"Толерастията" е християнска ценност

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот sin4ec » 10 окт 2016 20:37

Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот 1982 » 10 окт 2016 20:38

Siegfried написа:Сам си противоречиш - уж не си бил там, пък си сигурен, че са го НАПАДНАЛИ. Ами ако просто са искали да се качат и да се повозят с него? Много избирателно мислене имаш.
И не са хлебарки, а БЕЖАНЦИ. А гладната стачка си е техен проблем. Като не ядат, сами ще страдат. Теб какво те грее? Или идеята ти е просто да пееш в хор с останалите псевдонационалисти?


Не си противореча, хора на магистралата нямат работа, самият факт, че са там, говори че явно са му препречили пътя.

На стоп се седи край пътя и даваш знак, ако някой желае, ще спре и ще се качи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 окт 2016 20:40

Astronom написа:
Защото руснаците този път едва ли ще си мръднат пръста да ни спасяват отново.Хората не обичат предателите.

Я ни светни, по какъв начин по точно ги "предадохме" ? :lol:

Astronom написа:
А пък специално за русофобите - нека се запитат - какво имахме преди 27 години, и какво ни дадоха( по-точно отнеха ) западът и задокеанците.

На мен лично, нищо не са ми отнели.
К'вото е било преди, било е.
Качествените хора се оправят във всякакви ситуации. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 20:42

THE G.A.M.E написа:
Siegfried написа:
Българинът на тяхно място би ли реагирал по-различно? Ти също би направил всичко възможно не да спасяваш града или родината, а семейството си, защото това е естественият инстинкт. Защото държавите са сравнително скорошно откритие, докато инстинктът за самосъхранение и запазването на рода предхождат всеки един вид национализъм или патриотизъм.

Отговорът на този въпрос го имаме в многобройните войни, които са водили дедите ни, както и другите европейски народи.
Когато Вермахта намачква за отрицателно време Франция, колко французи избягаха ?
А Полша беше нападната от две могъщи империи, колко поляци избягаха ?
Нас ни налазват от три страни, колко българи избягаха ?
А ние, когато на два пъти налазихме Сърбия, колко сърби избягаха ?
И така нататък, и т.н. можем да даден буквално десетки примери.

Няма европейска Държава, която да е била нападната, и масово народът и да хукне да се спасява в чужбина.
Т'ва ни казва историята.

А защо тези несретници бягат от битка, отговорът го посочих.
Защото са безродници и нямат родина.

Както писах, съвсем друг въпрос са жените и децата.
Но те са изключително малък % от "бежанците", което си е крайно съмнително.
Аз мисля, че на първо време имаме икономически мигранти, от колкото бежанци.
Дали тези хора имат право да живеят добре ?
Естествено, че да.
Но не това е начинът ...


В тези примери, които ти изброи, хората са се бунтували не за родината, а защото този, който ги напада, им отнема най-ценното - свободата и собствеността, а това са изконни човешки права, които предхождат създаването на всяка една държава и съществуват от нашето естествено, още наричано природно състояние насам. Затова и се бунтуват. Защо толкова малко българи подкрепят Априлското въстание и Ботевата чета? От страх да не загубят имотите си и да не им бъде избит целият род.
А бежански вълни има абсолютно винаги, когато има и войни. Няма как всички французи да избягат от Франция и всички сърби от Сърбия, но една част винаги бяга от опустошените земи в търсене на по-благодатна среда. Това се отнася и за македонските и тракийските българи, които търсят убежище у нас, защото османската власт ги е прокудила чрез насилие и насилствено одържавяване на частната им собственост.
И пак се връщам на европейските държави - знаеш ли колко милиона европейци са емигрирали в САЩ за постоянно точно заради войните, епидемиите и политическите преследвания, които са се случвали между 1815-а и 1945-а година? И само не ми казвай пак, че европейците не бягали :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 20:44

1982 написа:
Siegfried написа:Сам си противоречиш - уж не си бил там, пък си сигурен, че са го НАПАДНАЛИ. Ами ако просто са искали да се качат и да се повозят с него? Много избирателно мислене имаш.
И не са хлебарки, а БЕЖАНЦИ. А гладната стачка си е техен проблем. Като не ядат, сами ще страдат. Теб какво те грее? Или идеята ти е просто да пееш в хор с останалите псевдонационалисти?


Не си противореча, хора на магистралата нямат работа, самият факт, че са там, говори че явно са му препречили пътя.

На стоп се седи край пътя и даваш знак, ако някой желае, ще спре и ще се качи.


