Генерал Радев е новият президент на България!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот luxorus » 14 ное 2016 12:27

Който санирал,санирал!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот Tommi » 14 ное 2016 12:29

В известна степен се създава политическа нестабилност, но според мен е пресилено да се използват силни определения като "национална катастрофа" и други подобни. Както и да се мисли, че определено правителство е незаменимо и всичко друго ще доведе до крах на държавата.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот Цецо Чука » 14 ное 2016 12:36

Глейте сега, избора беше прост, червен пилот на изтребител или червена партийна секретарка-тъпа, грозна и неграмотна кукла на конци на Баце идиота.

Мисля че се случи логичното...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15589
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот fcb_bg » 14 ное 2016 12:39

Tommi написа:В известна степен се създава политическа нестабилност, но според мен е пресилено да се използват силни определения като "национална катастрофа" и други подобни. Както и да се мисли, че определено правителство е незаменимо и всичко друго ще доведе до крах на държавата.

Я кажи сега какво става с бюджет 2017, като няма правителство.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 ное 2016 12:40

moryak68 написа:...Ха-ха, развесели ме градски, сериозен резултат. Мисля, че досега сме нямали толкова убедително избран президент. То твоята приказка звучи, като един виц за арменците: При резултат 6:0, футболистите на Армения вкарват гол и започва една неистова радост, прегръдки. След края на мача журналистите питат, защо се радвахте толкова на вкарания гол, защо се държите така все едно вие сте победили, все пак загубихте с 6:1. Отговора на арменците бил: Може да сме вкарали един гол ама много красив. Че и твоята работа същата.

Най-голямата загуба на "Левски" в "А" група е от "Ботев" (Пловдив) - 1:6 на 7 юли, 1962 г. в София. Тогава Гунди като войник играе в "Ботев", а единствения гол за нашите вкарва Христо Илиев. Има такъв случай, описан от големия левскар Антон Антонов-Тонич: След мача група левскари си тръгва унила от стадиона. Един от тях обаче се провиква: "Ей, ама Патрата какъв гол им заши, майката им разгони!".... :lol:
По темата: По-малко несимпатичният ми от двамата кандидати спечели - дано да е за добро. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

THE G.A.M.E
Мнения: 50016
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 ное 2016 12:44

fcb_bg написа:
Я кажи сега какво става с бюджет 2017, като няма правителство.

Е, Борисовски нали се похвали наскоро... "13 млрд. в хазната, 3 млрд. преизпълнение за годината", явно кинти има. :lol:
Въпросът е, ако друго правителство тръгне да прави бюджета, да не се окаже, че парите ги е хванала липсата.
Имаше такъв прецедент преди 15-на години.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 14 ное 2016 12:46

fcb_bg написа:
Tommi написа:В известна степен се създава политическа нестабилност, но според мен е пресилено да се използват силни определения като "национална катастрофа" и други подобни. Както и да се мисли, че определено правителство е незаменимо и всичко друго ще доведе до крах на държавата.

Я кажи сега какво става с бюджет 2017, като няма правителство.

То си има законова процедура, Серьожка, ама ти няма как да я знаеш - всеки месец по 1/12 от стария бюджет, докато се приеме новият. 8-) Все пак е по-добре, отколкото да разчетеш бюджета си за едни цени на енергоносителите (откъдето идват основните приходи на 1/8 от земната суша, заобиколена отвсякъде с цивилизация :) ), пък те да се сринат и да сънуваш пак фалита от 1998 година!... :lol:
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 14 ное 2016 12:50, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот Tommi » 14 ное 2016 12:47

fcb_bg написа:
Tommi написа:В известна степен се създава политическа нестабилност, но според мен е пресилено да се използват силни определения като "национална катастрофа" и други подобни. Както и да се мисли, че определено правителство е незаменимо и всичко друго ще доведе до крах на държавата.

Я кажи сега какво става с бюджет 2017, като няма правителство.

Или ще приемат този на Горанов, или ще се изготвя нов. Възможно е да се влезе в 2017г. без приет бюджет, като тогава разходите и трансферите ще се правят на база на предходната бюджетна година (2016г.). Така може да се продължи до 3 месеца, а при необходимост този срок може да се удължи с решение на Народното събрание по предложение на Министерски съвет.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот ivo_gf » 14 ное 2016 13:04

Щом БСП стои зад него, всичко е ясно като бял ден. А като сложиш и че 92 % от електората на ДПС в страната го е подкрепила, а знаем че те току така подкрепа не дават, ми се струва че тоя филм сме го гледали, и то наскоро.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Генерал Радев е новият президент на България!

Мнениеот защо » 14 ное 2016 13:06

iliev72 написа:Нещо си се объркал :( Гафовете на Боко започват от 2013.Още когато не уважи референдума за Белене и досега.
Мога да ти напиша цяла страница с гафове като капак на всички беше , че 6 месеца бавиха кандидатура за президент и накрая плеснаха това чудовище което се оказа и пълно куку !

А, той вече и референдума за Белене обмисля да подкрепи. Обмисляше, де, ама като не му харесваш чудовището и викаш, че било куку, сега нема да мисли по въпроса.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, jembajemba и 10 госта