Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, delqnski47, гарфилд, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Да, без "Правилата"
3
33%
Да, всичките 4
4
44%
Не
2
22%
 
Общо гласове: 9

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот MORSKI » 13 окт 2010 13:19

Пловдив1926 написа:За мен всичко без правилата е излишно да бъде заковано на всички форуми. Темите наздраве и тн са спам да си правят лаф хората. Едни и същи хора основно. Не виждам смисъл да са шапка на целия форум.


Не си прав за Наздраве ;) Тя е сред най-култовите и знакови теми тук и има мястото си горе!

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот TPAKTOP » 13 окт 2010 13:20

Пловдив1926 написа:За мен всичко без правилата е излишно да бъде заковано на всички форуми. Темите наздраве и тн са спам да си правят лаф хората. Едни и същи хора основно. Не виждам смисъл да са шапка на целия форум.

Абе в итерес на истината темата Наздраве сплотява целия форум! Трябва да седи за пример! Да спамерска е но пък обстановката е невероятна! В нея пишат потребители от всички форуми и едва ли не е като Кралицата-Майка за Великобритания. Ако настроението в целия форум беше такова като в тази тема щяхме да сме без работа! Когато един нов потребител започне да пуска някакви заядливи мнения но в последствие попадне на "Наздраве" и види какви отношения могат да бъдат изградени в един спортен форум ще се промени и ще стане по умерен! Така че според мен тази тема трябва да е там!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот Пловдив1926 » 13 окт 2010 13:54

Има възпитателна сила колкото и просташките теми от Кошче на първа страница - нулева. Но не ми се влиза в спорове. Просто си казах мнението.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот MORSKI » 13 окт 2010 13:58

Пловдив1926 написа:Има възпитателна сила колкото и просташките теми от Кошче на първа страница - нулева. Но не ми се влиза в спорове. Просто си казах мнението.


Ами да ти кажа тези, които пишем вътре си се знаем от доста време и темата е знакова!
За възпитателната сила, зависи от човека ;) Има примери на хора, които именно заради темата са променяли мнението си за форума и поведението си 8-)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот paceto » 12 яну 2011 06:00

TPAKTOP написа:
Пловдив1926 написа:За мен всичко без правилата е излишно да бъде заковано на всички форуми. Темите наздраве и тн са спам да си правят лаф хората. Едни и същи хора основно. Не виждам смисъл да са шапка на целия форум.

Абе в итерес на истината темата Наздраве сплотява целия форум! Трябва да седи за пример! Да спамерска е но пък обстановката е невероятна!


Според мен трябва да се пусне нова, защото тази тема е страшно голяма станала.
Има вероятност някой ден да се бъгне самата тема и да стане каша, а това за платформата на phpbb се среща доста често и като добавим, че така е трудна за модериране нещата не са хич добре.

Предлагам да е заключим да е преместим в Архива ако искате и да се пусне нова на нейното място.
Съществува вариант и темата да се изтрие и пак да се пусне нова - въпрос на решение е.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот Пловдив1926 » 12 яну 2011 09:04

Добра е идеята за архивирането.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот SkArY_9 » 12 яну 2011 19:52

Да се прати в архива ;)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот MORSKI » 13 яну 2011 17:38

да се трие е абсурдно...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот paceto » 14 яну 2011 02:49

Ми да действаме тогава и да се пуска новата тема.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Подкрепяте ли намалянето на "закованите теми"?

Мнениеот MORSKI » 14 яну 2011 11:06

Чакай, мног бързаш... Нека всички се изкажат... А и аз не съм казал, че съм съгласен ;) Казах, че е абсурдно да се трие , а относно слагането и в архив и пускането на нова не мисля, че ще има добър ефект върху потребителите да не говоря, че за 2 години не е претоварила форума ;)


Върни се в “Модератори”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта