Татуировки в София?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Татуировки в София?

Мнениеот urkoto » 13 дек 2011 21:03

Моля за помощ, драги съфорумници! Решил съм да си правя татуировка (от много време всъщност) но не съм никак наясно с нещата - нито колко струват, нито каква грижа изискват, нито къде мога да си направя! Моля за помощ от по-вещите в тази тема, особено за това горе-долу какви кинти са и къде има добро студио където да ми направят къстъм татуст (т.е. такъв какъвто аз искам а не по каталог). Особено бих признателен ако ми кажете някакво добро студио в студентски (макар че не е задължително ест, но ми е наблизо)

Може и да обърнем темата на по-широка дискусия относно татуировките само моля нека не я превръщаме на за и против татуировките!!!
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот child in time » 13 дек 2011 21:08

Бургас при Краси! Само това мога да кажа беше 60 лв! Прави я смело това изкуство е старо колкото света и само тук в БГ е мръсна дума! Дай някоя примерна снимка какво искаш да направиш!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот turbogena » 13 дек 2011 21:14

Перник при Калин! ;)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Татуировки в София?

Мнениеот urkoto » 13 дек 2011 21:18

child in time написа:Бургас при Краси! Само това мога да кажа беше 60 лв! Прави я смело това изкуство е старо колкото света и само тук в БГ е мръсна дума! Дай някоя примерна снимка какво искаш да направиш!


Да и аз съм забелязал, че тук в България се гледа с доста голямо пренебрежение (доста меко казано всъщност) спрямо татуировките (макар че и аз гледам с презрение на татуираните чалга-ботове, признавам) а това нещо съществува сигурно откакто свят светува
Ениуей, мисля да си правя това на рамото (лявото мисля) проблема е че не съм от фитнес батките и нямам много масивно рамо макар че не е чак толкова зле - Изображение

Другото което искам да си направя го мисля някъде по гърба, надписа на стената на храма на аполон мисля но на гръцки. проблема е че не мога никъде да го намеря точно на гръцки а само на английски:

I warn you, whoever you are...
Oh, you who wish to probe the arcanes of nature, if you do not find within yourself that which you seek, neither shall you be able to find it outside.

If you ignore the excellencies of your own house, how do you intend to find other excellencies?

In you is hidden the treasure of treasures.

Oh, man, know thyself and thou shall know the Universe and the Gods!
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

shesh
Мнения: 88
Регистриран на: 20 яну 2009 13:02
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот shesh » 13 дек 2011 21:20

Пробвай да се вредиш при Льодмата. Няма да съжаляваш.
TATTOO STUDIO "MAGIC NEEDLE"
ГР. СОФИЯ, УЛ. "БИСТРИЦА" N9
ТЕЛ: 0887 521 191
(СТУДИОТО РАБОТИ САМО С ПРЕДВАРИТЕЛНА УГОВОРКА)


Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот child in time » 13 дек 2011 21:24

urkoto написа:
child in time написа:Бургас при Краси! Само това мога да кажа беше 60 лв! Прави я смело това изкуство е старо колкото света и само тук в БГ е мръсна дума! Дай някоя примерна снимка какво искаш да направиш!


Да и аз съм забелязал, че тук в България се гледа с доста голямо пренебрежение (доста меко казано всъщност) спрямо татуировките (макар че и аз гледам с презрение на татуираните чалга-ботове, признавам) а това нещо съществува сигурно откакто свят светува
Ениуей, мисля да си правя това на рамото (лявото мисля) проблема е че не съм от фитнес батките и нямам много масивно рамо макар че не е чак толкова зле - Изображение

Другото което искам да си направя го мисля някъде по гърба, надписа на стената на храма на аполон мисля но на гръцки. проблема е че не мога никъде да го намеря точно на гръцки а само на английски:

I warn you, whoever you are...
Oh, you who wish to probe the arcanes of nature, if you do not find within yourself that which you seek, neither shall you be able to find it outside.

If you ignore the excellencies of your own house, how do you intend to find other excellencies?

In you is hidden the treasure of treasures.

Oh, man, know thyself and thou shall know the Universe and the Gods!


Ако е найстина добър ще го напасне! Не се съгласявай на много малка че ще я замажат и детайлите няма да си личат! За гърба добре си го измислил! Харесвам такива надписи но не мога да си направя защото имам мн бенки!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот Артилериста » 13 дек 2011 21:39

На "Витошка" има едно доста добро студио,някаде около Гладстоун.Студиото се намира на втория етаж и правят страхотни татуси.Поне един приятел работи там и повечето са много доволни от него.Доста добре пипа,ако си решил отиди там! ;) :) :)
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

nllree
Мнения: 46
Регистриран на: 26 ное 2011 02:51
Контакти:

Re: Татуировки в София?

Мнениеот nllree » 13 дек 2011 22:13

Най-добрите татуисти , не само в София , но според мен и в България са Ink Brothers.
Двама братя са - Генислав и Вальо.. ако искаш ще ти дам фейсбук и телефон.
Студиото се намира към Попа.
Взимат малко повече пари , но си заслужава. ;)

Потребителски аватар
B__A__N__DA__TA
Мнения: 1208
Регистриран на: 16 дек 2010 22:36
Местоположение: Munich/Germany

Re: Татуировки в София?

Мнениеот B__A__N__DA__TA » 13 дек 2011 22:39

Не се цапайте бе деца,друг акъл ще ви дойде след време ,но ще бъде късно тогава...В София не съм чул да има добри татуисти, а познавам няколко човека от бранша, но едва ли ще ти свършат работа...единият е в Прага,двама има в Германия, това са тези ,които аз знам и са наистина добри,поне ако се съди по наградите от различни татуфестове
[offtopic]ЗАТВАРЯЙ ВРАТАТА !!![/offtopic]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта