквал да е подготвен и всичко да е проверено двойно и тройно, ако ми го казва/показва той. А той даже от телефона си (iPhone май, забележи, а не Yota) показва, сякаш е супер импровизирано...
Нали се сещаш, че това поставя под съмнение всяко високопарно изказване на Путин и подтвърждава хибирната война, която водят.

Хибридна бе, не хибирна. Същата, както тая:

http://www.globalresearch.ca/media-manipulation-us-shows-footage-of-russian-airstrike-against-isis-as-its-own/5490716

Тва викаш е добра пропагандна без хибридни елементи?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот CTAHKO » 23 юни 2017 13:12

Ако обичате, не подменяйте дневният ред 8-) Не си мислете, че с една фалшива новина ще ни отвлечете вниманието от основния проблем 8-) А и темата се казва "Тема за политика - Свят", а не "Тема - фалшиви новини" 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Serafim » 23 юни 2017 13:30

Руската пропаганда наложи съмнения върху всяка една новина и обикновенния човек да се запитва това фалшиво ли е или истинско. 8-)

Не сменяйте фокуса от провала на руската пропаганда. Никой не е казал, че не са бомбардирали терористи в Сирия, а че Путин извади американско видео, за да помпа мускули, а се оплете в хибриДната война.

ПП: Бързо работят опорните точки на някои. Докато на СТАНКО още обратните са му в устата (pun intended, както се казва), други веднага излязоха с контра удари. :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2017 13:39

язе написа:
Рептилите няма да изоставят проекта си, само защото загубил няква си война... 8-)

На мен ми се струва, че за змиеглавите ЕС вече е проблем. Точно за това се и отделя Великобритания.
Точно за това са и атаките срещу ЕС на Русия и САЩ.
Точно за това именно ЕС беше най-потърпевш при последите две изкуствено предизвикани финансови кризи. 8-)
За съжаление Меркел се върза на хода с бежанците, който отново е ужасяващ сценарии срещу ЕС. УЖ да изпише вежди, а май-май вади очите на ЕС и Германия, в частност.
За съжаление дните на ЕС са преброени.
Да, за съжаление, щото другата организация от подобен тип ще е... Абе ще рИвем за ЕС един ден, ама ще е късно. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 23 юни 2017 13:46

Serafim написа:А, ще цъкам в youtube и ще правя проверка и разследване дали всяко видео е достоверно ли? Цар Путин, нали винаги е подготвен и е в готовност да отговаря на народни въпроси с часове, аз бих очаквал да е подготвен и всичко да е проверено двойно и тройно, ако ми го казва/показва той. А той даже от телефона си (iPhone май, забележи, а не Yota) показва, сякаш е супер импровизирано...
Нали се сещаш, че това поставя под съмнение всяко високопарно изказване на Путин и подтвърждава хибирната война, която водят.

На теб не ти се цъка, ама Цар Путин е длъжен да го прави... :lol: Нали за това си има съветници или ти твърдиш, че цар Путин собственоръчно е ашладисал клипа... :lol: и то при положение, че в интернетя има десетки клипове с Ми28 и Ка52. ...А и телефона не е негов, ама ти в бързината да злорадстваш не си раздрал. Некакъв негов сътрудник изгоре за тази импровизация и те това е... Между другото, прав си , че Путин не е в час, защото клиповете се познават по надписите, руските коптери имат един тип дисплей, щатските друг.
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 23 юни 2017 13:55

Serafim написа:Руската пропаганда наложи съмнения върху всяка една новина и обикновенния човек да се запитва това фалшиво ли е или истинско. 8-)

Не сменяйте фокуса от провала на руската пропаганда. Никой не е казал, че не са бомбардирали терористи в Сирия, а че Путин извади американско видео, за да помпа мускули, а се оплете в хибриДната война.

ПП: Бързо работят опорните точки на някои. Докато на СТАНКО още обратните са му в устата (pun intended, както се казва), други веднага излязоха с контра удари. :lol:

Ми не се поддавай на руска пропаганда бе, има нет, има независими източници... Що си мислиш, че хората около теб са балъци и интересно как путиновата пропаганда ги облъчва, след като всички наши официални медии са на хранилка при Сорос и са антиПутин и антиРаша..
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 23 юни 2017 14:57

1982 написа:
Thsmith написа:Аз само отбелязвам, че в последно време се обръща много нежно към теб.


Е, То/Той/Тя и на теб ти вика комсомолец, откъде да му знам извратеното съзнание какви си ги мисли. Изображение

Него не го знаем, ама твоите мераци за извратении ги разбрахме. Че и тикаш хората да участват.... :)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 23 юни 2017 16:48

Изображение А ти само да надушиш някоя хомо тема и веднага цъфваш, явно много те влекат тези въпроси. Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта