България – послушното пуделче на САЩ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот CTAHKO » 02 сеп 2014 15:25

sunscres92 написа:
CTAHKO написа:
„Дай ми да печатам парите на една държава и не ме интересува кой прави законите“- Нейтън Ротшилд


Именно, каква е ползата от тези действия тогава, след като се контролират парите?

Власт и контрол 8-) На тях пари не им трябват, те си ги имат, да не говорим, че те си ги печатат :) Сега идва логичният въпрос, как се постига този контрол 8-) Какво е нужно 8-) Те са няколко неща, но предпочитам всеки, сам да си помисли и да стигне до отговора 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот CTAHKO » 02 сеп 2014 15:27

костенурк написа:има човек-има проблем.няма човек няма проблем-чифута шумкар другаря СТАЛИН

Какъв чифут може да е Сталин ;) Хаджи, бегай да четеш, моето патенце 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот sunscres92 » 02 сеп 2014 15:27

urkoto написа:
sunscres92 написа:
urkoto написа:
sunscres92 написа:Прощавай, нов съм в тази тема, можеш ли да ми кажеш, кой и с каква цел го прави това?


Няколко теории, Уреца ще ти предостави тази, която е най-близка до логиката: политическия и икономически елит го прави. Вкарваш всякаква неевропейска паплач, например вкарваш милиони черни от Африка, които естествено са непригодни да оцелеят в състояние на конкуренция с белия човек. Те естествено захапват помощите и правителствените "подаръчета". От своя страна това им гарантира лоялност към този, които ги храни - в случая определени политически кръгове.

Същите тези лица в последствие вземат гражданство и като се стигне до ходене до урните, можеш ли да отгатнеш как гласуват въпросните тъмни субекти? По този въпрос вероятно не се нуждаеш от жокери от Уреца?

Аналогична е ситуацията в момента и с "отворената" граница и граничната криза в САЩ. Демократите си вкарват латиноамерикански електорален мат'рял. Ще ги наредят същите на хранилката и социалните помощи, ще им дадат гражданство и след време ще си берат политическите дивиденти.

Знаеш ли, че в САЩ има над 100 млн. души на социални помощи? Можеш ли да отгатнеш какъв е цветът на кожата на тези хора и какви са електоралните им нагласи като дойде време да се гласува? Лесно можеш да провериш всички тези въпроси с няколко прости гугъл сърча.



Прощавай ако греша, но до колкото съм прочел, всички финанси на САЩ се оправляват от Федералният Резерв, които е контролиран от частни банки и инвеститори, следователно и контролират страната, а САЩ е направила така, че повечето страни да се икономически зависими от нея, следователно би трябвало да контролират голяма част от света, което не дава нужната логика в печеленето на елкторат, след като, които и да е начело на САЩ, ФР управлява всичко, а чрез него поставянето на пионки във властта не е трудно.


Личи си, че си начетен човек и си навътре в материята. Това, което ти казваш е пълната истина. Все пак знаеш, че голямата консолидация на властта води със себе си желание за все по-голяма консолидация на властта. Може би си чувал за проекта за North American Union? Който ще бъде нещо като аналог на Европейския съюз? Идеята е да се върви към създаването на подобни големи съюзи чрез предизвикване на най-различни кризи по схемата "проблем-реакция-решение" докато в един прекрасен момент въпросните съюзи не се обединят във формата на световно правителство. На практика в момента пред очите ни се гради тази схема.

Ако на някой му звучи налудничево (особено на теб, личи ти, че си начетен човек в материята, но ако не си чувал за тази схема си звучи шокиращо) то много лесно може да се провери особено в частта за северноамериканския съюз.

А електорат се вкарва за да бъде елиминирана съпротивата на разумния бял човек. Съпротива икономическа, физическа и политическа. Гради се доста гнусен
социализъм оттатък океана.


Всички звучи точно и логично. Но така или иначе светът е роб на банките и в частност на САЩ, защо цялото това нещо да излиза на яве. Все пак най-добрият РОБ е този, който си мисля, че Не е такъв. А това ще направи цялата схема Явна. И все пак може ли да те питам, това е гениален план, който поне според мен, с безсмислена цел. И какво правим единно правителство, хората са под пълен контрол и Какво е по-различно от сега?
Последна промяна от sunscres92 на 02 сеп 2014 15:28, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот костенурк » 02 сеп 2014 15:28

нужно е едни хубави концлагери като системата ГУЛАГ в Сибир и Белене в България.така няма човек-няма проблем 8-) другаря чифут СТАЛИН го е измислил преди много години,няма нужда да се хабите
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот костенурк » 02 сеп 2014 15:30

CTAHKO написа:
костенурк написа:има човек-има проблем.няма човек няма проблем-чифута шумкар другаря СТАЛИН

Какъв чифут може да е Сталин ;) Хаджи, бегай да четеш, моето патенце 8-)

аз кога съм чел ти още си бил пионерче,скъпа моя виртуална компанионке :)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот urkoto » 02 сеп 2014 15:32

sunscres92 написа:
urkoto написа:
sunscres92 написа:
urkoto написа:
sunscres92 написа:Прощавай, нов съм в тази тема, можеш ли да ми кажеш, кой и с каква цел го прави това?


Няколко теории, Уреца ще ти предостави тази, която е най-близка до логиката: политическия и икономически елит го прави. Вкарваш всякаква неевропейска паплач, например вкарваш милиони черни от Африка, които естествено са непригодни да оцелеят в състояние на конкуренция с белия човек. Те естествено захапват помощите и правителствените "подаръчета". От своя страна това им гарантира лоялност към този, които ги храни - в случая определени политически кръгове.

Същите тези лица в последствие вземат гражданство и като се стигне до ходене до урните, можеш ли да отгатнеш как гласуват въпросните тъмни субекти? По този въпрос вероятно не се нуждаеш от жокери от Уреца?

Аналогична е ситуацията в момента и с "отворената" граница и граничната криза в САЩ. Демократите си вкарват латиноамерикански електорален мат'рял. Ще ги наредят същите на хранилката и социалните помощи, ще им дадат гражданство и след време ще си берат политическите дивиденти.

Знаеш ли, че в САЩ има над 100 млн. души на социални помощи? Можеш ли да отгатнеш какъв е цветът на кожата на тези хора и какви са електоралните им нагласи като дойде време да се гласува? Лесно можеш да провериш всички тези въпроси с няколко прости гугъл сърча.



Прощавай ако греша, но до колкото съм прочел, всички финанси на САЩ се оправляват от Федералният Резерв, които е контролиран от частни банки и инвеститори, следователно и контролират страната, а САЩ е направила така, че повечето страни да се икономически зависими от нея, следователно би трябвало да контролират голяма част от света, което не дава нужната логика в печеленето на елкторат, след като, които и да е начело на САЩ, ФР управлява всичко, а чрез него поставянето на пионки във властта не е трудно.


Личи си, че си начетен човек и си навътре в материята. Това, което ти казваш е пълната истина. Все пак знаеш, че голямата консолидация на властта води със себе си желание за все по-голяма консолидация на властта. Може би си чувал за проекта за North American Union? Който ще бъде нещо като аналог на Европейския съюз? Идеята е да се върви към създаването на подобни големи съюзи чрез предизвикване на най-различни кризи по схемата "проблем-реакция-решение" докато в един прекрасен момент въпросните съюзи не се обединят във формата на световно правителство. На практика в момента пред очите ни се гради тази схема.

Ако на някой му звучи налудничево (особено на теб, личи ти, че си начетен човек в материята, но ако не си чувал за тази схема си звучи шокиращо) то много лесно може да се провери особено в частта за северноамериканския съюз.

А електорат се вкарва за да бъде елиминирана съпротивата на разумния бял човек. Съпротива икономическа, физическа и политическа. Гради се доста гнусен
социализъм оттатък океана.


Всички звучи точно и логично. Но така или иначе светът е роб на банките и в частност на САЩ, защо цялото това нещо да излиза на яве. Все пак най-добрият РОБ е този, който си мисля, че Не е такъв. А това ще направи цялата схема Явна. И все пак може ли да те питам, това е гениален план, който поне според мен, с безсмислена цел. И какво правим единно правителство, хората са под пълен контрол и Какво е по-различно от сега?


Едно единно правителство ще може да постигне ултимативната цел на световните елити:

http://endoftheamericandream.com/archiv ... eproducing

http://thetruthwins.com/archives/30-pop ... -the-earth

Сега ще питаш Уреца ама защо го искат това?
Просто е, защото са зли до мозъка на костите си. Има и много други фактори, обяснения и т.н. но това е основното. Тези въпросните са сатанисти до един. И това лесно можеш да го провериш с 1 прост гугъл сърч. Няма значение дали си религиозен и вярваш в тези неща, те го вярват и следват този модел на поведение.

ПС Уреца може доста да говори по тази тема но се ограничава тъй като в момента е ангажиран и няма времето за пространни изложения.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството


Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот RedeviL » 02 сеп 2014 15:35

CTAHKO написа:
fcb_bg написа:Аз пуснах един линк какви демократи се отглеждат в някои страни, ето ви го отново. Тук, в България не е по-различно.

http://openukraine.org/en/about/partners

Това е фондацията на онзи, когото Нюланд избра за управник в Украйна. Много са му арни партньорите. Все от ония ненамесените в Украйна.

И тук нещата са същите, ама нали виждаш в темата какво става :) Все неверници и като нямат аргументи, все до личните нападки опират :lol: Я някой да ми каже колко руски НПО-та има, с какво се занимават и колко американски и еврейски НПО-та има на територията на България 8-)

Ей СТАНКО, болшевишко-комунистическа подлога и червен трол! Кажи, за колко сребърника си продаде ибрийкчийския задник!? Заминавай за Пхенян или Москва! :mrgreen: :lol:

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: България – послушното пуделче на САЩ

Мнениеот Bradat-brat » 02 сеп 2014 15:40

Станко, аз съм съгласен с теб. Но, много те моля, ако наистина си от Хасково, обясни ми какъв е този "Бевърли хилс" до стадиона в града Ви. Ми, вие там сте построили и Комунизма и Капитализма на куп, бе. Евала - юнаци! Аз, забравих, че съм дошъл на мач. Голямо чудо, голямо нещо. Направи едно списъче да видим, кои са тези герой на капиталистическия труд с комунистическа закваска, дето градят такива чудесии. Е, има и малко кич в орнаментите, но туй да му е кусура. Браво! Сто пъти браво!Само да съм ви чул да се оплаквате. Напротив, трябва само да се гордеете какви чеда е отгледала хасковска майка юнашка, каква икономика цъфти при вас, благодарение на която и вие сте цъфнали, а някой са и вързали. И после, Световния ред Ви е проблема. Хайде моля ти се...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта