Стига деееееееее

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17806
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Стига деееееееее

Мнениеот pomiqrat » 31 юли 2009 11:33

Всеки ден едно и също. В гонг не били обективни и хранели ПФК Левски и в основата на всичко бил Ники Александров, защото бил шеф на сайта. Айде по-спокойно. Да не би Никито да нарежда на Томислав, Грънчаров и Стефан да пишат против сините??? Когато пишеха Оди на радостта, докато ги биеха като тъпани в шампионската лига се кефихте незнайно защо, вместо да кажете, че не е правилно, а сега ми ревете, защото Никито пише добри думи за любимия си отбор, а другите пишат това, което виждат
Христолов вън, та вън, да го убием, да му изгорим къщата, та не знам си какво още. Вместо да дрънкате вървете намерете един купувач за ПФК Ботев. За 10 години как не се намери един да излезе в публичното пространство и да каже давам 5 млн и ги купувам. Кой да се наеме с канарчетата като вижда каква агресивна публика имат.
Гудни или Камата. Най-вероятно 70% от хората във форума не са били родени или са били най-много 5-годишни когато Гунди е играел, ама той е най-великия. Как разбрахте, че е най-големия, като не сте го гледали никога? Другите - не, Камата е по-голям. Тука същата история само дето тези, които са го гледали, не са били родени когато другия е играел, обаче ги сравняват.
Бербатов не става за нищо. Добре, че не става, че иначе щеше да играе за Междузвездния отбор и вместо 15 щеше да е отбелязал 115 гола. Ама вие се оказахте по-добри разбирачи и от САФ. Обаче Гонзо е по-добър, защото играе за ПФК Левски със сърце и излиза контузен и оставя отбора си да играе с човек по-малко през това време.
Айде със здраве и стига сте разбирали от всичко. Като ви се счупи някой уред у вас не си го поправяйте сами има специалисти за тази работа. То всеки в България от всичко разбира и заради това сме така.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Lord_Dexter
Мнения: 636
Регистриран на: 02 юли 2009 10:32
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот Lord_Dexter » 31 юли 2009 11:37

pomiqrat написа:Всеки ден едно и също. В гонг не били обективни и хранели ПФК Левски и в основата на всичко бил Ники Александров, защото бил шеф на сайта. Айде по-спокойно. Да не би Никито да нарежда на Томислав, Грънчаров и Стефан да пишат против сините??? Когато пишеха Оди на радостта, докато ги биеха като тъпани в шампионската лига се кефихте незнайно защо, вместо да кажете, че не е правилно, а сега ми ревете, защото Никито пише добри думи за любимия си отбор, а другите пишат това, което виждат
Христолов вън, та вън, да го убием, да му изгорим къщата, та не знам си какво още. Вместо да дрънкате вървете намерете един купувач за ПФК Ботев. За 10 години как не се намери един да излезе в публичното пространство и да каже давам 5 млн и ги купувам. Кой да се наеме с канарчетата като вижда каква агресивна публика имат.
Гудни или Камата. Най-вероятно 70% от хората във форума не са били родени или са били най-много 5-годишни когато Гунди е играел, ама той е най-великия. Как разбрахте, че е най-големия, като не сте го гледали никога? Другите - не, Камата е по-голям. Тука същата история само дето тези, които са го гледали, не са били родени когато другия е играел, обаче ги сравняват.
Бербатов не става за нищо. Добре, че не става, че иначе щеше да играе за Междузвездния отбор и вместо 15 щеше да е отбелязал 115 гола. Ама вие се оказахте по-добри разбирачи и от САФ. Обаче Гонзо е по-добър, защото играе за ПФК Левски със сърце и излиза контузен и оставя отбора си да играе с човек по-малко през това време.
Айде със здраве и стига сте разбирали от всичко. Като ви се счупи някой уред у вас не си го поправяйте сами има специалисти за тази работа. То всеки в България от всичко разбира и заради това сме така.

Прав си...Обаче...щеше да е яко Бербо да играе за Междузвезния отбор :lol:
let's put a smile on that face...
Още много време ще чакате за славна история....

Потребителски аватар
popaj
Мнения: 454
Регистриран на: 30 сеп 2008 08:36
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот popaj » 31 юли 2009 11:40

АЙДЕЕЕЕЕЕ.......ИБРИКЧИИТЕ МИ ЗАТВОРИХА ТЕМАТА....

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Стига деееееееее

Мнениеот Red_champions » 31 юли 2009 11:41

Прав си.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Стига деееееееее

Мнениеот Red_champions » 31 юли 2009 11:42

popaj написа:АЙДЕЕЕЕЕЕ.......ИБРИКЧИИТЕ МИ ЗАТВОРИХА ТЕМАТА....



:lol: :lol:
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот kalo » 31 юли 2009 11:44

Lord_Dexter написа:
pomiqrat написа:Всеки ден едно и също. В гонг не били обективни и хранели ПФК Левски и в основата на всичко бил Ники Александров, защото бил шеф на сайта. Айде по-спокойно. Да не би Никито да нарежда на Томислав, Грънчаров и Стефан да пишат против сините??? Когато пишеха Оди на радостта, докато ги биеха като тъпани в шампионската лига се кефихте незнайно защо, вместо да кажете, че не е правилно, а сега ми ревете, защото Никито пише добри думи за любимия си отбор, а другите пишат това, което виждат
Христолов вън, та вън, да го убием, да му изгорим къщата, та не знам си какво още. Вместо да дрънкате вървете намерете един купувач за ПФК Ботев. За 10 години как не се намери един да излезе в публичното пространство и да каже давам 5 млн и ги купувам. Кой да се наеме с канарчетата като вижда каква агресивна публика имат.
Гудни или Камата. Най-вероятно 70% от хората във форума не са били родени или са били най-много 5-годишни когато Гунди е играел, ама той е най-великия. Как разбрахте, че е най-големия, като не сте го гледали никога? Другите - не, Камата е по-голям. Тука същата история само дето тези, които са го гледали, не са били родени когато другия е играел, обаче ги сравняват.
Бербатов не става за нищо. Добре, че не става, че иначе щеше да играе за Междузвездния отбор и вместо 15 щеше да е отбелязал 115 гола. Ама вие се оказахте по-добри разбирачи и от САФ. Обаче Гонзо е по-добър, защото играе за ПФК Левски със сърце и излиза контузен и оставя отбора си да играе с човек по-малко през това време.
Айде със здраве и стига сте разбирали от всичко. Като ви се счупи някой уред у вас не си го поправяйте сами има специалисти за тази работа. То всеки в България от всичко разбира и заради това сме така.

Прав си...Обаче...щеше да е яко Бербо да играе за Междузвезния отбор :lol:

Искаш да кажеш в НАЦИОНАЛНИЯ на България!!! :lol:

Потребителски аватар
popaj
Мнения: 454
Регистриран на: 30 сеп 2008 08:36
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот popaj » 31 юли 2009 11:52

Пичове,този форум е заприличал на приют за озлочестени девици....Баси модераторите,комсомолци непоръбени....Махнаха ми тема за Великия Бербатов....Духачи...аз се махам от тук...Мирише на говеда....Влизам в морето,че е горещо,а после ще пия мастика :P

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот bigbonusprize » 31 юли 2009 11:57

popaj написа:Пичове,този форум е заприличал на приют за озлочестени девици....Баси модераторите,комсомолци непоръбени....Махнаха ми тема за Великия Бербатов....Духачи...аз се махам от тук...Мирише на говеда....Влизам в морето,че е горещо,а после ще пия мастика :P


Ти и без това за друго не ставаш...
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Стига деееееееее

Мнениеот 0007 » 31 юли 2009 13:07

popaj написа:Пичове,този форум е заприличал на приют за озлочестени девици....Баси модераторите,комсомолци непоръбени....Махнаха ми тема за Великия Бербатов....Духачи...аз се махам от тук...Мирише на говеда....Влизам в морето,че е горещо,а после ще пия мастика :P

Не се и връщай :shock:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Soulen и 29 госта