Наказани потребители

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 21 мар 2011 00:28

paceto написа:Такива като него след като се държат така дори и с Бан си остават същите в повечето случаи :)

Ето какво имам предвид :

valkaredgi написа:Аз се направих на интересен но преди това пак не прочетох правилата!

Ами това аз го написах и нарочно го оставих! Пише си с главни букви и:
1. Пратих ЛС
2. Коригигирах му едно мнение с нещо от сорта "Ще се науча да пиша с малки букви и ще прочета правилата" а той ми го редактира с "Кой си пък ти че да ми променяш мнението"
и понеже следващия му пост беше насочен изцяло към мен него го изтрих и написах това в последния който пак беше само с главни букви!
ДА нарочно съм го оставил!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот paceto » 21 мар 2011 00:50

Аз нямах предвид, че това е едното от мненията, които оставих а че такова поведение след написаното от него няма да му помогне кой знае как да се оправи след Бана :)

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 21 мар 2011 00:54

paceto написа:Аз нямах предвид, че това е едното от мненията, които оставих а че такова поведение след написаното от него няма да му помогне кой знае как да се оправи след Бана :)

Ами аз не знам защо по подобен начин никой не желае да се поправя а почва да се кара с хората! Типично по български!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот paceto » 21 мар 2011 00:58

Повечето го разбират това, но това зависи и от възрастта им :lol:

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 21 мар 2011 12:55

03IJcecily
Завинаги
Спам бот
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 21 мар 2011 15:05

БИМ
7 дни
След като му изтрих мнение което не беше на място след това му оказах къде да търси получих този отговор:
по-спокойно бе що се пениш толкова а

Вече и по ИП
ТРАКТОР ТИ СИ БИЛ ГОЛЯМ ******* БЕ ДА ТА ЕБА И ПРОСТОТО ГОВЕДО СМОТАНО
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 22 мар 2011 23:41

07RAdell
Завинаги
Спам бот
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 26 мар 2011 19:51

Shn0rhelez
Причина:
Изображение
7 дни
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот TPAKTOP » 04 апр 2011 18:23

I love Black Sea
7 дни
ще си вземем да ви влиза по лесно :mrgreen: :mrgreen: а утре ще гледаме как ЧЕРНО МОРЕ се гаври с ФК Буклуците опсс моя грешка исках да кажа наи великия отбор от когото дори Барса се насираааа ... не се боите тая година и шампионската лига ще я дадат на вас защото Барса ще си признаят че сте наи великите цигани в целия свят и ще ви метне малко хартия да гледа бои между титанковци поздрави от варна и не се боите утре ще ви бием и да не ни се сърдите ще ви дадем 1 лев да имате поне за хляб офф пак моя грешка ще трябва да го дадете на някои защото имате дългове към цялата вселена .. кофти е ама ко да са праи :mrgreen: и преди и сега София е кочина ... ама чесно много ми са дояде свинско кат ви писах незнам защоооо ... а верно е щот сте прасета ... и не си играите да ме псувате щот не ме ебеееее .. така че се задавете от злоба и чух че има хартия до НДК ае ръшш народе опс прасетааа ае лека и мека и утре да не ви болят дупетата че и ние ще ви ебем ... :mrgreen:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Наказани потребители

Мнениеот kartago » 04 апр 2011 20:22

TPAKTOP написа:I love Black Sea
7 дни
ще си вземем да ви влиза по лесно :mrgreen: :mrgreen: а утре ще гледаме как ЧЕРНО МОРЕ се гаври с ФК Буклуците опсс моя грешка исках да кажа наи великия отбор от когото дори Барса се насираааа ... не се боите тая година и шампионската лига ще я дадат на вас защото Барса ще си признаят че сте наи великите цигани в целия свят и ще ви метне малко хартия да гледа бои между титанковци поздрави от варна и не се боите утре ще ви бием и да не ни се сърдите ще ви дадем 1 лев да имате поне за хляб офф пак моя грешка ще трябва да го дадете на някои защото имате дългове към цялата вселена .. кофти е ама ко да са праи :mrgreen: и преди и сега София е кочина ... ама чесно много ми са дояде свинско кат ви писах незнам защоооо ... а верно е щот сте прасета ... и не си играите да ме псувате щот не ме ебеееее .. така че се задавете от злоба и чух че има хартия до НДК ае ръшш народе опс прасетааа ае лека и мека и утре да не ви болят дупетата че и ние ще ви ебем ... :mrgreen:

Дражко, абе много демократично си го ударил, ако го бях видял, за месец "отлиташе", ама ей така, от раз!!!! Не стига, че вулгарен ами и пълен неграмотник!


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта