Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Да, без "Правилата"
3
33%
Да, всичките 4
4
44%
Не
2
22%
 
Общо гласове: 9

Модератор Ботев

Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот Модератор Ботев » 30 сеп 2009 19:16

Здравейте. Радко пиша тук, но има нещо, което смятам, че трябва да се промени. Броят на закованите теми е, според мен, излишно голям. Темите "Упътване за BBCode във форума на Гонг", "Българският правопис", "Как да пишем на кирилица?" са за сливане в една, обща тема, например "Полезно за форума".

Според дори и правилата могат да се присъединят към тях, т.е. вместо 4 теми да има една закована.

Какво е вашето мнение?
Последна промяна от Модератор Ботев на 30 сеп 2009 19:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: 1

Мнениеот SkArY_9 » 30 сеп 2009 19:32

Промених заглавието на темата, да се махна от главната страница, и ще го върна пак.

По-въпроса, ще се изкажа малко по-късно.

Модератор Ботев

Re: 1

Мнениеот Модератор Ботев » 30 сеп 2009 19:34

SkArY_9 написа:Промених заглавието на темата, да се махна от главната страница, и ще го върна пак.

По-въпроса, ще се изкажа малко по-късно.


Аз не предполагах, че ще се появи на първа страница.

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: 1

Мнениеот stenly » 30 сеп 2009 19:46

Модератор Ботев написа:
SkArY_9 написа:Промених заглавието на темата, да се махна от главната страница, и ще го върна пак.

По-въпроса, ще се изкажа малко по-късно.


Аз не предполагах, че ще се появи на първа страница.


Няма начин да не се появи темата на първа страница.
Решавайте, дали са много, лесно ще се съберат в една.
Модераторите не са ви враг!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1

Мнениеот slavia_forever » 30 сеп 2009 22:08

Аз съм против намаляването на "закованите" теми. Правилата на форума са важни и според мен трябва да се виждат винаги първо при влизане в даден раздел. А и отделно, в различните раздели има и знакови теми за отделните отбори, свързани с тяхната история и важни за тях подробности. Такива има в раздел Славия, Левски и други. Тема "НАЗДРАВЕ !", както е видно е емблематична за все повече хора и ако не е в закованите, много малко "нови" хора ще се заровят в архива и самата тя ще остане потребявана, основно за вече писалите в нея потребители. Това от своя страна е логично да увеличи спама по всички раздели, тъй като голяма част от нефутболните теми се споделят там.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин

Модератор Ботев

Re: 1

Мнениеот Модератор Ботев » 30 сеп 2009 22:51

slavia_forever написа:Аз съм против намаляването на "закованите" теми. Правилата на форума са важни и според мен трябва да се виждат винаги първо при влизане в даден раздел. А и отделно, в различните раздели има и знакови теми за отделните отбори, свързани с тяхната история и важни за тях подробности. Такива има в раздел Славия, Левски и други. Тема "НАЗДРАВЕ !", както е видно е емблематична за все повече хора и ако не е в закованите, много малко "нови" хора ще се заровят в архива и самата тя ще остане потребявана, основно за вече писалите в нея потребители. Това от своя страна е логично да увеличи спама по всички раздели, тъй като голяма част от нефутболните теми се споделят там.


Наздраве и Правилата да си останат, но другите, които съм изброил, според мен са за обединение в една.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: 1

Мнениеот cska_90 » 01 окт 2009 16:26

Модератор Ботев написа:
slavia_forever написа:Аз съм против намаляването на "закованите" теми. Правилата на форума са важни и според мен трябва да се виждат винаги първо при влизане в даден раздел. А и отделно, в различните раздели има и знакови теми за отделните отбори, свързани с тяхната история и важни за тях подробности. Такива има в раздел Славия, Левски и други. Тема "НАЗДРАВЕ !", както е видно е емблематична за все повече хора и ако не е в закованите, много малко "нови" хора ще се заровят в архива и самата тя ще остане потребявана, основно за вече писалите в нея потребители. Това от своя страна е логично да увеличи спама по всички раздели, тъй като голяма част от нефутболните теми се споделят там.


Наздраве и Правилата да си останат, но другите, които съм изброил, според мен са за обединение в една.



Съгласен съм -правилата да останат-но останалите наистина може да се обеденят в една!
Изображение

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43749
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот rhaegar » 01 окт 2009 22:35

Ми гласувайте де-3 гласа има засега
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот TPAKTOP » 13 окт 2010 12:23

Вижте искам да предложа нещо. В Свободна зона има прекалено много подобни теми! Почти всички са благотворителни и подкрепям самата идея за благотворителност но не е ли по-добре да се направи само една и да се заключва? естествено само някой от глобалните модове да попълва с новите трогателни истории. Не ме разбирайте погрешно! Лично си писах с едно момче Kalofereca което е постнало темата "Една не сбъдната мечта.." с която е искало помощ ако някой може да му помогне но в последствие вижда съжаление! Не знам как би реагирал човек който търси подкрепа а намира съжаление? Имаше и добри коментари на хора които явно бяха разбрали за какво е темата. Истината е че в тези теми наистина няма смисъл да се пише ако не можеш да помогнеш. Една тема коато примерно "Да помогнем на Миро от МериБойс Бенд" има много малко коментари но ви гарантирам че много хора са пратили смс-и. Идеята на дарението не е за да се хвалиш след това! Който иска да помогне ще го направи лично! Дали ще прати смс или ще пише на автора на темата на ЛС но не да е публично! Смятам че ще е най-добре да остане само темата за Правилата може би и Наздраве а другите да се обединят или не знам какво но по някакъв начин темите трябва да се редуцират. Забравих да напиша причини: Ами в момента у нас съм с едно 7 инчово лаптопче защото големия все още е на ремонт :evil: Принципно е включен към телевизора но оня ден реших че искам да гледам телевизия докато пиша из форума. Ако знаете какво прелистване падна докато намеря темата в която исках да пиша?! Скролчето на тъчпада ми се изтърка! А за останалите теми може примерно да се обединят под обща тема "Помощ" или по-компютърно казано "F1" :mrgreen: и между другото аз дадох грешен глас просто по погрешка :oops:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот Пловдив1926 » 13 окт 2010 12:58

За мен всичко без правилата е излишно да бъде заковано на всички форуми. Темите наздраве и тн са спам да си правят лаф хората. Едни и същи хора основно. Не виждам смисъл да са шапка на целия форум.


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта