Предложения!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот stenly » 12 мар 2011 22:04

Casper написа:
stenly написа:Предпочитам да изчакаме малко, не за друго, но ми се струва, че се пренаселихме от модератори. Точно в момента мисля, че повече си пречим, отколкото да си помагаме. ;)

OK. Въпреки, че подфорум ЦСКА изобщо не е за подценяване, за сега не създава особенни проблеми. По-скоро се надявах на човек, който да подържа реда, а и да бъде опора на привържениците на ЦСКА. Сега всеки влиза там и модерира без да знае, минал ли е преди него някой друг. А пък потребителите, ако имат някакъв сигнал, не знаят на кого тоно да го пратят.
А относно преченето. До скоро нямахме такъв проблем! :idea:

Просто изчакай известно време, ще стигнем и до подфорума на ЦСКА ;)
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот Пловдив1926 » 14 мар 2011 12:39

Предлагам всички да си сложат аватар като моя.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот TPAKTOP » 14 мар 2011 13:04

Пловдив1926 написа:Предлагам всички да си сложат аватар като моя.

Ами аз лично ми допада идеята ама ще го сложа като подпис! Въпроса е че трябва да се молим не само за Япония ами и за целия свят щото нещата са много сериозни!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот Пловдив1926 » 14 мар 2011 14:08

TPAKTOP написа:
Пловдив1926 написа:Предлагам всички да си сложат аватар като моя.

Ами аз лично ми допада идеята ама ще го сложа като подпис! Въпроса е че трябва да се молим не само за Япония ами и за целия свят щото нещата са много сериозни!


Важно е да си помагаме като хора като се случат подобни неща. Иначе всичко си е нормално - земята си се движи тресе и тн от ден първи.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот TPAKTOP » 19 мар 2011 22:32

Искам да предложа няколко неща! Достатъчно модератори сме че да се въведе правило за всеки новорегистриран потребител пускайки мнение да бъде одобрявано от мод! Примерно 10-20! Така ще се съкрати спама ботовете и многото акаунти! Смятам че това ще е много добър вариант! Чак когато даден потребител навърже 20 поста ОДОБРЕНИ от модератор тогава този потребител ще се смята за надежден и простотията ще намалее до минимум!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот vaskonti » 15 авг 2011 21:42

Имам нещо като предложение/въпрос. Писах в Заседание за това, ама май по-добре в тая тема.
Какви са възможностите да се въведе като наказание ограничаването на достъпа на даден потребител до отделен раздел на форума. Според мен бан-ът не върши никаква работа, особено когато е за 1 ден или седмица. Ясно е на всеки, че проблемите се получават когато определени дразнители посетят форума на "врага", пуснат някакви провокации и от там всичко отива на кино. Смятам, че когато въпросните дразнители са принудени да си седят "вкъщи", ще се държат по-прилично и съответно ще улесняват и нашата работа.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот vaskonti » 01 сеп 2011 09:00

[offtopic]Тази тема служи ли за нещо друго, освен за "масовка" в подфорум "Модератори"?[/offtopic]
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот vaskonti » 02 сеп 2011 13:40

Ами... супер! Май си намерих тема, в която да си водя личен дневник! Само аз си пиша в нея, никой не ми пречи, аз не преча на никой... екстра! :mrgreen:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот SkArY_9 » 02 сеп 2011 20:41

Тази тема служи ли за нещо друго, освен за "масовка" в подфорум "Модератори"?

Не мога да го разбера това "масовка' :geek:

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Предложения!

Мнениеот vaskonti » 02 сеп 2011 20:50

SkArY_9 написа:
Тази тема служи ли за нещо друго, освен за "масовка" в подфорум "Модератори"?

Не мога да го разбера това "масовка' :geek:

Ами в смисъл, че съществува ей така, колкото да има повечко теми в тоя подфорум. Да не е празен.
Казах го защото написах нещо като предложение, но никой не отговори, без значение какво! Бях решил, че след като има тема със заглавие Предложения, значи когато някой даде предложение е логично да очаква някаква реакция! Но след като 3 седмици никой не ми отговори, какво да мисля за тая тема?
Преди мен Трактор също е написал нещо, до ден днешен никой не му е отговорил, а е минала половин година!
Чудя се и друго - до колко въобще има склонност да се обсъждат правилата на тоя форум, да се редактират, да се допълват... въобще да има някакво развитие! В края на краищата не е ли именно това целта на тази тема?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта