Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой филм

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 ное 2016 21:23

bobo_13 написа:...Всяка една война и военен конфликт е пари, военните заводи в Америка няма как да си продават новите пушки, ако няма войни, няма да се стимулира икономиката...

Когато си прав - прав си: "Россия к 2020 г. сохранит второе место в мире по экспорту оружия, прогнозирует "Рособоронэкспорт". Объем международных поставок основных видов вооружения в 2009-2013 гг. вырос на 14% по сравнению с 2004-2008 гг. Пятерка крупнейших экспортеров оружия пока не изменилась: США, Россия, Германия, Китая и Франция остаются лидерами в этой отрасли..."

Подробнее: http://www.vestifinance.ru/articles/46012
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот GA_ veliki » 27 ное 2016 21:30

fcb_bg написа:Ееееей ся бай им Тръмп ше им предостави ексклузивните права да забраняват какво си искат. Подлия номер да го очернят за да се подмажат на Хилърица нема да остане без последствия.

С Тръмп да не стане като с "пича" Ердо :lol: .
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот fcb_bg » 27 ное 2016 21:35

GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:Ееееей ся бай им Тръмп ше им предостави ексклузивните права да забраняват какво си искат. Подлия номер да го очернят за да се подмажат на Хилърица нема да остане без последствия.

С Тръмп да не стане като с "пича" Ердо :lol: .


Ердо не е пич, ама разрива в НАТО е факт. Гърците и те днеска викат, Обама, мобама, мое и да се върти тука колко си иска, ама руските военни кораби ще си ни ползват пристанищата.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот 1982 » 27 ное 2016 21:37

Искат военните ви кораби единствено за да ви вземат парите. Не си въобразявай нищо повече, всяко влизане е такси. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот GA_ veliki » 27 ное 2016 21:38

fcb_bg написа:
GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:Ееееей ся бай им Тръмп ше им предостави ексклузивните права да забраняват какво си искат. Подлия номер да го очернят за да се подмажат на Хилърица нема да остане без последствия.

С Тръмп да не стане като с "пича" Ердо :lol: .


Ердо не е пич, ама разрива в НАТО е факт. Гърците и те днеска викат, Обама, мобама, мое и да се върти тука колко си иска, ама руските военни кораби ще си ни ползват пристанищата.

Аха след като свали тенекето вече не е пич , разбирам .МИ нека, "Кузнецов" нека ги опушва :lol:
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот sin4ec » 27 ное 2016 21:41

Ааааа, аз да питам, хохлите се канеха да правят парад на победата в Донецк, направиха ли го вече?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот fcb_bg » 27 ное 2016 21:50

GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:
GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:Ееееей ся бай им Тръмп ше им предостави ексклузивните права да забраняват какво си искат. Подлия номер да го очернят за да се подмажат на Хилърица нема да остане без последствия.

С Тръмп да не стане като с "пича" Ердо :lol: .


Ердо не е пич, ама разрива в НАТО е факт. Гърците и те днеска викат, Обама, мобама, мое и да се върти тука колко си иска, ама руските военни кораби ще си ни ползват пристанищата.

Аха след като свали тенекето вече не е пич , разбирам .МИ нека, "Кузнецов" нека ги опушва :lol:


Я кажи на аудиторията къде съм викал, че Ердо е пич. :lol: Преди 2г ви писах тука, че Турция реално не е член на НАТО при евентуален сблъсък с Русия. Сега е още по-далеч от сблъсъка, както виках тогава.
Ма ти пак се пробвай да ми приписваш неща, дето не съм ги казвал .Оспех!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот Messi_fan » 27 ное 2016 22:29

fcb_bg написа:
GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:
GA_ veliki написа:
fcb_bg написа:Ееееей ся бай им Тръмп ше им предостави ексклузивните права да забраняват какво си искат. Подлия номер да го очернят за да се подмажат на Хилърица нема да остане без последствия.

С Тръмп да не стане като с "пича" Ердо :lol: .


Ердо не е пич, ама разрива в НАТО е факт. Гърците и те днеска викат, Обама, мобама, мое и да се върти тука колко си иска, ама руските военни кораби ще си ни ползват пристанищата.

Аха след като свали тенекето вече не е пич , разбирам .МИ нека, "Кузнецов" нека ги опушва :lol:


Я кажи на аудиторията къде съм викал, че Ердо е пич. :lol: Преди 2г ви писах тука, че Турция реално не е член на НАТО при евентуален сблъсък с Русия. Сега е още по-далеч от сблъсъка, както виках тогава.
Ма ти пак се пробвай да ми приписваш неща, дето не съм ги казвал .Оспех!



Точно те викаха за Ердоган. Гнусните янкофилски подлоги. За него той беше просто "Ердо", който свалил руския самолет. Интересно защо обаче те започнаха да го плюят и разлюбват, след като по тяхно му "Ердо" започна да се репчи на Обонго? :?

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4005
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот Странджата » 27 ное 2016 22:31

Филмът е типичен за Оливер Стоун и за неговата ненавист към войната. Останалото са подробности от пейзажа на тази земя, която е на три минути от ядрената катастрофа, те са художествените артефакти, които внушават тревогата за съдбата на Земята и илюстрират една човеконенавистническа технология на противопоставянето, наречено революция.
Поучителна е историята за десните екстремисти, но не по-малко поучителна е и фразата "В Одеса бе повторен кримския вариант". Поучително е също, че жертва стават тези, които се подават на стадната психика, за които истината е относителна - национализмът е подкрепян от Запада, когато е насочен срещу Русия, и тогава демокрацията е мръсна дума, но когато е насочен срещу Запада, както е у нас, тогава Русия е защитник на демокрацията.
Аз бих приветствал и един филм на руски режисьор, загрижен за съдбата на света, а не на Русия, както тука не става дума за Америка, а за света, в който живеем.
А че парите са в основата на конфликтите по света не е нужно да се обсъжда, но ние отдавна забравихме Ботев - Свестните у нас считат за луди,/ глупецът вредом всеки почита:/ "Богат е", казва, пък го не пита/ колко е души изгорил живи ...
Последна промяна от Странджата на 28 ное 2016 00:07, променено общо 1 път.

Alkonost
Мнения: 497
Регистриран на: 08 юли 2015 18:32
Контакти:

Re: Оливър Стоун за пореден път разкрива истината в свой фил

Мнениеот Alkonost » 27 ное 2016 22:38

sin4ec написа:Ааааа, аз да питам, хохлите се канеха да правят парад на победата в Донецк, направиха ли го вече?

Че те редовно си участват в него! Уредили са се и с няколко цистерни, за да мият след тях. Слагат дори ароматизатор във водата.
Believe in her, if you are able...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта