Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот sin4ec » 21 апр 2016 13:21

kanar76 написа:
Това, че ще сте повече от "розовите" за мача с Лудогорец не буди съмнение. Но по голямата част от вас отиват да гледат Лудогорец. Защо с Монтана сте 1000 фена? И този мач е безмислен?

Монтана наистина не са интересни. За жалост, особено в първите кръгове и сините не показваха някаква смислена игра.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот korteneca » 21 апр 2016 13:26

Rotterdam48 написа:Е, вашата тъпота и наглост са номер ЕДНО-тук спор няма.Поне в нещо да сте първи..... :idea:

Понеже вие сте много остри заради това сте се забили във В група и се докарахте до това положение. Само "интелекти" сте се събрали и фенове и ръководители. :oops:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот ivan56 » 21 апр 2016 13:31

iliev72 написа:
ММ1914 написа:
iliev72 написа:И така не разбрах колко билета са раздали Тонев и ко от тези които уж са обявили за продадени ?!
На Наско колко билета му дадоха - 10 , 100 или много повече за да раздаде на приятелите покерджии.
И едва ли само на Наско са правени такива подаръци ;)
ММ1914 и Раковски ли ви даден на ДЮШ като компенсация ?! Вземи се скрий някъде. Колко години ползвате Раковски без да сте дали и 1лв дори за ремонт ?! 20г според колко наем и за ремонти дължите на МВР за да ползвате Раковски ?! ако си платите този масраф ще трябва обявите фалит !

Колкото и вие за Армията? Някой да ви ги иска? Докато Лютви Местан е кръвна група ЦСКА така ще е.

Много си отворен , но благодарение на теб следващото идиотче облечено в синьо което ми се изрепчи докато спортувам на Раковски ще го вкарам в реанимацията за 6 месеца и това ще е благодарение на теб щото си много "велик" и много "отворен". И после нека пишат , че МВР бият.


Ти гледай, някой хлапе да не подшушне, че караш такси в през почивката си от МВР, че ти изгоря държавната службичка.Милицонер. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот iliev72 » 21 апр 2016 13:35

[offtopic]Иване , Иване да те е.е кой те хване :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
Вече не знам колко тъпомери ми дължиш , Иване ! Грубо сметнато 1 шлеп ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10920
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот ivan56 » 21 апр 2016 13:48

А.C.A.B. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот sin4ec » 21 апр 2016 13:53

Ето и отговорът на нападката:
Председателят на Тръст "Синя България" и член на Управителния съвет на Левски Васил Колев използва социалната мрежа, за да отговори на нападките на Тодор Батков-младши. Както е известно, синът на бившия собственик на клуба - Тодор Батков, изригна по адрес на "сините" фенове, които според него са се "продали" на настоящото ръководство.

"Дано Батков-младши постигне в живота си неща, с които да е известен, а не само като син на баща си. Тогава мнението му със сигурност ще има по-голяма тежест и стойност. Що се отнася до феновете на Левски, те са в ръководството, защото спасиха клуба два пъти, когато татко му нямаше сили. Първият път беше при стогодишния юбилей, а вторият - професионалният статут с "Левски е твой", сподели Колев във "Фейсбук".
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот Blue1914 » 21 апр 2016 13:58

iliev72 написа:Отворко не знам ти кога си стъпвал на Раковски , но аз съм там 2 пъти седмично и може да ти кажа , че не знам дали всички лапета които ползват база са лекета , но задължително всички лекета са в синьо.Не само аз и повече хора им се канят и досега не за яли бой заради уважението на хора към легендите на Левски които са там.Рано или късно , дали аз или някой друг колега ще накаже някое такова лекенце защото си го просят са и "умни" като теб.И тогава всички медии ще ревнат , че МВР бият "примерни" момчета от школата на Левски !
Sin4ec в момента говориш врели-некипели и много интересно защо част от легенди които се събират на Раковски никой не обелва дума за този мач.
Най-вероятно защото не са от антуража на собственици - без значение дали Тонев или тези която стоят зад него.И явно няма да са на новата трибуна.


Милиционерът ще избива комплекси, вкарвайки деца в реанимация. Типично!

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот MAXIMUS » 21 апр 2016 14:14

sin4ec написа:Ето и отговорът на нападката:
Председателят на Тръст "Синя България" и член на Управителния съвет на Левски Васил Колев използва социалната мрежа, за да отговори на нападките на Тодор Батков-младши. Както е известно, синът на бившия собственик на клуба - Тодор Батков, изригна по адрес на "сините" фенове, които според него са се "продали" на настоящото ръководство.

"Дано Батков-младши постигне в живота си неща, с които да е известен, а не само като син на баща си. Тогава мнението му със сигурност ще има по-голяма тежест и стойност. Що се отнася до феновете на Левски, те са в ръководството, защото спасиха клуба два пъти, когато татко му нямаше сили. Първият път беше при стогодишния юбилей, а вторият - професионалният статут с "Левски е твой", сподели Колев във "Фейсбук".


Стига си цитирал глупостите и демагогските фантазии на един комплексиран мизерник ! Всички знаем как събрахте парите за зарята и хонорара на италианските фашисти ! Фирмичка от тук, фирмичка от там, малко кинти от на Тонев бизнес партньорите, Батков също даде една сума, опусумите и те не изпуснаха момента и да не забравим магарешкото реване и литрите сълзи на Папазов по всяко предаване на телевизия и радио. В един момент очаквахме да се появи и по "Лека нощ, деца" ! Хайде, знаем колко сте "велики" на безплатния сеир ! Добре, че си организирате юбелеи и откривания веднъж на сезон за да дойдат повече хора на стадиона ви. Догодина очакваме откриване на съблекалните на "уникалния" сектор, по догодина откриване на козирката на "неповторимия" сектор, още по догодина откриване на паркинга на " бижуто" и така докато не откриете колко сте жалки !

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот loko29 » 21 апр 2016 14:18

Където лицето и.тонев е работил скоро след него и трева не никне.Нарочно пиша името му с малки букви.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1669
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Батков-младши: "Сините" фенове са "к*рви"!

Мнениеот 1palq4o1 » 21 апр 2016 14:21

Rotterdam48 написа:
1palq4o1 написа:
Rotterdam48 написа:
sin4ec написа:
Rotterdam48 написа:За съжаление нищо не обезсмисля.....А ако прочетеш малко из сайта "Биволъ",ще видиш какви гадости , за какви чудовищни суми вършат любимите ти Котараци,Тикви и Шишита....Начело с адвоката на Дявола,който пък е и "собственик"....Не сте к....ви-нещо много по-гадно сте май.....

Ако беше чел мненията ми, щеше да знаеш колко отдавна говоря за Котараците и колко пъти съм споменал, че са по-зле от Пеевски. И именно аз постнах на Беладона тези неща, дето ми се бараш сега с тях. А курви са тези, които при жив свой отбор тръгнаха да припознават Литекс за ЦСКА, и те никак не са един и двама!

Аз лично, никого не съм припознал.А жена/ИЛИ ФУТБОЛЕН ОТБОР/,който си ляга с АБСОЛЮТНО ВСЕКИ/ВСЯКА ВЛАСТ/за пари и облаги КАК се нарича??? Можеш ли да ми построиш мезонет в Лозенец и да ме изчакаш 10-15 години да ти го платя от наеми??? Такова чудо само к...те могат да получат....


В тази връзка, можеш ли да ми докажеш с някакъв ( какъвто и да е ) документ за какво сте платили ВИЕ за стадиона който ползвате през всичките тези години? За един прЕател питам, ама и на мен ми е любопитно!
Че то нашето се вижда и много ви бърка в очите, че се случва, ама това е положението Минке ;)

На зомбирани,няма какво да доказвам или показвам....А ,че гадостите ви се виждат, вече от ВСИЧКИ е вън от съмнение....




Много е удобно така-като няма какво да кажете и как да го докажете започвате-зомбирани, лумпени, на вас никой не дължи обяснение! Чорбарска логика!!!
А за гадостите-дай боже на всеки стадиона да се виждат такива "гадости"-нов сектор , финансова дисциплина и т.н.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта