Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот sin4ec » 24 авг 2015 23:04

Естествено, след като за пореден път някой е станал за посмешище, е нормално пак и пак да потърси реванш. Но с този нисък интелект и познания шансовете са практически равни на нула. Дори и опцията "помощ от приятел" не помага в случая. Следващия път може да викне целия десебеге и прочее потенциал да помага, ама надали. Когато някой е куха лейка, винаги ще става за посмешище.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот anihilator » 24 авг 2015 23:19

За пореден път комунистите и русофилите се гаврят с паметта на загиналите , така както са го правили винаги :!: Нищо ново под слънцето , те отново показват , че не заслужават да живеят .

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот гражданин от село » 24 авг 2015 23:42

anihilator написа:За пореден път комунистите и русофилите се гаврят с паметта на загиналите , така както са го правили винаги :!: Нищо ново под слънцето , те отново показват , че не заслужават да живеят .

На теб вече ти писах колко куха лейка си, но някой модератор, който не ти отстъпва ме беше изтрил. :)

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот joring » 25 авг 2015 00:15

anihilator написа:За пореден път комунистите и русофилите се гаврят с паметта на загиналите , така както са го правили винаги :!: Нищо ново под слънцето , те отново показват , че не заслужават да живеят .

Какво друго може да очакваш от подчовеци? Та нали това са хората извършили един куп национални предателства, от взривяването на църкви, до подаряването на Македония на Сърбия? Какво правят комунистите при завземането на властта 1944 година? - Убиват цялата интелигенция и всеки който поне малко може да мисли, с цел да могат да манипулират останалата част от населението и то много успешно. Българина по времето на 500 години робство не е забравил какво е да бъде БЪЛГАРИН, докато само за 45 години режим, се напълни мишки и дупедавци. Най-големите дупедавци разбира се са рубладжийте, които колкото и да ги клецат, никога не им стига и искат още и още.
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот anihilator » 25 авг 2015 01:25

гражданин от село написа:
anihilator написа:За пореден път комунистите и русофилите се гаврят с паметта на загиналите , така както са го правили винаги :!: Нищо ново под слънцето , те отново показват , че не заслужават да живеят .

На теб вече ти писах колко куха лейка си, но някой модератор, който не ти отстъпва ме беше изтрил. :)

Не бе прочетох го , пиши си ги там твойте си простотии няма проблеми . То като нямо какво друго да измислиш ;)

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот hajitsu » 25 авг 2015 07:54

sin4ec написа:Аз като наследник на разстрелян от Народния съд знам за какво иде реч, но не съм нито ревнал, нито се завайкал.

Смятай за колко рубли си се продал или по-скоро си продал паметта и жертвата на семейството си...
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Manchester_unitedd
Мнения: 10
Регистриран на: 15 авг 2015 22:53
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот Manchester_unitedd » 25 авг 2015 11:40

Моят баща е лежал в затвора, само защото е критикувал комунистическата власт. Много хора тогава са били репресирани тогава. Затова никога вече комунизъм!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот Alexx » 25 авг 2015 11:54

Manchester_unitedd написа:Моят баща е лежал в затвора, само защото е критикувал комунистическата власт. Много хора тогава са били репресирани тогава. Затова никога вече комунизъм!


Как така никога повече комунизъм, след като никога не е имало комунизъм?

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Само репресирани от комунизма почетоха милионите жертви

Мнениеот sl321 » 26 авг 2015 16:10

CTAHKO написа:
hajitsu написа:Станко (и останалите поддръжници на тоталитаризма), защо не емигрираш в Русия, Китай или КНДР? :)

Сериозно го обмислям, ама е трудно с визите :) И не, не се бъзикам, можеш сам да провериш как се издават работни визи за Русия и какви са им изискванията 8-) За Китай не съм запознат, но предполагам и там не пускат всеки 8-) Специално пък за теб, ако вземеш че станеш докторче ще има доста хляб и ще забравиш набързо какъв тоталитаризъм е в матушка Россия 8-)



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=20abUVQq1iw[/youtube]

АНДРЕЙ КОНЧАЛОВСКИ ЗА „УЖАСНАТА РУСКА РЕАЛНОСТ”

Андрей Кончаловски не се нуждае от представяне. За него говорят филмите му: Сибириада, Влакът беглец, Домът на глупците и др. Във видеото, което споделям, големия руски режисьор прави потресаваща изповед за трагедията на Русия днес. Думите си, че по много показатели Русия не е в Европа, дори не е и в Азия, той подкрепя с факти:

По равнище на корупция, по продължителност на живота, по равнище на инвестиции в науката, Русия е в Африка. Но африканците имат логично обяснение за своята изостаналост. Те четири века са били безпощадно експлоатирани от колонизатори, а кой е експлоатирал руснаците през последните четири века?

Смъртност - за последните 20 години в Русия са умрели повече от 7 милиона души. Това е по-висока смъртност от Бразилия и Турция с 50%, а в сравнение с Европа – няколко пъти.
По самоубийства, отравяния и нещастни случаи Русия е сравнима само с Ангола и Бурунди.
По продължителност на живота на мъжете е на 160 място в света.
В Русия има от 2 до 5 милиона безпризорни. Не кучета, а хора. След Втората световна война те са били само 70 000. В Китай, където населението е над 1 милиард, безпризорните са само 200 000, т.е. 100 пъти по-малко отколкото в Русия.
Русия е на първо място в света по изоставени от родителите си деца. Само през 2010 г. 100 000 непълнолетни са станали жертви на престъпления. От тях 1 700 са изнасилените и убити деца. Това означава, че всеки ден в Русия убиват 4 деца.
30 000 руснаци ежегодно умират от предозиране на наркотици, а от пиене на водка - 70 000 души.
По равнище на корупцията Русия е заедно с Гвинея Бисау и Кения. Корумпираната съдебна система стига дотам, че завежда наказателно дело срещу починал човек. В Европа подобен инцидент е имало през 17 век.
За последните десет години в Сибир са изчезнали над 10 000 села и над 200 града. Средната плътност на населинието в Сибир и Далечния изток е 2 души на 1 кв. километър. За страна с толкова много природни богатства е просто позор 50% от населението да са бедняци.
Според Кончаловски Путин знае всички тези факти, но мълчи за тях.
Русия е изостанала много в своето цивилизационно развитие от Европа. Но само откритото говорене за всичко това, според руския режисьор, може да я събуди от феодалния сън. Аз, казва той, съм руснак, но нямам повод да се гордея с моята родина. Аз искам да се гордея с Русия, а не да ме срам от нея.


Относно визите - ако това ти е проблема, аз мога да ти съдействам. Абсолютно сериозно.
Въобще, ако някой има мерак да емигрира в Русия, мога да съдействам за виза. Само да иска.
Освен това в началото на прехода, когато имаше визи за западна Европа, въобще не беше лесно да се извади виза, но десетки хиляди българи правеха необходимото и си вадеха. Проявете малко повече желание де! Русия, та Русия, пък една виза не можете да си извадите....
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта