Кое ще е следващото населено място

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот doktora25 » 15 юни 2015 16:15

Pichichi написа:Решението е само едно но не искат да го проумеят онези в парламента. Масово орязване на соц. придобивкии плащания
което да засегне всички, естествено и българи ще пострадат но това е цената да се избавим от тези кърлежи. Като орежем парите за раждане
парите за детски се превърнат в книжки, памперси и сандалки, всички граждани на държавата с телкова пенсия трябва да минат през нова комисия
която да потвърди или отмени телковата пенсия, като в случай че отмени трябва да върнат парите които са получили и други такива мерки
и скакалците сами ще напуснат.
Безработни са, ами дали са работили поне 8 месеца ако да получават купони за кухня, държавата им плаща ток и вода до няква мин.. сума.
Дава им дрехи 2-ра употреба които ние сме занесли някъде и са ни ги приели а не са ни изгонили с репликата ако имате пари дайте, дрехи
2-ра употреба не щем. Просто никакъв кеш!

Не мога да се съглася точно с това, което предлагаш, но решението според мен може да се търси в следната посока: държавна политика, насочена към стимулиране на раждаемостта при богатите (посредством данъчни облекчения, безлихвени или нисколихвени кредити за 5+ деца) и ограничаване на раждаемостта при бедните (спиране на всякакви детски надбавки и помощи над 3-то дете, ако доходът ти е под определена сума - това да не обхваща завареното положение, а да се отнася само за новите родилки).
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот stefani » 15 юни 2015 16:21

Да се съборят незаконните къщи в Орландо :lol: и да се продаде земята на строителни фирми за застрояване! Това е решението не само там но и за цялата страна!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21566
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот metodito » 15 юни 2015 16:46

И Хоризонт, и Дарик, не знам нарочно ли го правят, но просто е мръснишко това, а заради г-жа Йовчева сутрин вече слушам само нашите хора и след това превключвам на Хоризонт или слушам музика. Да, точно "мръснишко"!

А относно агитките... тея хора малоумни ли са? А? Не видяха ли само наскоро как 11 000 души се пренесоха от София в Бургас за два дена! Ако имаше участие на "агитки", не Орландовци, ми София ще им се види тясна.

Надявам се тази тема да не се затвори пак.

Аз съм от Търново. Тук, както навсякъде има недосегаеми, и една част от тях са черни. Просто плюеш пазвата и се надяваш да не им влезеш в полезрението, щото и полиция и всичко е с тях. А това е Търново. Ами в някой малък град? Къде ще е следващото... Няма значение.

Г-жо Йовчева (и всички други ваши колеги), знам, че не го четете този форум, но да попитам: когато тумба мангали се съберат и нападнат едно село и грабят, бият и изнасилват, никой нищо, нали, господа журналисти? Но когато българи се съберат и викнат: СТИГА! е проблем, така ли?!!! Измекяри! Да се задавите с парите, дето ви плащат белите цигани за това!!!
Последна промяна от metodito на 15 юни 2015 16:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21566
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот metodito » 15 юни 2015 16:50

stefani написа:Да се съборят незаконните къщи в Орландо :lol: и да се продаде земята на строителни фирми за застрояване! Това е решението не само там но и за цялата страна!

Това не е решение. Те просто ще отидат и ще малтретират хората другаде.

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот gugushito » 15 юни 2015 17:39

Gichev90 написа:
boabbb написа:Мисля, че е време да поръчаме няколко цистерни сода-каустик ... :lol: :lol: Време е производството да сапун да започне, сега :mrgreen: :mrgreen:


Най добре почни от себе си.

А до Автора, по хубо да си в Индия, щот от България по дегредиращо място на дали има. И не циганите са ви проблема

+ 1000

Потребителски аватар
Onze_dOr
Мнения: 297
Регистриран на: 09 юни 2015 13:11
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот Onze_dOr » 15 юни 2015 17:58

БОЙКО БЕШЕ СТРАХЛИВЕЦ
Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Отидохме 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце тука аз… още мога ли да не играя Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи И аз го питам: Абе, пич, страх ли те е, какво? Ми аз предпочитам, такова Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София. И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг. Аз имам чувството, че самият мирис на адреналин го плаши. Много често чета по медиите той е митичен герой, много добър каратист При нас той имаше два прякора, които го характеризират отлично. Единият му беше измислен от Пламен и Данчо от Търново, които тъй като си биеха Бойко редовно, го бяха нарекли Праните гащи. :evil: :evil: :evil:Вторият прякор, който аз съм чул за него, е Борсука, понеже все странеше от хората. Той е един такъв, все се цупеше. Това определя донякъде субекта Бойко. :) :) :)
Ще припознаете ли Пеевски най- накрая? Кога?

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот radoslav_rashkov » 15 юни 2015 18:26

С цигани не ща да се собразявам. С мутри, комунисти, националисти, шовинисти и скинари също. Да им е яко дупе!
Изображение


orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот orlando7 » 15 юни 2015 21:27

stefani написа:Да се съборят незаконните къщи в Орландо :lol: и да се продаде земята на строителни фирми за застрояване! Това е решението не само там но и за цялата страна!

Лельо Стефке,ела да ги бутнеш ти, щото твоя Бойко не посмя да ги събори!

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот teerr » 15 юни 2015 21:39

Pichichi написа:Решението е само едно но не искат да го проумеят онези в парламента. Масово орязване на соц. придобивкии плащания
което да засегне всички, естествено и българи ще пострадат но това е цената да се избавим от тези кърлежи. Като орежем парите за раждане
парите за детски се превърнат в книжки, памперси и сандалки, всички граждани на държавата с телкова пенсия трябва да минат през нова комисия
която да потвърди или отмени телковата пенсия, като в случай че отмени трябва да върнат парите които са получили и други такива мерки
и скакалците сами ще напуснат.
Безработни са, ами дали са работили поне 8 месеца ако да получават купони за кухня, държавата им плаща ток и вода до няква мин.. сума.
Дава им дрехи 2-ра употреба които ние сме занесли някъде и са ни ги приели а не са ни изгонили с репликата ако имате пари дайте, дрехи
2-ра употреба не щем. Просто никакъв кеш!
#




Циганска държава

След като през 1948г. Израел получи собствена държава масово евреите започнаха да се изселват от държавите, които населяват, за да отидат в получената си Родина. Защо и циганите да не получат държава, в която те сами да носят отговорност за начина по който живеят? Така ще се решат икономически и демографски проблеми на редица европейски нации.
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта