Кои са най-опасните наркотици?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Paul Scholes
Мнения: 1020
Регистриран на: 24 авг 2014 22:23
Skype: gtvarnaikarus
Местоположение: Дубай
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот Paul Scholes » 10 юли 2015 18:03

megan fox написа:
hajitsu написа:Въпрос: Трябва ли да се легализира марихуаната в България?


Аз съм за. От години не пуша Мара, но въпреки това съм за легализиране на марихуаната! Защо? Ами поради 2 основни причини:

1. Така и така марихуана се продава всеки ден, в България има хиляди употребяващи трева, та поне да се легализира като законен бизнес, съответно да се събират данъци от това. Легална или не, тези, които искат да я купуват ще го правят, тези, които не искат няма. Обаче има хора, които печелят милиони от това, е поне да плащат някакви данъци и тия пари да се ползват за нещо.

2. Ако тревата стане легална, куките ще имат един повод по-малко да взимат подкупи! В момента е честа практика като хванат някои тинейджъри с трева... взимат им марата и срещу 20-30 лева ги пускат да си ходят. Да не говорим колко често после самите куки изпушват марата... Така че с легализирането на тревата ще се намали и корупцията, а куките ще имат по-малко поводи да се заяждат.


[offtopic]Сами минавам през форума да ви видя. :)[/offtopic]

Я наливай Кашчей, че нещо много насериозно се е взел. :mrgreen:
Здраейти

Потребителски аватар
becks32milan
Мнения: 11769
Регистриран на: 27 дек 2010 23:41
Skype: mario_stelito
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот becks32milan » 10 юли 2015 18:05

hajitsu написа:А пикльовците на по 13-14 защо пушат и пият? Заради работния стрес? :lol:

Защото родителите им пушат пред тях без да се интересуват от това какво се пита детето по това време.
[rimg]http://prntscr.com/7ogjt7[/rimg]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 18:12

hajitsu написа:А пикльовците на по 13-14 защо пушат и пият? Заради работния стрес? :lol:


A защо не?! Всеки отговаря за себе си... Ти като не искаш недей да пиеш и/или пушиш, но нямаш правото да се месиш в живота на другите. Те като искат да се наливат и да пушат колкото могат, имат право на личен избор и никой не може да им го отнема! В крайна сметка вредят само на себе си...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот hajitsu » 10 юли 2015 18:25

megan fox написа:
hajitsu написа:А пикльовците на по 13-14 защо пушат и пият? Заради работния стрес? :lol:


A защо не?! Всеки отговаря за себе си... Ти като не искаш недей да пиеш и/или пушиш, но нямаш правото да се месиш в живота на другите. Те като искат да се наливат и да пушат колкото могат, имат право на личен избор и никой не може да им го отнема! В крайна сметка вредят само на себе си...

Всъщност вредят и на другите около себе си, но не го осъзнават. Виж схемата от първия пост.
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
Ivan951
Мнения: 131
Регистриран на: 19 фев 2015 12:19
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот Ivan951 » 10 юли 2015 18:38

becks32milan написа:
Ivan951 написа:Ей ама големи разбирачи... щом и марихуаната изкарахте вредна :lol:

Предполагам, че обичаш да си пафкаш и си от групата наркоманчета, които започват да се правят на доктори, когато стане въпрос за трева, което води до следващата логическа стъпка, според която заключвам, че мозъчето ти не е много капацитетно :)


Ела да се увериш лично , льоло :mrgreen:
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот язе » 10 юли 2015 18:43

Лично аз не съм пробвал никакъв наркотик (като изключим алкохола и цигарите), но съм ЗА легализирането на всички. Така дрогите ще престанат да бъдат изкушение, пък и ще бъдат поставени под контрол.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот hajitsu » 10 юли 2015 18:45

язе написа:Лично аз не съм пробвал никакъв наркотик (като изключим алкохола и цигарите), но съм ЗА легализирането на всички. Така дрогите ще престанат да бъдат изкушение, пък и ще бъдат поставени под контрол.

И 2/3 от населението ще бъдат перманентно дрогирани. Не, че сега всеки втори не е пиян или надрусан...
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
becks32milan
Мнения: 11769
Регистриран на: 27 дек 2010 23:41
Skype: mario_stelito
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот becks32milan » 10 юли 2015 18:46

язе написа:Лично аз не съм пробвал никакъв наркотик (като изключим алкохола и цигарите), но съм ЗА легализирането на всички. Така дрогите ще престанат да бъдат изкушение, пък и ще бъдат поставени под контрол.

Какъв контрол ? Хората пак ще се друсат като ненормални, а зависимите 70% ще умрат от свръхдоза.
[rimg]http://prntscr.com/7ogjt7[/rimg]

Потребителски аватар
becks32milan
Мнения: 11769
Регистриран на: 27 дек 2010 23:41
Skype: mario_stelito
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот becks32milan » 10 юли 2015 18:47

hajitsu написа:
favaca8888 написа:Най-опасните са алкохола и цигарите.
Като ги забранят тях тогава да ми говорят за другото.

Точно. Нека им вдигнат акцизите - една кутия цигари да стане 10-15 лева, че по-малко хора да се тровят!

И така само ще се увеличи контрабандата и използването на цигари без бандерол.
[rimg]http://prntscr.com/7ogjt7[/rimg]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кои са най-опасните наркотици?

Мнениеот megan fox » 10 юли 2015 19:01

hajitsu написа:
megan fox написа:
hajitsu написа:А пикльовците на по 13-14 защо пушат и пият? Заради работния стрес? :lol:


A защо не?! Всеки отговаря за себе си... Ти като не искаш недей да пиеш и/или пушиш, но нямаш правото да се месиш в живота на другите. Те като искат да се наливат и да пушат колкото могат, имат право на личен избор и никой не може да им го отнема! В крайна сметка вредят само на себе си...

Всъщност вредят и на другите около себе си, но не го осъзнават. Виж схемата от първия пост.


Това е относително и е по-скоро стакмистика, отколкото статистика! Ако си поркаш и пушиш кротко вкъщи къв е проблема?! Няма риск за околните, не вредиш на никой друг, така че всичко е наред.

Ясно, че в тая схема се визират случаите, когато пияни/надрусани келеши решат да карат и станат големите масаки, ама то ПТП-а си стават всеки ден и без водачите на превозните средства да се употребявали опияняващи субстанции. По тая логика айде направо да забраним на пешеходците да излизат от домовете си, че да не би някой да ги сгази, като ще сме толкова загрижени за здравето и добруването на хората да се забранят и употребата на яйца и яйчени продукти, че видите ли да не би яйцата да са заразени със салмонела, да се забрани и употребата на млечни продукти - да не би млякото да е развалено, да се забрани и употребата на месо - да не би да е старо или от болно животно, да се забрани и употребата на зеленчуци, че знае ли се дали не са пръскани с пестициди... и то какво излиза? Че трябва да забраним всичко, защото реално почти всичко съдържа някакъв риск да окаже влияние на околните..., ама то тогава на първо място трябва да забраним и правото на живот, защото по този начин със сигурност няма да има и убийци, които да застрашават живота и здравето на другите около себе си...
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта