Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот JackPackage » 01 фев 2016 17:12

За една визитация с еднопосочен билет на другата сутрин става :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот trokadero_ » 01 фев 2016 17:14

Без да се правите . Нали и аз съм студент , такива си пълнят окото и мислите са само за едно ;) Приемам предложения за Студентски град за 1 2 седмици с такива ;)

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот diplomat » 01 фев 2016 18:13

trokadero_ написа:Без да се правите . Нали и аз съм студент , такива си пълнят окото и мислите са само за едно ;) Приемам предложения за Студентски град за 1 2 седмици с такива ;)

Точно тия не са ти по джоба, мой човек. Иначе не ти трябва да си студент, за да си наясно, че София се напълни с пълнолетни и малолетни курви. В чалга бардаците е фрашкано с малки пикли, молещи за почерпка, която после отработват в кенефа - 2 линии и е готова за пълната програма. Жалка и пропаднала история. :x

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 01 фев 2016 18:17

Като има търсене, ще има и предлагане.

Вината е и в тези, които се вълнуват само от свирки и е.бане.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот trokadero_ » 01 фев 2016 18:20

diplomat написа:
trokadero_ написа:Без да се правите . Нали и аз съм студент , такива си пълнят окото и мислите са само за едно ;) Приемам предложения за Студентски град за 1 2 седмици с такива ;)

Точно тия не са ти по джоба, мой човек. Иначе не ти трябва да си студент, за да си наясно, че София се напълни с пълнолетни и малолетни курви. В чалга бардаците е фрашкано с малки пикли, молещи за почерпка, която после отработват в кенефа - 2 линии и е готова за пълната програма. Жалка и пропаднала история. :x


То вече не е скъпо да ги имаш . Иначе си прав .

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот marchisio » 01 фев 2016 18:22

1982 написа:Като има търсене, ще има и предлагане.

Вината е и в тези, които се вълнуват само от свирки и е.бане.


Искаш да кажеш, че не те интересуват тия двете неща ли ? :roll:
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот 1982 » 01 фев 2016 19:02

Да, не живея заради тях, не гледам на жените като на ходещи вагини и пишколапачи.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот ЕМИЛ » 01 фев 2016 21:07

Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Groucho » 01 фев 2016 22:04

ЕМИЛ написа:[rimg]http://mainfun.ru/uploads/images/01/71/15/2016/01/28/7cc68f.jpg[/rimg]

Колко ли струва рекламния сантиметър връз тия гащи :roll: Ако рачи човек да рекламира лютеница, нъли, примерно :roll:
Мястото е кът, ще да е много скъпо да се тури нещо връз тоя бодибилборд :lol:

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Долгопол » 02 фев 2016 06:15

diplomat написа:
trokadero_ написа:Без да се правите . Нали и аз съм студент , такива си пълнят окото и мислите са само за едно ;) Приемам предложения за Студентски град за 1 2 седмици с такива ;)

Точно тия не са ти по джоба, мой човек. Иначе не ти трябва да си студент, за да си наясно, че София се напълни с пълнолетни и малолетни курви. В чалга бардаците е фрашкано с малки пикли, молещи за почерпка, която после отработват в кенефа - 2 линии и е готова за пълната програма. Жалка и пропаднала история. :x



Да, но когато си тъп кат галош и нямаш перспективи в живота, въобще не го обмисляш.
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта