Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот acmilan » 03 юни 2014 14:51

Ей, червено драконче, в кухнята можеш да отидеш само ти, мишленце, да готвиш на някоя руска дивизия, организираща референдум на чужда територия.
Ген. Луков е истински българин, човекът, който запази Кюстендилска област в границите на България. А мумията Димитров направи така, че Македония да излезе завинаги от границите на Отечеството ни. Вие сте антибългари и е нормално да издигате на пиедестал гнида като к.рвата на Сталин.
И няма как ген. Луков да е бил куче на Хитлер, след като никога не е бил привърженик на войната по онова време. Ама от тъпи комунистически псета какво друго можеш да очакваш.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот drakon » 03 юни 2014 20:35

acmilan написа:Ей, червено драконче, в кухнята можеш да отидеш само ти, мишленце, да готвиш на някоя руска дивизия, организираща референдум на чужда територия.
Ген. Луков е истински българин, човекът, който запази Кюстендилска област в границите на България. А мумията Димитров направи така, че Македония да излезе завинаги от границите на Отечеството ни. Вие сте антибългари и е нормално да издигате на пиедестал гнида като к.рвата на Сталин.
И няма как ген. Луков да е бил куче на Хитлер, след като никога не е бил привърженик на войната по онова време. Ама от тъпи комунистически псета какво друго можеш да очакваш.

Никой не съм издигал освен Ботев, а ма ти не можеш да четеш защото си неукия кукловод на Кончита чети повече Луков е паразит и куче на Хитлер! Царя също го е мразел и е участвал в убийството му затова няма наказани - факт !

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот drakon » 03 юни 2014 20:40

Laetitia написа:
drakon написа:
Laetitia написа:Не се гаврете с ген. Луков, отрепки. А за нищожеството г. димитров - трибуквен.

Ти пък коя си да ми даваш наклон я към кухнята където ти е мястото ;) !
Неграмотно човече, ти си живият пример, че "Men who say women belong in the kitchen obviously don't know what to do with them in the bedroom".

Не си дорасъл, за да коментираш фигури като Ботев и Луков, така че марш към Коматево.

Кончита за нищо не ставаш така , че марш към кухнята да готвиш на патолога :lol: ![offtopic]PUTA MADRE[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот 1982 » 03 юни 2014 21:24

Така става, Летиция, когато обръщаш внимание на разни паразити, те още повече се настървяват и продължават с простотиите. Сега ще ви досажда с миланисто-беройския ти фиданцато. :lol: :lol:

Виж го, че и на училище не е ходило комуненцето. Всичките са правени като по калъп.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот MainEventer » 04 юни 2014 01:03

plovdiv_chernobql написа:Дълбок поклон пред Христо Ботев и всички знайни и незнайни герои, дали живота си за свободата и независимостта на Майка България! Вечна им памет!

:!:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 юни 2014 11:26

Laetitia написа:И на мен ми направи впечатление, че масово хората нито стават, нито спират - сякаш по време на сирените нищо не се случва.

нЕма страшно, на мен са ми се присмивали задето ставам (бях в кафене). Ако знаеха, че жената, която стана с мен е чужденка сигурно пък щяха да паднат от недоумение. Все пак за разлика от нея не знаят нищо нито за 2 юни нито за Ботев...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 юни 2014 11:29

alexveselinov написа:
drakon написа:Кучето на Хитлер няма място до портрета на Христо Ботев защото предаде националните ни интереси на Германия :evil: !

Не говори глупости! Направи обективен прочит на историята и не ме занимавай със свободните си интерпретации!

Почнете от гениалната сделка за "противовъздушните отбранителни оръжия" за София. Сделката е дело на любимия ви генерал, за което предполагам Съюзниците са му били доста благодарни.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 юни 2014 11:30

КНДР написа:Вместо да слага Ботев с големия Георги Димитров, той го слага с анонимния фашага Луков, който никой не го беше чувал преди. Наистина срам и позор.

Ахах как може да сравнявате Христо Ботев с тези хора? Взимай си Гошко Тарабата и да те няма.. виж там, може да ти намерят работа в Пхенян.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 юни 2014 11:32

Laetitia написа:
drakon написа:
Laetitia написа:Не се гаврете с ген. Луков, отрепки. А за нищожеството г. димитров - трибуквен.

Ти пък коя си да ми даваш наклон я към кухнята където ти е мястото ;) !
Неграмотно човече, ти си живият пример, че "Men who say women belong in the kitchen obviously don't know what to do with them in the bedroom".

Не си дорасъл, за да коментираш фигури като Ботев и Луков, така че марш към Коматево.

Да слагаш Ботев до Луков е кощунство. За разлика от Луков Христо Ботев е безспорен национален герой. Знам, че за теб всичко, де що е царски офицер е нещо като Апостола.. но не демонстрирай тая заблуда пред хора.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
drakon
Мнения: 790
Регистриран на: 03 юни 2011 18:19
Skype: portista 681
Контакти:

Re: Христо Ботев – героят, който даде всичко за България

Мнениеот drakon » 04 юни 2014 12:40

Betchualeng Arnaikem написа:
КНДР написа:Вместо да слага Ботев с големия Георги Димитров, той го слага с анонимния фашага Луков, който никой не го беше чувал преди. Наистина срам и позор.

Ахах как може да сравнявате Христо Ботев с тези хора? Взимай си Гошко Тарабата и да те няма.. виж там, може да ти намерят работа в Пхенян.

+1


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 40 госта