Защо ..?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот Nevertheless » 02 ное 2011 12:12

Цесекарче , ти познаваш ли човек , който е плавал на кораб , или само буклукчии познаваш ..

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот Пепо » 02 ное 2011 12:16

stannn написа:Да си чувал, че БМФ е собственост на братя Домусчиеви, а не държавно дружество? Какъв си ти, че да им държиш сметка какво да правят със собствеността си? На теб някой казва ли ти къде и колко пари да даваш? А на познатите ти им кажи, че като не им изнася могат да напуснат и да си търсят работа където си искат. Да не говорим, че тая тема няма да е за дълго. Какво е това заглавие ЗАЩО ..?

То по тая логика Защо ТИТАН дават пари в ЦСКА, а не на повече работници, защо Батков дава пари на Левски, а не на някой друг. Да ти имам въпроса.

Много, много точно казано!!!

И каква е тази злоба срещу Лудогорец, какъв е този страх, каква е тази завист?!? Явно, като не можем да се справим на терена, търсим други начини...

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот stannn » 02 ное 2011 12:20

Nevertheless написа:Цесекарче , ти познаваш ли човек , който е плавал на кораб , или само буклукчии познаваш ..


За разлика от теб хайтър такъв аз познавам хора с различни професии и не търся сметка на никой къде си харчи собствените пари. Когато станеш собственик на някоя фирма и някой зад гърба ти харчи пари за нещо за което не си дал разрешение тогава давай акъл. А до този момент може да стоиш мирно и да наблюдаваш.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот Nevertheless » 02 ное 2011 12:25

Заставам мирно и наблюдавам ....
Така всички са свикнали ...
Перфектна препоръка ..... Нека да застанем мирно и да наблюдаваме .... !!! Да живее ....... каквото там си избереш ..... да наблюдаваш ...

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот stannn » 02 ное 2011 12:29

А ти какво предлагаш? Да върнем комунизма и да национализираме всичко? Явно това ти е виждането щом си мислиш, че можеш да се бъркаш в работите на едно частно дружество собственост не на държавата, а на бизнесмена Х.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот percival » 02 ное 2011 12:32

Nevertheless написа:Търговски флот , не военен
Корабите ни са "гробници"
Но нека да строим стадиони .... заплатите на нашите моряци са едни от най-ниските .... пука ли му някой ..


Е то във всички сектори заплатите ни са едни от най-ниските ама пука ли му на някой ?

Колегите са много прави ,защо искаш да държиш сметка на някой ,как,къде и колко ще харчи (инвестира) .На всички ни се иска да разполагаме с капитала на братя Домусчиеви ,но уви това няма как да стане.И аз искам да управлявам "Vodafone" и да определям къде и колко да се инвестира ама НЕ !

"Царя дава,пъдаря не"
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот Nevertheless » 02 ное 2011 12:33

stannn написа:А ти какво предлагаш? Да върнем комунизма и да национализираме всичко? Явно това ти е виждането щом си мислиш, че можеш да се бъркаш в работите на едно частно дружество собственост не на държавата, а на бизнесмена Х.

Аз предлагам хората да се замислят ... поне като за начало

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот child in time » 02 ное 2011 12:36

Клубовете са частни с икл на общинските такива! Всеки собственик сам решава как да ги стопанисва! БМФ отдавна е приказка за глупаци! Изпуснаха срока за модернизирането и спасяването му!
Стадиони също трябват на държавата и хората! Не виждам място за сравнение между двете!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
infallible
Мнения: 153
Регистриран на: 03 юни 2009 20:23
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот infallible » 02 ное 2011 12:36

Nevertheless написа:Търговски флот , не военен
Корабите ни са "гробници"
Но нека да строим стадиони .... заплатите на нашите моряци са едни от най-ниските .... пука ли му някой ..


Не.
ЕДНА ЛЮБОВ!

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Защо ..?

Мнениеот Nevertheless » 02 ное 2011 12:37

Какъв капитал бе ...
Едим мой - втори механик - бачка към БМФ , ми разправя как липсва поддръжка, резервни части , как снабдяването е супер мизерно ... пестете водата .... и т.н.
Имали капитали .. нека да строим стадиони ...
Както искат - така да ди си харчат парите.. ние ще стоим мирно ../.
Не знам , каква идея има държавата в това, но не на шега си викат моряците , че трябвало да ходят на мачове на Л -ц , че да влезе накой лев във Параходството ....
Ако не ми вярвате .. питайте .. други ..


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта