Нужда от помощ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот язе » 24 дек 2015 20:02

JACKO написа:Сега гледам че от 15.12.2015 тези 400 лв са намалени на 250!
Ограмотявам се ей :), май ще търся начин - плашите бе хора ;)


Е, то тва от преди седмица бе... :oops: Но както вече ти казаха, не дай си боже да стане сакатлък- може да изгориш сериозно.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот PFC Litex » 24 дек 2015 20:05

Колега бъди малко по-ясен в предоставянето на информацията.
На посочената от теб дата ти изтича полицата или това е датата на падежа на поредната вноска?

Ако е първото си нередовен и подлежиш на наказание, ако е второто то винаги има толеранс от 15 дни да внесеш вноската, след който ако не го сториш полицата се анулира и оставаш без застраховка ГО.
Изображение

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4120
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот JACKO » 24 дек 2015 20:42

PFC Litex написа:Колега бъди малко по-ясен в предоставянето на информацията.
На посочената от теб дата ти изтича полицата или това е датата на падежа на поредната вноска?

Ако е първото си нередовен и подлежиш на наказание, ако е второто то винаги има толеранс от 15 дни да внесеш вноската, след който ако не го сториш полицата се анулира и оставаш без застраховка ГО.


Падежа на поредната вноска(полицата изтича септември 2016! На полицата пише че при евентуално ПТП няма да ми признаят застраховката - вече всичко ми е ясно.

Благодаря за отзивчивоста хора, весели празници § бъдете здрави.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот ММ1914 » 24 дек 2015 22:55

JACKO написа:Здравейте! Гражданската на колата ми изтича на 25.12.2015! Събота и неделя имам пътуване, и се прибирам в понеделник!
т.е. 25 е почивен ден! Въпросът ми е: Ако ме спрат понеделник(първият работен ден след 24.12) преди да съм платил, дали ще ми направят проблем?
Благодаря ви най-искрено.

п.п. Нямах възможност да платя до 25 понеже ще се "опарича" на 28 (ако някой реши да се заяде), празници, подаръци знаете как е ;)

Хапни един кренвирш, почети от корана и се прибери с камилата.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот Кашчей » 25 дек 2015 08:45

ММ1914 написа:
JACKO написа:Здравейте! Гражданската на колата ми изтича на 25.12.2015! Събота и неделя имам пътуване, и се прибирам в понеделник!
т.е. 25 е почивен ден! Въпросът ми е: Ако ме спрат понеделник(първият работен ден след 24.12) преди да съм платил, дали ще ми направят проблем?
Благодаря ви най-искрено.

п.п. Нямах възможност да платя до 25 понеже ще се "опарича" на 28 (ако някой реши да се заяде), празници, подаръци знаете как е ;)

Хапни един кренвирш, почети от корана и се прибери с камилата.


Бива ли да си толкова глупав?! Явно бива, щом си левскар!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот ММ1914 » 25 дек 2015 12:25

Кашчей написа:
ММ1914 написа:
JACKO написа:Здравейте! Гражданската на колата ми изтича на 25.12.2015! Събота и неделя имам пътуване, и се прибирам в понеделник!
т.е. 25 е почивен ден! Въпросът ми е: Ако ме спрат понеделник(първият работен ден след 24.12) преди да съм платил, дали ще ми направят проблем?
Благодаря ви най-искрено.

п.п. Нямах възможност да платя до 25 понеже ще се "опарича" на 28 (ако някой реши да се заяде), празници, подаръци знаете как е ;)

Хапни един кренвирш, почети от корана и се прибери с камилата.


Бива ли да си толкова глупав?! Явно бива, щом си левскар!

Защо се заяждаш? Кажи кой от моите съвети ще му навреди? С камилата няма да го глобят, четенето облагородява ума, а кренвиршите са достъпно за всички удоволствие. :)
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15584
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот fcb_bg » 25 дек 2015 12:27

ММ1914 написа:
Кашчей написа:
ММ1914 написа:
JACKO написа:Здравейте! Гражданската на колата ми изтича на 25.12.2015! Събота и неделя имам пътуване, и се прибирам в понеделник!
т.е. 25 е почивен ден! Въпросът ми е: Ако ме спрат понеделник(първият работен ден след 24.12) преди да съм платил, дали ще ми направят проблем?
Благодаря ви най-искрено.

п.п. Нямах възможност да платя до 25 понеже ще се "опарича" на 28 (ако някой реши да се заяде), празници, подаръци знаете как е ;)

Хапни един кренвирш, почети от корана и се прибери с камилата.


Бива ли да си толкова глупав?! Явно бива, щом си левскар!

Защо се заяждаш? Кажи кой от моите съвети ще му навреди? С камилата няма да го глобят, четенето облагородява ума, а кренвиршите са достъпно за всички удоволствие. :)

Личният опит си е личен опит, викаш? :roll:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот PFC Litex » 25 дек 2015 12:37

JACKO написа:
PFC Litex написа:Колега бъди малко по-ясен в предоставянето на информацията.
На посочената от теб дата ти изтича полицата или това е датата на падежа на поредната вноска?

Ако е първото си нередовен и подлежиш на наказание, ако е второто то винаги има толеранс от 15 дни да внесеш вноската, след който ако не го сториш полицата се анулира и оставаш без застраховка ГО.


Падежа на поредната вноска(полицата изтича септември 2016! На полицата пише че при евентуално ПТП няма да ми признаят застраховката - вече всичко ми е ясно.

Благодаря за отзивчивоста хора, весели празници § бъдете здрави.

Карай си спокойно. Имаш толеранс. Сега в работните дни ще си внесеш вноската и толкова. Дори да стане ПТП (не ти го желая) полицата си е валидна.

Весела Коледа.
Изображение

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот Неутрален » 25 дек 2015 12:51

Това е меко казано неразумно ! Да не разводнявам темата, НО .... предполагам автомобила е твой, съответно трябва да си направиш сметка : Гражданска, преглед, каско (евентуално), гуми, консумативи, поддръжка итн...ако не ти е по джоба има други начини за придвижване. Нито се заяждам, нито искам да звучи менторски, а чисто приятелски. Предполагам трябва да имаш готов отговор на въпроса "Ко прайм ся" ($,&), което ще ти струва сигурно колкото половин вноска за гражданската. Няма смисъл, съжалявам че си изпаднал в такава ситуация преди празниците, но мисли трезво и разумно. Приятен и безавариен път все пък. Весели празници на всички и моля ви , апелирам до всички, АКО ПИЕТЕ НЕ КАРАЙТЕ ! Има и други хора по пътищата, ако за вас и близките не ви пука. Весели празници и не плюскайте като невиждали и утре е ден.

Потребителски аватар
sixtynine
Мнения: 767
Регистриран на: 01 апр 2009 23:11
Контакти:

Re: Нужда от помощ!

Мнениеот sixtynine » 25 дек 2015 13:24

Хора не се карайте. Важното е кура да е за лефски и да изкараме добре празниците 8-)
Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта