Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1825
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот 1Neutralen » 22 фев 2015 13:58

iliev72 написа:Усетил съм бил :lol: :lol: :lol: Добре , че човека ти каза , че още 100 поста щяха да те бъзикат и нямаше да разбереш.
И само комплексар би дал пари за нещо което може да гледа без пари :lol: :lol: :lol: :lol:


Удобството има цена. Нищо комплексарско няма в това. Виж в другите страни колко се плаща...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот sandi74 » 22 фев 2015 14:01

CSKA Sofia 1948 написа:
sandi74 написа:Естествено че го имам пакета Диема Екстра.На Близу съм и съм доволен от услугата.Вчера гледах 3 мача,днес ще гледам Лудогорец-Берое и от 22:30 баскетбол от NBA.

За сега цели двама от тук са платили за тоя умрял канал...Браво, браво, народа масово плаща, днеска двама, утре трима...Скоро може да станат десет човека, платили си за невероятния, изключителния канал Диема ЕКСТРА. :mrgreen:

Незнам колко са платили ама офиса на Близу под нас работи и днес (неделя) а по принцип в неделя не работят :!: Защо ли днес работят :?:

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Мнениеот visentii » 22 фев 2015 14:03

1Neutralen написа:
iliev72 написа:Усетил съм бил :lol: :lol: :lol: Добре , че човека ти каза , че още 100 поста щяха да те бъзикат и нямаше да разбереш.
И само комплексар би дал пари за нещо което може да гледа без пари :lol: :lol: :lol: :lol:


Удобството има цена. Нищо комплексарско няма в това. Виж в другите страни колко се плаща...

Ако наистина си в САЩ - да,заслужава си заради нашите мачове(трябва да си голям фен :) ),иначе не бих казал,че е кой знае какво.
Sopcast-а дори е с по-добро качество.

Потребителски аватар
Megatron_69
Мнения: 838
Регистриран на: 13 юни 2013 19:07
Контакти:

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот Megatron_69 » 22 фев 2015 14:04

sandi74 написа:
CSKA Sofia 1948 написа:
sandi74 написа:Естествено че го имам пакета Диема Екстра.На Близу съм и съм доволен от услугата.Вчера гледах 3 мача,днес ще гледам Лудогорец-Берое и от 22:30 баскетбол от NBA.

За сега цели двама от тук са платили за тоя умрял канал...Браво, браво, народа масово плаща, днеска двама, утре трима...Скоро може да станат десет човека, платили си за невероятния, изключителния канал Диема ЕКСТРА. :mrgreen:

Незнам колко са платили ама офиса на Близу под нас работи и днес (неделя) а по принцип в неделя не работят :!: Защо ли днес работят :?:

Предатели в България винаги е имало и ще има....То и от цяла Европа само тук се работи за 150 евро-не народ,а мърша само туй ще кажа и свърша..... :arrow:
Последна промяна от Megatron_69 на 22 фев 2015 14:06, променено общо 1 път.
Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб...
Когато си тъп е същото....
ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ПРОВАЛА СИ,ОТ УСПЕХА НЯМА КАКВО ДА НАУЧИ....
4и4ковите 4ервенотри4ков4ета......

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот stannn » 22 фев 2015 14:04

за да могат будалите да отидат да си дадат 4-те лева.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот Nikona » 22 фев 2015 14:05

Абе не са 2-3ма платилите, вчера минах през офиса на NET1, преди да отида на мача на Герена, да питам как седят нещата и докато чаках 3ма пред мен си го пуснаха. Въпроса е, че ми искат и 45лв. за приемник за тъпата им кодирана карта и им теглих една и си излезнах.
Изображение

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот CSKA 78 » 22 фев 2015 14:08

sandi74 написа:Незнам колко са платили ама офиса на Близу под нас работи и днес (неделя) а по принцип в неделя не работят :!: Защо ли днес работят :?:



Опитват се да откраднат някой и друг абонат от БСК и Mтел, но заблудените, които ще се вържат на двугодишен договор с Близу ще са единици и просто не си заслужава да се трудят и в неделя!!! :lol: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот sandi74 » 22 фев 2015 14:11

Megatron_69 написа:
sandi74 написа:
CSKA Sofia 1948 написа:
sandi74 написа:Естествено че го имам пакета Диема Екстра.На Близу съм и съм доволен от услугата.Вчера гледах 3 мача,днес ще гледам Лудогорец-Берое и от 22:30 баскетбол от NBA.

За сега цели двама от тук са платили за тоя умрял канал...Браво, браво, народа масово плаща, днеска двама, утре трима...Скоро може да станат десет човека, платили си за невероятния, изключителния канал Диема ЕКСТРА. :mrgreen:

Незнам колко са платили ама офиса на Близу под нас работи и днес (неделя) а по принцип в неделя не работят :!: Защо ли днес работят :?:

Предатели в България винаги е имало и ще има....То и от цяла Европа само тук се работи за 150 евро-не народ,а мърша само туй ще кажа и свърша..... :arrow:

Богат народ сме и затова работим за толкова. 8-) Пари не ни трябват. 8-) :mrgreen:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Диадема Спорт Почти HD - имате ли го вече?

Мнениеот rebel » 22 фев 2015 14:11

Аз имам платен ХД пакет към близу за 5 лева 10 канала и още 10 някакви други на формат ХД. Та в този пакет е и нова-спорт ХД ,който се обезмисля, пък и не разбирам голф. Така че по-добре да ми го махнат за сметка на Евроспорт 2 ХД. Но 4 лева за 2 измислени канала е меко казано - НАГЛО!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта