Ако Хитлер беше спечелил войната...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот trokadero_ » 05 апр 2017 16:35

Не знам , но ако Хитлер беше жив щеше да обеси публично Меркел.

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот 4au6 » 05 апр 2017 16:52

trokadero_ написа:Не знам , но ако Хитлер беше жив щеше да обеси публично Меркел.
Тя Меркелката щеше да бъде възпитана по различен начин и нямаше да е проблем. У нас нямаше да има толкова комунисти защото шумкарите са били една шепа.Лилиту Павлова щеше да бъде обикновено селянче и ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА нямаше да е унищожена. Боко Банкянски щеше да бъде бодигард у некой Мол а Цвъчка у некоя кравеферма в Плевенско. Но хайде стига с тези персони. В България преди 1939 изобщо не е било толкова лошо. Не случайно в средата на 80те непрекъснато сравняваха "успехите" на социализма с тази паметна година.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот 1982 » 05 апр 2017 16:55

Няма такъв сценарий, САЩ и СССР са непобедими за която и да е държава по света, и тогава, и сега. Този палячо Хитлер една Великобритания не е успял да постави на колене, и то още преди САЩ да се включи във войната, ти ми пишеш, че щял да разбие СССР и САЩ. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Айде, моля ви се, първи април мина, стига със шегите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот trokadero_ » 05 апр 2017 16:56

4au6 написа:
trokadero_ написа:Не знам , но ако Хитлер беше жив щеше да обеси публично Меркел.
Тя Меркелката щеше да бъде възпитана по различен начин и нямаше да е проблем. У нас нямаше да има толкова комунисти защото шумкарите са били една шепа.Лилиту Павлова щеше да бъде обикновено селянче и ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА нямаше да е унищожена. Боко Банкянски щеше да бъде бодигард у некой Мол а Цвъчка у некоя кравеферма в Плевенско. Но хайде стига с тези персони. В България преди 1939 изобщо не е било толкова лошо. Не случайно в средата на 80те непрекъснато сравняваха "успехите" на социализма с тази паметна година.


Прав си , но аз не съм казал , че е било лошо .

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот Der Führer » 05 апр 2017 17:09

damyanov1963 написа:
Kris_men2000 написа:Ало автора чети малко история.Ние сме арийци.Затова Хитлер ни е уважавал като нация и народ.България,Бавария,Швейцария,Унгария.Това са четирите арийски раси в света.АРИЯ говори ли ти нещо. Ако Хитлер беше спечелил войната ние четирите раси щеше да владеем света изчистен от всяка сган и паплач.

Чел съм много повече и разнообразна литература отколкото си мислиш, но никъде не съм видял да пише, че сме арийци.
Още повече, че според нацистите, арийците са руси със сини очи. Като гледам в България, такива са около 4-5 процента. Явно ти четеш някаква специална литература, препоръчай ми я, ако обичаш, ще ми е интересно да я прочета!
Освен това Хитлер е смятал за истински арийци норвежците, за това след като ги окупира нарежда на войниците си да се сношават с норвежките, за да се смесят с германската кръв.
Чети малко история!

Като заговорихте за история :
"Аз - Дарий, цар велик, цар на царете, цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, персиец, син на персиец, ариец от арийски род..."

Ей тоя надпис е издялан върху камък около 2370 години преди да се роди Хитлер ;)
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот lans22 » 05 апр 2017 17:42

при спечелена война от хитлер - сега немаше да има царство България.
Щот, ако е обявена спечелена война - значи третия райх е завладял цялото земно кълбо. арийската раса е доказала своето правъзходство иииииииииииииии край на разните му там "съюзници".
Да започнем оттам, че хитлеристите са казвали, че ще останат на власт 1000 години. Това е било необходимо, защото според БИОНИКАТА и естествената смена на поколениата са били необходими 600 години за създаване на чиста и господстваща арийска раса. та така: 600 години борба с примесите и още 400 за истински цъвтеж и развитие. Отърваването от примесите и квалифицилането на мелезите с цел забрана за потомство и унищожение е започнало ВЕДНАГА! И е постигнало некои успехи, да.
Немаше да има различни държави. сичките хора щеха просто да се раждат в райха.
да си мислиш, че кат съюзници е щело да просперираме е хубава грепова психотерапиа срещу настоящето, но нищо повече.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот Bernaleo » 05 апр 2017 19:05

Нямаше въобще да има интернет и компютри,т.е нямаше да я има тази тема.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот ММ1914 » 05 апр 2017 19:35

шивача написа:
damyanov1963 написа:
djd написа:Ние сме повечето с тъмно руса до кафява коса. Но не и черна, както мангалта примерно.
Както сме и със светла кожа.

Да, повечето сме кестеняви и русо-кестеняви, но това не е достатъчно да си ариец. И не съм съгласен, че нямаме с черна коса. Имаме и то много. Виж снимките на космонавтите ни Г.Иванов и Ал. Александров. Те цигани ли са? Или с тези тъмни коси, рунтави вежди и мустаци ти приличат на арийци?

Ако Хитлер беше спечелил войната сега фк Левски щеше да е марка сапун, нещо като конкуренция на дав при ниския клас :mrgreen:

Не си прав за Левски, но пък за сметка на това любимата ти петолъчка, щеше да е символ на провала, не че сега не е така за един фалирал отбор и неговите привърженици, готови да припознаят всеки. :oops:
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот greenlandia » 05 апр 2017 20:04

Според мен щеше да е по-добре.Липсата на мангали и евреи е достатъчен атестат .
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот NOMER14 » 05 апр 2017 21:07

Хитлер нямаше как да спечели тази война.
И добре е, че не я спечели, защото вместо Хирошима и Нагазаки щяхме да говорим за Берлин и Мюнхен.
.... И да не забравяме, че Хитлер е СОЦИАЛИСТ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта