Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот ShooterMan » 11 ное 2016 02:05

Просто е безподобен егоист и егоцентрик. И тези безумни обвинения дето ги хвърли срещу партньорите си от РБ, то беше едва ли не като обществено порицание, а от партньори ги превърна в сол-ташаци, даже ги и строява в една линия като редници пред камерите :lol: . И навсякъде АЗ, АЗ, АЗ дадах 20 милиона, дадах 200 млн., взех 160 млн. от ЕС, няма такова его просто, такава безумна самоувереност. Такива личности не умеят да губят. Умните политици как губят? Губят минимизирайки щетите, нали? Бойко като губи гледа да доведе нещата до тотален разгром, чак ми напомня на Националния ни отбор - ние не губим, или бием, или ни разгромяват. Смешно е. НИКОЙ не му е искал оставката! И сега не му я иска НИКОЙ освен този дърт доносник Сашо Диков :lol: . Защо се натиска да си я дава? Его! Не става така, баце, всичко или нищо НЕ е политическа стратегия. Аз лично бих му казал евала и ще кажа, че е НАИСТИНА държавник ако загуби (което е по-вероятния според социолозите сценарий), НО ОТКАЖЕ да подаде оставка предвид трудната международна ситуация. Да, не удържал на думата си, но ако си преглътне шибаното ЕГО поне веднъж много ще ми се издигне в очите :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Тема за политика - България

Мнениеот GOLEADOR » 11 ное 2016 02:11

Дебата го пиши равен,пролича си,че Цачева е отдавна в политиката и е добре подготвена,генерала се почувства в свои води едва когато се подхванаха военните теми.Това обаче му е предостатъчно за победа в неделя.Единствената въпросителна е дали ГЕРБ ще подадат оставка в понеделник или ще я обявят още в неделя.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот damyanov1963 » 11 ное 2016 02:13

ShooterMan написа:Просто е безподобен егоист и егоцентрик. И тези безумни обвинения дето ги хвърли срещу партньорите си от РБ, то беше едва ли не като обществено порицание, а от партньори ги превърна в сол-ташаци, даже ги и строява в една линия като редници пред камерите :lol: . И навсякъде АЗ, АЗ, АЗ дадах 20 милиона, дадах 200 млн., взех 160 млн. от ЕС, няма такова его просто, такава безумна самоувереност. Такива личности не умеят да губят. Умните политици как губят? Губят минимизирайки щетите, нали? Бойко като губи гледа да доведе нещата до тотален разгром, чак ми напомня на Националния ни отбор - ние не губим, или бием, или ни разгромяват. Смешно е. НИКОЙ не му е искал оставката! И сега не му я иска НИКОЙ освен този дърт доносник Сашо Диков :lol: . Защо се натиска да си я дава? Его! Не става така, баце, всичко или нищо НЕ е политическа стратегия. Аз лично бих му казал евала и ще кажа, че е НАИСТИНА държавник ако загуби (което е по-вероятния според социолозите сценарий), НО ОТКАЖЕ да подаде оставка предвид трудната международна ситуация. Да, не удържал на думата си, но ако си преглътне шибаното ЕГО поне веднъж много ще ми се издигне в очите :idea:

Всяко нещо има начало и край. Надявам се това да е края на ерата ББ, както и началото на Черно Море с отстраняването на Левски за купата ;)
п.п. Само не мога да разбера, защо след всеки край идва едно и също начало с БСП - не му ли писна на изстрадалия български народ?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Hurbata » 11 ное 2016 04:15

galin56 написа:Стига с тая простотия и липса на уважение в тая "държава" бре. Откакто президента (най-висшестоящия човек в държавата) не го уважаваме как се очаква да има уважение между обикновените хора. Народа съвсем изпросте. Клатикурец бил, турист, идиот, чехльо и не знам си още какво - като заплатата му била голяма например. Ами голяма ще е естествено, даже трябва да е най-голямата в държавата, който мисли друго е нередовен И на мен не ми харесват особено и не гласувах за никой, но не обиждам по форумите с абсурдни определения. Това вече не е свобода на словото а обиди. Започвам да разбирам защо преди комунягите са вкарвали в затвора за обиди срещу властта.


+1 !!

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Hurbata » 11 ное 2016 04:19

toristo написа:Спести си евтините предизборните агитации.
Червения фатмак ще победи без проблем, срещу тази противна тетка всеки би спечелил.


Абе ти недей! Много хора това си мислехме и преди три дни и ето виж кой спечели...

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Hurbata » 11 ное 2016 04:27

Esi написа:
South_Park написа:Нямаше да гласувам за президент , но след като обмислих , че има вероятност да ни представлява Цецка Цачева , сериозно обмислям хващането на влака в събота и пускане на бюлетина.

Изображение
Хубаво, човек, но виж пред какъв байрак се е снимал твоя старец. На всичкото отгоре няма нищо против да назначава кадри на ДС в паркета./дипломацията/


Аре пак стари песни... Абе пич, ти познаваш ли поне един бивш или настоящ служител на ДС?? Кой го измисли това, че "бивш кадър на ДС" е равносилно на некомпетентен човек? Знаеш ли ти колко неща е свършила ДС, за да може икономиката ни по времето на социализма да бъде толкова силна? Че агенти са крали формулата на верото със салфетка? По западните служби са ги уважавали адски много! Не бъди глупак и не пей чужди хитове, колкото и да са модерни!...

Hurbata
Мнения: 45
Регистриран на: 17 юни 2012 18:16
Skype: hurbata_91
Местоположение: Мадрид
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот Hurbata » 11 ное 2016 04:41

Esi написа:
ShooterMan написа:О, за американофилчетата не си прав. Има ги, има ги. Същите дебили, развяват знамена и се чудят защо живеят. Русофилите са повече, винаги са били. Всякаква сган подкрепя и единия и другия. ДОСТ и Местан повече хора ли са, ай ся :). Аз гледам личностите. Изобщо не съм се интересувал от партиите им. Бойко не предложи нормален кандидат! Кой е виновен? Предлага членка на БКП, която не я е срам, че е била там! Завършила РАБФАК - знаем кой, как, защо и т.н. влизаше там...и като я питаш - циркове. Ми бат Бойко, издигни нормален кандидат баце, що не издигна Трайчо Трайков а? Защото си егоист и властолюбец

Човек, дебили развяващи американски знамена не сме виждали, американофилски сборища сащо. Виж русофилски сме. Ти си гледай личности, но добре ги огледай. А твоят старец го подкрепя не само БСП, а и БКП. Да в Бг има и такова чудо! :lol:


И къв е проблемът тук? Че нещо не стоплям чайника... :lol:
Винаги ще има русофилски общности, българският и руският НАРОДИ винаги ще се обичат. Не разбирам какъв ви е проблемът с тях и защо си мислите, че са хора с промити мозъци, обслужващи чужда държава? Нали сме демокрация ве, свобода на словото и изразяването?! С какво това да сложиш руско знаме на гърба си е по-различно от това да си сложиш на аватара емблемата на любимия футболен клуб? Или да носиш тениска с Че Гевара? Той не е ли чужд? Означава ли това, че ти си предател и изменник и трябва да те изселят? Американофилите не ги виждаш със знамена на гърба си, защото са в костюми и всеки ден са я в парламента, я в президентството, я в американското посолство..., но не са сред НАРОДА! Това е разликата - едното е резултат на естествени чувства, другото - на долари в нечии джобове!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 11 ное 2016 06:49

Винаги съм гласувал и ще гласувам.До сега за СДС и ГЕРБ,но този път не.Оказа се че гласувалите за трети кандидат са повече от двамата на баража.Именно техният вот ще определи новият президент.За Цачка застават десните,а зад генерала турско синитеИ докато сред едните ще има отцепници,другите гласуват по заповед на падишаха.Не виждам как Радев нчма да стане върховен главнокомандващ след като сините София и Пловдив застават зад него.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот trokadero_ » 11 ное 2016 07:35

Нали се сещате , че ако Цачева загуби , Бойко подава оставка . Следователно идват да ни управляват БСП и ДПС ?
Това по-хубаво ли ще е ? :idea:

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Тема за размисъл.

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 11 ное 2016 08:36

trokadero_ написа:Нали се сещате , че ако Цачева загуби , Бойко подава оставка . Следователно идват да ни управляват БСП и ДПС ?
Това по-хубаво ли ще е ? :idea:

Според мен да.Техните протежета се оказаха ментета.Едни си взеха заводи и докараха друг който си върна имоти,а народа направи идиоти.Бодигарда обсеби всичко.а някои още му вярват защото говорил по народно му.Келемета.Поне автентичните да командват,а после пак ще им бием шута.Въртигъза Доган е най добрият политик от 1999г до сега.Личи си.Ибрикчиите са фактор с който всеки политик трябва да се съобразява.Не че съм му фен,но е факт.Твърд електорат,който действа по заповед.Дори сред пенсионерите и десните има разцепление,но при тях няма.Ходжата като им каже че няма да ги погребат по мюсюлманските обичаи и те нямат избор.Фанатици.Като някои форумни герои.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer и 15 госта