"Толерастията" е християнска ценност

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот il4o_iliew » 10 окт 2016 20:50

82-ка и тея в Ница сигурно са му пречели на шофЕра, та той затова ги сгази...
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 20:51

il4o_iliew написа:
Siegfried написа:
sin4ec написа:Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...


На първо място сме хора, после граждани на света, после европейци, после балканци и чак тогава българи ;)

На първо място си българин. Гражданин на света не си. Отиди в САЩ без виза и им разправяй, че си гражданин на света. Ще ти се зарадват с еднопосочен самолетен билет за България. ;)


Не, на първо място сме ХОРА. Разделението на етноси, народи и прочие идва далеч-далеч по-късно в еволюцията на човешката история. А гражданин на света е по-скоро усещане, отколкото титла. А визите са по моему напълно излишна пречка, но и това някой ден ще премине ;)
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот 1982 » 10 окт 2016 20:53

il4o_iliew написа:82-ка и тея в Ница сигурно са му пречели на шофЕра, та той затова ги сгази...


Абсурдно сравнение. В Ница имаше умишлен атентат. Тук имаме самозащита .... човекът си кара по пътя, а някаква глутница хлебарки се опитва да го накара насила да спре и да ги качи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 20:55

Player написа:За онези минаващи през огради на границата, трябват куршуми. Това е право и задължение на всяка държава. Табелки че се стреля на месо и който му е мил живота да знае. Всеки друг ще мине законово през ГКПП. За мен държавата не си върши работата и не защитава народа си. Още по-малко като дава стотици левове на някакви пришълци, докато у нас има пенсионери с над 30 години трудов стаж и 150 лв пенсия. За клошари да не говорим. Но да храним евентуални главорези и да им даваме храна, пари и подслон може. Много е лицемерно и гнусно.


Ето - този Играч го е повече еня за парите, а не толкова за родината, която и без това не прави нищо за него. И е прав. Границите трябва да се пазят, към това апелирам и аз. Но нека не падаме на нивото на граничарите от времето на соц-а и на Динко от Ямбол, все пак.
Викаш да ги гърмим с куршуми? Да убиваш с автомати невъоръжени цивилни е непростимо военно престъпление.
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 50013
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 окт 2016 20:56

il4o_iliew написа:
Едно време сме имали армия, въоръжение и възможност да се защитим, тъй като противникът не ни е превъзхождал технологично. Същото се отнася и за Полша и за Франция. Днес САЩ може да отиде във всяка суверенна държава, да й спретне една операци шок и ужас като в Ирак и съответната държава се връща в каменната ера. Също като в Либия.

Да де, ама проблема е, че тези "бежанци" казват, че бягат от "Ислямска Държава".
Тия камилари от "И.Д". да не би да са силни колкото САЩ и Русия ?

Както писах, няма никакъв бежански поток.
Има просто едни икономически мигранти, които за по лесно, вместо да надуят шушоните на ония чаршафи от "Идил", решават да използват същите като оправдание, с едничката цел да набарат "мекото на хляба", при това без да бачкат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Astronom
Мнения: 52
Регистриран на: 21 май 2016 12:42
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Astronom » 10 окт 2016 21:01

Siegfried написа:
Astronom написа:Още напушени и надрусани в този форум.Не виждат че държавата ни постепенно и целенасочено бива унищожавана, ами.... Ето такъв народ като нашия не заслужаваше да бъде освобождаван, от турско робство.Ей такива безродници като авторът на статията и неговият проводник тук, заслужават по един толерастко-еврогейско-бежански..... Но нищо - всичко с времето си.Аз съм живял във времето - преди да ни се натресе толерастко-либералната демокрация - така че такива пасквили могат само да ме разсмеят.И да - аз, съм православен християнин и винаги съм ходил на църква - та не помня по Живково време да съм имал проблем с това макар и да съм бил ученик.А вие безродници, вместо да се чудите каква глупост да пуснете в спортен форум, вземете че се наклатете да отидете на някой протест срещу напастта която нахлува в България.Защото руснаците този път едва ли ще си мръднат пръста да ни спасяват отново.Хората не обичат предателите.А пък специално за русофобите - нека се запитат - какво имахме преди 27 години, и какво ни дадоха( по-точно отнеха ) западът и задокеанците.


Пич, гледай си телевизия Алфа и въздишай по някой портрет на Тодор Живков, защото от такива празнословия като твоите полза няма. ;) И не, не си християнин, а заслепен псевдонационалист, който сигурно мрази циганите и турците, но се пише за вярващ и патриотар :mrgreen: Каквато ни държавата, такива ни и националистите - пародия и гола вода.

Първо - не съм ти пич - пич ще казваш на някой от твоето обкръжение.Второ - коя е тази телевизия Алфа?Трето - освен портрети на Бенковски,Ботев,Капитан Петко,Стефан Караджа,Хаджи Димитър и Левски други не държа в дома си.Четвърто - не съм псевдонационалист.Пето - съм Християнин.А ти като си голям толераст - що не си вземеш някой от новопристигащите в дома си?То като ти запари под краката друга песен ще запееш.

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот il4o_iliew » 10 окт 2016 21:04

THE G.A.M.E написа:
Както писах, няма никакъв бежански поток.
Има просто едни икономически мигранти, които за по лесно, вместо да надуят шушоните на ония чаршафи от "Идил", решават да използват същите като оправдание, с едничката цел да набарат "мекото на хляба", при това без да бачкат.

За това си прав. Но зад финансирането на тези икономически мигранти стои Сорос и фондациите му. От къде иначе ще имат тези хора толкова пари да плащат на каналджиите, кой ще организира тази канаджийска схема, толкова хитроумна, че да изиграе тайните служби на една Турция например. Излиза, че мигрантският поток се навигира и реализира от много високо ниво целенасочено.

Тука вие ми говорите за някакво нашествие ислямско, тайна конспирация за завладяване на мирните европейци от злите ислямисти. Никой не иска да напуска държавата си, имота си, близките си, освен ако не е опрян до стената/плащат му. Вашите приказки за радикалния ислям, тръгнал на завоевателен поход срещу християнска Европа са напълно иррелевантни. ;)
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот sin4ec » 10 окт 2016 21:07

Siegfried написа:
sin4ec написа:Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...


На първо място сме хора, после граждани на света, после европейци, после балканци и чак тогава българи ;)

Не ви знам кои сте и какви сте, служил съм , клел съм се на България, в запаса съм на Българската армия. Ако ме повикат-тръгвам. Тука разни жалкари да ми налагат педерастии, еднополови бракове и тем подобни няма как да стане. Едно време цялата измет, дето сега минава незаконно през границите ни, щеше да бъде пометена с град от куршуми, а граничарите-наградени. Аз не съм гражданин на никакъв свят, нито на педерастка Европа, а на България. Не ме вълнуват ценностите на някакви олигофрени, дето арабите им ебат жените насред площада, а те мънкят за толерантност.
Мои деди и предци са се сражавали във всички войни след 1878, а имам и жив такъв, сражавал се при Драва-Соболч. Горд съм с тях, и да ти кажа: техните ценности са истинските! Те не допускат мазен арабин да дойде на мегдана и да обарва прабаба ми. Следва нож и край, а вие ако се кланяте на други ценности-ваш проблем! Да ви сера на ценностите!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 21:08

Astronom написа:
Siegfried написа:
Astronom написа:Още напушени и надрусани в този форум.Не виждат че държавата ни постепенно и целенасочено бива унищожавана, ами.... Ето такъв народ като нашия не заслужаваше да бъде освобождаван, от турско робство.Ей такива безродници като авторът на статията и неговият проводник тук, заслужават по един толерастко-еврогейско-бежански..... Но нищо - всичко с времето си.Аз съм живял във времето - преди да ни се натресе толерастко-либералната демокрация - така че такива пасквили могат само да ме разсмеят.И да - аз, съм православен християнин и винаги съм ходил на църква - та не помня по Живково време да съм имал проблем с това макар и да съм бил ученик.А вие безродници, вместо да се чудите каква глупост да пуснете в спортен форум, вземете че се наклатете да отидете на някой протест срещу напастта която нахлува в България.Защото руснаците този път едва ли ще си мръднат пръста да ни спасяват отново.Хората не обичат предателите.А пък специално за русофобите - нека се запитат - какво имахме преди 27 години, и какво ни дадоха( по-точно отнеха ) западът и задокеанците.


Пич, гледай си телевизия Алфа и въздишай по някой портрет на Тодор Живков, защото от такива празнословия като твоите полза няма. ;) И не, не си християнин, а заслепен псевдонационалист, който сигурно мрази циганите и турците, но се пише за вярващ и патриотар :mrgreen: Каквато ни държавата, такива ни и националистите - пародия и гола вода.

Първо - не съм ти пич - пич ще казваш на някой от твоето обкръжение.Второ - коя е тази телевизия Алфа?Трето - освен портрети на Бенковски,Ботев,Капитан Петко,Стефан Караджа,Хаджи Димитър и Левски други не държа в дома си.Четвърто - не съм псевдонационалист.Пето - съм Християнин.А ти като си голям толераст - що не си вземеш някой от новопристигащите в дома си?То като ти запари под краката друга песен ще запееш.


1.Не се прави, че не знаеш коя е тази телевизия.
2.Християнин се става не само с ходене на църква и палене на свещи, а следвайки на първо време заветите на Иисус Христос.
3.Хубави портрети имаш. Ако това наистина е така, те поздравявам. Аз имам по един на княз Александър Първи, цар Фердинанд Първи и цар Борис Трети.
4.Не съм длъжен да приемем никого, защото е задължение на държавата да се справи с бежанците. Това, което ме възмущава, е мизантропското Ви отношение към тези хора и слагането им под общ знаменател. Тези от тях, които са бандюги, ислямисти и прочие, трябва да бъдат арестувани и предадени на правосъдието. Тези от тях, които са образовани и имат нужните квалификации, ако искат, могат да останат, защото от тяхната продуктивност бихме имали полза.
5.Не съм толераст, а просто човек, който не е учен да мрази по-различните от него.
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Astronom
Мнения: 52
Регистриран на: 21 май 2016 12:42
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Astronom » 10 окт 2016 21:10

Siegfried написа:
sin4ec написа:Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...


На първо място сме хора, после граждани на света, после европейци, после балканци и чак тогава българи ;)

Това наистина може да го каже само човек с тотално промит мозък.На първо място може да сме хора - Но преди всичко хора Българи.После може и да сме европейци или кой каквото си реши, но без да се вреди на Родината.Държавата я съсипаха вече - такива с мислене като твоето.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта