Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Pichichi » 04 ное 2016 14:37

ОК де но в момента социолозите дават че над 50 %-та ще гласуват на референдума което ако е така
така или иначе той ще стане валиден такъв. Тогава не е ли по-добре да си кажеш мнението!
Според мен точката за маж. вот няма да мине и повечето гласове ще са против!
Ясно е че намаляването на субсидиите ще е голям процент ЗА и това с всичките си недостатъци
за мен е по-добре защото и в момента партиите си имат връзки с фирми и "бизнесмени".
Реално мойто мнение е че партиите трябва да се финансират от чл. внос. Защо ние от бюджета
трябва да ги издържаме? Нали са много големи с много последователи да си сложат по
50 лв. на година членски внос и да си имат пари. 500 000 гербери ехееее- 25 млн. лв на година!
Наясно ли си сега в момента как с бюджетни пари на всички граждани се издържа освен държ. администрация
и партийна такава защото има хора които работят в партии и то никак не са малко, че и хубави заплати
взимат. Познавам лично такъв човек който работи за упр. партия с доста хубава заплата.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Балкански Орел » 04 ное 2016 17:21

dunavfc написа:Нещо за което говорих преди много месеци...

https://mazhoritarni-izbori.com/

Слави Трифонов малоумника, не знам целенасочено или не, ще подари абсолютно цялата власт на ГЕРБ за десетилетия напред...


Слави е поредната кукличка, която е произведена за опозиция на властта точно от властта.

Тоя дългуч има толкова съмнително минало, а и действията му от близкото минало и сега не се различават по никакъв начин от тези на Волен Сидеров примерно.

И въобще не ме интересуват референдумите му.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10924
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 06 ное 2016 14:46

Май, май, нещата отиват на предсрочни парламентарни избори. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 06 ное 2016 14:57

ivan56 написа:Май, май, нещата отиват на предсрочни парламентарни избори. 8-)

Много е рано да се каже, но ако трябва да се доверим на Дневника.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10924
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 06 ное 2016 15:04

Някъде я дават и по-голяма разликата.
Абе общо взето си евало мамата като гледам първите двама. :(
Фатмак и баба Яга с фалшивта диплома.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 06 ное 2016 15:11

Е, то е така на всички избори, аз откакто имам право да гласувам, вече 3 години, не съм го направил нито един път на българските избори. :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 06 ное 2016 15:25

HoUs4oOL написа:Е, то е така на всички избори, аз откакто имам право да гласувам, вече 3 години, не съм го направил нито един път на българските избори. :mrgreen:


Хвалиш ли се, или се жалиш?!

Ти в български форум и много обичаш да пускаш текстове на руски и ингилизки..та не е загуба, че не уважаваш страната, в която живееш!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Federer91 » 06 ное 2016 17:29

Винаги ми е било интересно, колко къса е паметта на българина, когато се отнася до БСП-ту. След фиаското Орех, бяха паднали до рекордните 12-13% и оп 3-4 години след това, всичко се е изпарило. :mrgreen: Същото беше и след Тройната коалиция.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9179
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 06 ное 2016 17:46

Federer91 написа:Винаги ми е било интересно, колко къса е паметта на българина, когато се отнася до БСП-ту. След фиаското Орех, бяха паднали до рекордните 12-13% и оп 3-4 години след това, всичко се е изпарило. :mrgreen: Същото беше и след Тройната коалиция.

Същото в най-голяма степен се отнася за Герб, ама гледам намират се овце да гласуват за тях. С какво правителството на Орешарски беше по-лошо от боковото? Само питам, защото имам инфо от кухнята и от 2-те управления 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Балкански Орел » 06 ное 2016 17:59

Нали ви е ясно, че много от тия дето са гласували за генерала и каракчанката всъщност го правят с цел да прецакат изрода от гроб ?

П.П
Аз не съм гласувал на тези избори, няма и а го направя.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта