Честито Рождество Христово!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот South_Park » 25 дек 2016 15:46

По същество темата е грешна.
Христос е висше същество , което е избрало да се инкарнира на Земята и като всеки човек се ражда само един път , така че освен първото му раждане ,всяка друга Коледа следва да е Рожден ден на Христос , а не Рождество Христово
Мерси. 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот dreben23 » 25 дек 2016 15:51

Честита Коледа! Живи, здрави, щастливи и да ни спори полно мало и през 2017-то лето футболчето! 8-) :)

[offtopic]На колегите пожелавам един ден да им организира някой по-кадърна игра, за да им покажем какво значи класа и друг път. Но това едва ли ще се случи тук. Това да го видя нема да го повярвам. Но аз като по-големичък и с опит в такива неща си ви казавам, че игрите не са добре и все едни и същи ненормалници ще ги печелим и участваме, никой друг няма да ви се включи, все ще сме тези ненормалниците, което не е добре дори за тотото, щото никой няма ти търпи нормален ебавките твои. А тука са безброй, ама това го правят защото нямат класа някои хора и ще ги заболи ако го узнаят и прателите им. Е, трябва си труд за всичко, с ебавки просто заникъде не си! Дали е Коледа или Нова година, ебавките на людете ще ги разкриваме пак! Адмирации за jorka7аа, никога не правил той ебавки и много ги усеща работите момчето, не рискува вижда се, но ги усеща и на него му правя евала, но така е, армейците сме си пичове! На лошите ебавките са им в кръвчицата, а знание и умение нула градуса. Баце Таско обещава да ви развеселява и през новата година, ама където е майтапът там се крие и истината. А за истината разлика не се прави на Коледа или Нова година, на празници или делници, даже съм на мнение, че празниците са най-подходящите дни, в които да се обвърже истината с майтапите. Истината е, че никой не трябва да печели дадена игра, слагайки и еднакви прогнози. Това е глупаво, не може 30-тина участника във всяка игра, които си решил да прецакаш, да опитват нещо да познаят, ами помисли какво се случва навън в природата, когато един се опита да прецака останалите? И приятно ли ще ти е у работата примерно в каквато и да е сферата на дейност просто да се появи един бабаитин и да почне да дава повече продукция чрез лъжа и измама. Всеки ако започне да слага еднакви прогнози или да дава повече продукция чрез лъжа и измама, ще е номер едно, разбира се! Няколко симпатяги са си поставили за цел да бъдат номер едно, но само прикриват неизбежната истина, че са си номер 101! :( Не работете и не вадете продукция с лъжа и измама, мили деца, това е лошо, лошо, лошо (повторих думичката от три до пет път неслучайно, каквито и прогнози давате в игриците)! :lol: Аз предпочитам да нямам продукция, както в случая съм последен из игричките, отколкото да давам некачествена продукция, честно казано мен ме харесвате всички, щото съм директен и прям с вас, а не щото не съм. Еми такъв ми е кусурът, затова няма да успея и в живота. И там всичко е лъжа и измама, пълен фалш е, щом млади хора напускат нашата Татковина да стават по-големи роби в друга страна примерно за съвсем маалко повече парички и много по-големи мъки. И аз тука трябва да почна да се радвам, че е дошла Коледа и навън нема никакъв снег! Чек, че влезах да си оправя прогнозата на лебедите а къде отидах пак :lol: , ем аз ко съм виновен, че вентилаторът на захранването е спрел да ми върти баш по празниците или преди това, ама кой да му обърне внимание. И викам оти ли ми мирише по ей тува на горело, а то виж що ми запецвала щайгата. На ти боксинг дей, на ти, баце Таско! Хубаво, че поне таблето, там ще гледаме Арсеналчето.Съвет: Преглеждайте отвреме навреме върти ли вентилатор на захранване или не върти, че всичко ще се стърбуши от пренагряване. Вай, вай, кат си помисля от кога ми запичаше щайгата чак, това дъно е направо много качествено излязло, хубаво, че го видяхме докат си работят работине по вотре, че ще направи и то бум,бум каквосо мене на некой мачо или филмо.. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот язе » 25 дек 2016 18:22

South_Park написа:По същество темата е грешна.
... следва да е Рожден ден на Христос , а не Рождество Христово


Защото има разлика и тя Е???

Честито Рождество... миряни. :)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот South_Park » 25 дек 2016 18:26

язе написа:
South_Park написа:По същество темата е грешна.
... следва да е Рожден ден на Христос , а не Рождество Христово


Защото има разлика и тя Е???

Честито Рождество... миряни. :)

Незнам, прочетох тази сентенция в един форум и ми се стори правилна :lol:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23829
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот paceto » 25 дек 2016 19:03

Честита Коледа на всички!
Бъдете живи и здрави! :)

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот lans22 » 25 дек 2016 20:49

саут парк,

казва се рождество Христово.
Разликата е, че нашиа Господ Бог е пратил обичниа си син сред човеците.
Секи простосмъртен се ражда и умира. Само сина божи е надвил смъртта и като такъв нема РОЖДЕН ДЕН. БЕЛЕЖИМЕ НЕГОВОТО РОЖДЕСТВО, ПОЯВЯВАНЕТО МУ НА ЗЕМЯТА. Ако и когато некой простосмъртен повтори неговата победа и възкрасне - и той ше престане да има рожден ден, а ше е имал само РОЖДЕСТВО. Съг сфана ли разликес?

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот trokadero_ » 26 дек 2016 11:11

Честита Коледа ! Бъдете жив и здрави ! ;)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3999
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот Странджата » 26 дек 2016 14:15

Честито Рождество! На всички желая мир, радост и обич.
Е, и покрай църковния празник и нашенско наздраве!

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: Честито Рождество Христово!

Мнениеот Артилериста » 26 дек 2016 17:20

Честито съфорумнци ! Бъдете живи и здрави и продължавайте да сте активни във форума ... и САМО САМО САМО ЦСКА ;)
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 10 госта