Аз и по нашите магистрали съм виждал неориентирани хора да ходят по средата на пътя. Викаш, че е трябвало да ги блъсна, така ли?
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот il4o_iliew » 10 окт 2016 20:45

THE G.A.M.E написа:
Siegfried написа:
Българинът на тяхно място би ли реагирал по-различно? Ти също би направил всичко възможно не да спасяваш града или родината, а семейството си, защото това е естественият инстинкт. Защото държавите са сравнително скорошно откритие, докато инстинктът за самосъхранение и запазването на рода предхождат всеки един вид национализъм или патриотизъм.

Отговорът на този въпрос го имаме в многобройните войни, които са водили дедите ни, както и другите европейски народи.
Когато Вермахта намачква за отрицателно време Франция, колко французи избягаха ?
А Полша беше нападната от две могъщи империи, колко поляци избягаха ?
Нас ни налазват от три страни, колко българи избягаха ?
А ние, когато на два пъти налазихме Сърбия, колко сърби избягаха ?
И така нататък, и т.н. можем да даден буквално десетки примери.

Няма европейска Държава, която да е била нападната, и масово народът и да хукне да се спасява в чужбина.
Т'ва ни казва историята.

А защо тези несретници бягат от битка, отговорът го посочих.
Защото са безродници и нямат родина.

Както писах, съвсем друг въпрос са жените и децата.
Но те са изключително малък % от "бежанците", което си е крайно съмнително.
Аз мисля, че на първо време имаме икономически мигранти, от колкото бежанци.
Дали тези хора имат право да живеят добре ?
Естествено, че да.
Но не това е начинът ...

Игра, стига глупости. Едно време сме имали армия, въоръжение и възможност да се защитим, тъй като противникът не ни е превъзхождал технологично. Същото се отнася и за Полша и за Франция. Днес САЩ може да отиде във всяка суверенна държава, да й спретне една операци шок и ужас като в Ирак и съответната държава се връща в каменната ера. Също като в Либия. За какви безродници ми говориш, какви поредни абсурди сееш. Ти като нямаш покрив над главата си, питейна вода, топла храна и ток си умрял за два дена. Седнал тука зад компютъра на патриот да ми се прави. Айде бегай.
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Siegfried » 10 окт 2016 20:46

sin4ec написа:Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...


На първо място сме хора, после граждани на света, после европейци, после балканци и чак тогава българи ;)
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот 1982 » 10 окт 2016 20:49

Siegfried написа:
1982 написа:
Siegfried написа:Сам си противоречиш - уж не си бил там, пък си сигурен, че са го НАПАДНАЛИ. Ами ако просто са искали да се качат и да се повозят с него? Много избирателно мислене имаш.
И не са хлебарки, а БЕЖАНЦИ. А гладната стачка си е техен проблем. Като не ядат, сами ще страдат. Теб какво те грее? Или идеята ти е просто да пееш в хор с останалите псевдонационалисти?


Не си противореча, хора на магистралата нямат работа, самият факт, че са там, говори че явно са му препречили пътя.

На стоп се седи край пътя и даваш знак, ако някой желае, ще спре и ще се качи.


Аз и по нашите магистрали съм виждал неориентирани хора да ходят по средата на пътя. Викаш, че е трябвало да ги блъсна, така ли?


Не знам защо се правиш на луд, тези хора не са неориентирани, край Кале това е всекидневие. Имаше и видеа как дебнат на глутници.

Никой няма работа на пътя, още повече да се опитва принудително да те спира .... мажи го там и това е, тези хлебарки не заслужават капка милост.
Последна промяна от 1982 на 10 окт 2016 20:50, променено общо 1 път.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот il4o_iliew » 10 окт 2016 20:49

Siegfried написа:
sin4ec написа:Не е лесно да си евротолераст. Няма такава жалка и гнусна сган...


На първо място сме хора, после граждани на света, после европейци, после балканци и чак тогава българи ;)

На първо място си българин. Гражданин на света не си. Отиди в САЩ без виза и им разправяй, че си гражданин на света. Ще ти се зарадват с еднопосочен самолетен билет за България. ;)
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Толерастията" е християнска ценност

Мнениеот Player » 10 окт 2016 20:50

За онези минаващи през огради на границата, трябват куршуми. Това е право и задължение на всяка държава. Табелки че се стреля на месо и който му е мил живота да знае. Всеки друг ще мине законово през ГКПП. За мен държавата не си върши работата и не защитава народа си. Още по-малко като дава стотици левове на някакви пришълци, докато у нас има пенсионери с над 30 години трудов стаж и 150 лв пенсия. За клошари да не говорим. Но да храним евентуални главорези и да им даваме храна, пари и подслон може. Много е лицемерно и гнусно.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 25 госта