А ТЕ, може би, вече са тук?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
benquick
Мнения: 457
Регистриран на: 18 май 2009 10:38
Skype: Олимпия Любляна
Местоположение: Уелс
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот benquick » 27 сеп 2010 12:28

Айде заключи я,и без това си изтрил някои мнения а други които са за триене си седят.
Нещо не ви разбирам МОДЕРАТОРИ,с какъв аршин мерите в тоя форум си остава само
загадка.Айде много ви здраве особено на тебе
vaskonti написа:
flo написа:Най-много се кефя ,когато червеният балон се надува и накрая се пука с гръм и трясък.Ей направо гот ми става :mrgreen:

То и синият гърми не по-рядко и с не по-слаба експлозия... :)
А синият доста често проглушава цяла Европа с трясъка си :)

20набирания
Мнения: 33
Регистриран на: 08 сеп 2010 16:09
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот 20набирания » 27 сеп 2010 12:50

Те си го казват хората ,че е по вероятно ,ако открият форма на живот - това да са някакви микроби .

jar of flies
Мнения: 12
Регистриран на: 09 авг 2010 16:38
Skype: doni258
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот jar of flies » 27 сеп 2010 12:59

Наистина странен ход на ООН.Може би се опитват да ни подготвят за нещо,което Те вече знаят?При всички положения това тяхно действие няма да остане новина за един ден.Познавайки работата с медиите на такива големи организации,за мен има само един извод-нещо ще се случва и то ще бъде скоро.А колко скоро-ще можем да си отговорим приблизително точно,когато излезе следващо подобно съобщение.Честотата на прессъобщениятя са важни.Както и това дали се казва и нещо допълнително,така че да има развитие.

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот Пепо » 27 сеп 2010 13:16

20набирания написа:Те си го казват хората ,че е по вероятно ,ако открият форма на живот - това да са някакви микроби .

Не знам... С микробите едва ли ще преговарят. :) По-вероятно ми се струва:
jar of flies написа:Наистина странен ход на ООН.Може би се опитват да ни подготвят за нещо,което Те вече знаят?При всички положения това тяхно действие няма да остане новина за един ден.Познавайки работата с медиите на такива големи организации,за мен има само един извод-нещо ще се случва и то ще бъде скоро.А колко скоро-ще можем да си отговорим приблизително точно,когато излезе следващо подобно съобщение.Честотата на прессъобщениятя са важни.Както и това дали се казва и нещо допълнително,така че да има развитие.

Ще видим какво ще се случи в следващите месеци. Вероятно честотата на прессъобщенията ще зависи и от това какви ще са реакциите след тази новина. Иначе наистина ми е много интересно дали в следващата подобна новина ще има "нещо допълнително".

jar of flies
Мнения: 12
Регистриран на: 09 авг 2010 16:38
Skype: doni258
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот jar of flies » 27 сеп 2010 13:21

Прочетох и други неща по темата и се оказа,че има и други подобни сигнали от Ватикана?! и от други места.Може би все пак ще доживеем извънземен контакт.

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот mon1nho » 27 сеп 2010 13:25

Пепо написа:
mon1nho написа:Няма такава дума на български езил като: "астрофизичка".

Знам! Кво значение има? Имаше и други грешки в оригиналния текст, които поправих, като "междуранародното" и "преговадящ". Ама кво значение има това по дяволите?! И знам също, че няма дума "езил" в българския език!
Забележката не беше към теб, защото видях че навсякъде тази новина е написана така ... това говори колко са ни образовани "журналистите". как и да е по темата. с какво е най-подходяща тази "астрофизичка"? да не би да говори извънземен. стига глупости. по вероятно е нибиру да съществува отколкото тази жена или ние да сме живи и да видиме кацане на извънземни. даже мисля, че ние ще се превърнем в извънземни за други цивилизации.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17822
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот pomiqrat » 27 сеп 2010 15:07

Прочетете "Метеоритът" на Даун Браун и ще разберете за какво ни подготвят ;)
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gborisow, Google [Bot] и 31 госта