Има ли нужда от още модератори?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Има ли нужда от още модератори?

Да
3
100%
Не
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 3

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Има ли нужда от още модератори?

Мнениеот TPAKTOP » 16 ное 2010 15:55

КОлеги пускам тази тема с цел не за да бягам от отговорност че не съм си свършил работата за мача ЦСКА - Литекс а с идеята че съм се регистрирал във форума не да се "издигам" в йерархията а да изразявам фенското си мнение! Не ми пречи да помагам но идеята ми е че нямам нужното време! От край време(поне в 3 поста в дълги интервали) съм молил за помощ от още един модератор(локален) в раздел ЦСКА! Смятам че има крещяща нужда! Всички сме се регнали във форума с цел любовта ни към спорта и фенството(за което бях обвинен) но когато си отделяш от свободното време за да помагаш дори и малко на дадена кауза без да трупаш някакви девиденти но накрая си оплют някакси обижда! Били много модераторите(мнение на Стенли) ами ОК значи не си вършим работата щом има много пропуски в действията ни! Малко сме като в разграден двор! Всеки си прави каквото си иска! Ако има някакъв проблем веднага се атакуваме а не се замисляме че може и да се обсъжда! Съгласен съм че не си върша работата както трябва може да ми се вземат правата! Назначете някой друг! Ето това момче Делукс пуска смислени коментари избягва провокации и е доста често във форума?! Много е активен симпатизира на ЦСКА и няма възможността да ходи по мачове на любимия отбор защото не е от София. Стабиларка е и ако му се видят темите които пуска за мачовете явно е педант защото всичко е изпипано до последния детайл! Не мога да си прежаля работата заради форума! Искам да помагам но не мога да бъда обвиняван че след като съм се прибрал в 24:00ч не съм седнал да чета 400мнения? Ако имаше някой който да ги чете тези мнения на момента провокаторите щяха да са изгорели още с първия си провокативан пост а не да напишат 12(примерно) и за всеки един отговор от някой фен симпатизиращ на друг клуб! Тогава мненията щяха да са само 300 и нямаше да има нужда от четене! Друг е въпроса защо трябва да четем всичко? Има си бутонче за "подай сигнал" и темата моментално ми се оцветява в розово! Защо потребителите се научиха че модераторите трябва да четат всичко? Ако на някой потребител нещо му пречи може да сигнализира с бутона и така модератора колкото и да не му се върши работа ще се опита да смени цвета на темата! Темата за "Нужда от модераторска помощ" ще превърна в тема за оплаквания! Предполагам че идеята на самата тема е била друга! Ето темата за отсъствията - пиша че ще съм на стадиона => няма да ме има но се оказва че като се прибера трябва пак да прочитам всичко! Е аз за какво пиша там? Да се хваля че ще ходя на мач ли? Един бивш колега беше стигнал до там че трябваше да обяснява какви кабели трябвало да купува от Сърбия щото го изкараха виновен че щял да отсъства! Не може да се обвинява че някой през свободното си време е решил да направи нещо по-различно от това да модерира! Не може да обвините студент че две седмици ще учи за изпити защото в края на краищата това образование ще го храни а не форума! Не всеки има достатъчно време! За този проблем според мен има две адекватни решения:
1. Подмяна на модераторския екип с хора които имат достатъчно свободно време или поне работят на компютър и имат възможността да хву=ърлят по едно око на форума
2. Увеличаването на самия екип с вербуването на още модератори!
Изкам да подчертая че не искам да засягам никого и го пиша с най-чисти чувства и уваежение към всички колеги но да бъда обвиняван че съм фен на футбола в спортен форум и ходя на мачове - това е нелепо!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Има ли нужда от още модератори?

Мнениеот TPAKTOP » 22 апр 2011 01:24

И тази тема за "Нужда от модераторска помощ" според мен трябва да бъде само за технически въпроси а не за оплаквания! Има бутон за сигнал който улеснява нашата работа и самото подаване на сигнала от страна на потребителя! Защо да губя време и да чета оплакване от потребителя Х който цитира мнение че някой нарекъл ЦСКА чорбари и накрая като цъкна на линка да се окаже че нямам права в дадения раздел! Това също е загуба на време!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Има ли нужда от още модератори?

Мнениеот TPAKTOP » 27 юли 2011 01:49

Гледам че няма нужда от изказване на мнение?! Тема пусната без нито едно мнение?! Без значение или отрицание все някой трябваше да изрази мнение и гледам че все пак има нови модератори но питам защо все още имам права на модератор?
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта