Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2126
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот eelche » 05 яну 2013 15:52

Много уважавам автентичния екип на ГОНГ,а в последствие и на Дарик радио.Слушам ги от поне 10-12 години,а и мисля и за в бъдеще да си остане така. ;) Това,което ме задържа при тях е абсолютния им професионализъм,отдаденост и разбира се фенски пристрастия.Много сте готини и продължавайте така.

А Томислав...си е Томислав,още от Шампионската лига по БТВ :lol: Много се радвам,че заменя Борето "Мигача" Касабов,който ми стана адски противен като коментатор. :roll: Успех на "Пред банята" и да го направите още по-интересно 8-)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот Red Warrior » 05 яну 2013 16:18

А вие откъде знаете, че Борката Мигача няма вече да е част от предаването? Пише само, че Томислав Русев ще става част от него. Иначе Томето несъмнено е един от най-добрите журналисти изобщо и то не само спортни, НО когато иска. Напоследък обаче ми се струва, че и при него гласът на кешовицата е по-силен от гласът на професионалната съвест. И наистина доста левскарско предаване ще стане. Да не забравяме, че името на предаването го изградиха феновете от РАЗЛИЧНИ отбори, които се обаждаха в ефира на радио Гонг.
Последна промяна от Red Warrior на 05 яну 2013 16:20, променено общо 1 път.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
controller
Мнения: 602
Регистриран на: 26 ное 2009 16:23
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот controller » 05 яну 2013 16:20

KellyB написа:
controller написа:Жалко г-н Русев и вие ли се дадохте на медийната машина на Делян Пеевски и Цветан Василев .... жалко ,много жалко . А пред Банята е едно супер посредствено предаване , сори всеки си има право на мнение , ама не бих си пропилял 1 час в слушане на глупости !

Ами има и други канали....... Кой ти пречи да гледаш тях? Или е по-важно само да се плюе.....


Не по-важно е да си изкажа мнението , предаването ми е антипатично , посредствено и понякога става скандалджийско в стил "драма". Като прибавим ,че е и в Бойкугодната ТВ7 с шефове Цветан Василев и депутата от ДПС Делян Пеевски , не мерси !
Изображение

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот turbogena » 05 яну 2013 16:20

И аз не съм видял никъде ,че Борето се маха от предаването :? Доколкото разбрах ще са четиримата в студиото ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

radko_piratko
Мнения: 155
Регистриран на: 28 юли 2011 17:42
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот radko_piratko » 05 яну 2013 16:28

turbogena написа:И аз не съм видял никъде ,че Борето се маха от предаването :? Доколкото разбрах ще са четиримата в студиото ;)

И аз така разбрах.

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот Dani » 05 яну 2013 18:18

"Пред банята" се излъчва в праймтайма на TV7 всеки понеделник от 20:00 ч. Спортните страсти се вихрят от ефира цели 2 часа, дирижирани от водещите Борис Касабов, Ники Александров, Иво Райчев и Томислав Русев, който се присъедини към екипа от началото на 2013 година.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34853
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот MuFc1878 » 05 яну 2013 18:22

Това предаване не важи за мен! Друго си беше, когато съществуваше РАДИО ГОНГ :)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот sandi74 » 05 яну 2013 18:55

Браво Томе.Пуцай право куме. :lol:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12483
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот wolf » 06 яну 2013 06:08

Следва Ники Александров в "У КлозетО", страшна медийна война ще настане! Дали пред банята или в нея, това е въпросът..
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Томислав Русев става водещ в „Пред банята” по TV7

Мнениеот grasiani » 07 яну 2013 12:45

Не знам дали на мен сам така ми се струва но това предаване ми е доста дървено,макар че и Ники и Борето са добри журналисти нещо неестествено ми седи цялото предаване,нещо не им се получават хубаво споровете няма тръпка,малко печелбарска работа изглежда отстрани,да направим нещо ей така само заради спорта,без добра концепция и сценарий,някой път само на прима виста и на импровизаторско майсторство да се разчита не е много добро решение.Разхвърляно от тук оттам се чопне нещо след 2 минути се говори друго и накрая става едно голямо нищо.И Томислав не ми се вярва да подобри нещо, само ще увеличи бърборенето,неговата голяма сила си е радиото и не знам защо се забърква в това, е сигурно е добре подплатено финансово и пред парата никой не може да устои каквито и скрупули да има.Дали ще доживеем някога да има наистина една свястна спортна телевизия както трябва,а не някакви полунаправени като всичко в България.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 19 госта